reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
reklama
No i pogoda dzisiaj w dalszym ciągu beznadziejna. Kamilek w przedszkolu a ja mam luzik :)

Iza - to twoja Karolinka jeszcze bedzie leżakowała??? U Kamilka w grupie tylko 1 dziecko bedzie leżakowało.
 
Basia tak będzie leżakowała :-) razem z innymi dziećmi. W domu też lubi sobie pospać w ciągu dnia i nie widzę w tym nic złego. W końcu jak dziecko śpi to rośnie ;-):-D.
Przenieśliśmy ją z innego przedszkola tu, cieszę się że się dostała, ale niestety jest w najmłodszej grupie. W starszej niestety nie ma miejsc, ale mam nadzieję że w ciągu najbliższych tygodni coś się zwolni i ją przeniosę. W grupie będzie ośmioro 4-latków więc nie jest chyba źle:baffled:
 
Ostatnia edycja:
Dziś montują nam szafę w przedpokoju :-), przed chwilą przyszli się zameldować i poszli po sprzęt. Juz nie mogę się doczekać tej szafy, bo wszystko mamy gdzieś poupychane :angry:.
 
Iza - absolutnie to nic złego co do leżakowania tylko dla mnie troszke to dziwne bo mój w dzień to wogóle już nie umie spać. Jak meble???

Mały juz dziś po pierwszym dniu w przedszkolu bardzo mu się podobało i spytał się mnie dlaczego nie może być długo w przedszkolu :D Dla niego to dziwne że zawsze był tak długo a teraz tylko 5h dziennie.
 
u nas po pierwszym dniu też ok. w poprzednim roku szkolnym leżakowali, teraz już nie. ale za to mają do dyspozycji dwie sale - jedną dydaktyczną, a drugą zabawową.
 
Basia - dziś w podskokach poszedł. hmmm.... a ja sięzabieram za farbowanie włosów mojej mamy - pierwszy raz farbą typowo fryzjerską - mam nadzieję, że włosy jej pozostaną na głowie w dobrym kolorze,
 
Kaśka - to super, ze Piotruś poszedł w podskokach. Mnie czas tak szybko leci, że dopiero go zaprowadziłam a juz niedługo trzeba go odebrać. Napewno kolor mamy wyszedł super ;)
 
reklama
Ciesze sie, ze jeszcze ktos mnie tutaj pamieta :)

U nas wczoraj pierwszy dzien w przedszkolu, bo Oliwka chodzic zaczela dopeiro od tego roku, ale bylo dobrze-żadnych łez czy niechęci do przedszkola. Zniosła to o wiele lepiej niż ja. A dzisiaj tak jak Piotruś od Kaski pognala w podskokach :)

Za to moja mlodsza pociecha wlasnie dostala wysypki po trzydniowce, ehhh :) a ja walcze z katarem. A nie moge sie poratowac zadnym lekiem, bo karmie piersia :/

Baska
pomysl z budowa domu jest super, napewno nie bedziecie zalowac!
 
Do góry