reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
heja laseczki :)
widac forum powolii odzywa :) no i to jest to :) tylko tak dalej :) u nas nic nowego zdechal jestem po pracy ;/ Nadinka juz opluskana i spi sobie a ja mam chwilke dla siebie Siedze wlasnie i winko popijam :)) mmmmm :) ale juz tez zmeczona jestem bede sie szykowala spac zaniedlugo :p Milej niedzielii wam zycze kobietkii :)))))))))
 
reklama
Witam wieczorkiem!
My dopiero przed 21 wróciliśmy z Wesołego, a wypad był bardzo udany :-).
Od wczoraj stał pod znakiem zapytania ze względu na pogodę, mieliśmy karnety i koniecznie chcieliśmy je wykorzystać, a tu jak na złość deszcz :wściekła/y:. Nie wiedzieliśmy czy iść, czy to nie będzie strata czasu i kasy, ale postanowiliśmy zaryzykować. Na początku było słońce, potem deszcz na przemian ze słońcem, część karuzel nieczynna, jak rozpadało się na dobre mieliśmy zamiar coś zjeść i zmywać się do domu. Ale jak wyszliśmy z obiadku to już świeciło słońce, zrobiło się cieplej i do wieczora było super :-). Karolinka zaliczyła chyba wszystkie urządzenia przeznaczone dla dzieci i nie tylko ;-)a najbardziej podobały jej się wszelkiego rodzaju autka, szczególnie jeśli mogła je sama prowadzić.

Basia życzę Wam z całego serca, żeby Julcia była taka jak sobie wymarzyliście. Ja faktycznie na Karolinkę nie mogłam narzekać jak się urodziła, oprócz tych problemów z karmieniem przez pierwsze dwa tygodnie, może faktycznie z dziewczynkami jest łatwiej. Nie wiem, bo nie mam synka. Ale wiem też że nie ma reguły i różnie bywa.
A imię naprawdę wybraliście superowe :tak:
 
Hejka:)

Mama Boo- :))) teraz wiem że życzysz mi dobrze:)) fajnie by było

Baśka - wyglądasz naprawde supcio do schrupania:)) - Widziałam Baśke w sobotę:)

zmykam bo rano do pracy:)
Reszta dziewczyn REAKTYWACJA!!!!!!!!
 
A czy mnie tutaj jeszcze ktoś pamięta ?? :happy2:
Można znów dołączyć po kilku latach przerwy ?? :zawstydzona/y:
(choć przez caluteńki czas Was podczytuje, bo ciągle jestem aktywna na forum)
 
Ale miło mi jest, że dziewczyny zaczęłyście się odzywać Luczynka pewnie, ze cię pamiętamy pisz tu częściej.

Iza - dzięki, fajnie że imię ci się podoba to jest oczywiście wybrane przez Adama bo ja chicłam Agatkę bądź Nadię ale ponieważ Kamil teraz też ino Julka i Julka to tak zostało ustąpiłam im i będzie Julia Wiktoria :) (myślałam na drugie Barbara ale jakoś Wiktoria mi sie bardziej ładniej z Julią i nazwiskiem rymuje ;)) Karolinka rzeczywiscie juz duza dziewczynka i widać wypad udany :)

Kubusiowa - dzięki za komplement. Miło słyszeć ale ja sama czuje się już ciężka ale trudno takie sa uroki ciąży już niedługo...Tobie oczywiście ja też życzę córci i trzymam mocno kciuki i bedę kochana ;) Domek macie superowy :)))
 
Kubusiowa wypraszam sobie, czyżbyś miała jakiekolwiek wątpliwości ? :-) To do dzieła moja droga ! Cóż Ci stoi na przeszkodzie ?
Luczynka witamy z powrotem :-)
Iza fajnie, że Wam się wypad udał, znów widziałam Twojego męża w piątek w centrum. Karolinka coraz bardziej podobna do Ciebie.

Matka zapominalska dzisiaj wybrała się po nowe kapcie i spodnie do przedszkola. W tamtym roku miałam już miesiąc wcześniej wszystko kupione, wyprasowane, a teraz - leń ....
Oskar się dzisiaj z Ry pobyczył w domu, jutro znów do babci. Szału dostałabym gdyby ona się nim cały czas opiekowała... Ma takie fochy i odzywa się takim tonem... Mam nadzieję, ze jak wróci do przedszkola to wszystko wróci do normy ...
 
Witam wieczorkiem!
MamaBoo Ty ciągle gdzieś widzisz mojego męża :szok::-D
Basia dobrze że ustąpiłaś Twoim mężczyznom ;-)z tym imieniem :rofl2:

Dziewczyny jestem w ciężkim szoku, Karolinka mówi mi dziś że ma złamany ząbek. Myślałam że coś sobie wymyśliła, bo sama miałam ostatnio problem z zębem i myślałam że mnie naśladuje. Zaglądam jej do paszczolka a tu - dolna jedynka jej się rusza :szok::szok::szok:. Chyba to za wcześnie:confused::confused::confused:. Szczerze mówiąc wcale mnie to nie cieszy, wręcz martwi :-(, a mała już czeka na prezent od zębowej wróżki :happy:.
 
reklama
Ale dzisiaj pogoda masakra i to jeszcze cały tydzień tak ma być a ja mam problem bo już w nic sie nie mieszczę i myślałam, ze to co mam to jeszcze do końca września pochodzę a tu zimno i w czym teraz na dwór wyjść... Kamilka już dziś worek do przedszkola spakowałam i zadowolony jest, że jutro idzie do przedszkola. Teraz go daję od 8 do 13 bo skoro jestem w domu to nie musi już siedzieć tam do 15.
 
Do góry