reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
acha KAKAMI,podziwiam Cię,że tak się zachwycasz Łaziskami Górnymi, ja tam mieszkałam 7 lat i o niczym innym nie marzyłam jak o wyprowadzce z tamtąd,pochodzę ze Skoczowa9widok na góry itp itd ...a tam miałam cudny widok na elektrownię i hutę z okna i ten smród wieczorem...masakra...owszem łaziska byłyby piękne gdyby nie to co wymieniłam powyżej...teraz mieszkam w Orzeszu i jestem zdecydowanie szczęśliwsza bo mam widok na las,pod dom podchodzą mi lisy,sarny mam czasami na ogrodzie no i zające to już standard ( obgryzły mi zimą korę z paru drzewek ;)). Nie wyobrażam sobie powrotu do łazior... :)
Pozdrawiam serdecznie nową mamuśkę z Czerwionki :)
 
reklama
Tryśka Ty mi tutaj na Łaziska nie nadawaj, bo jeszcze Cie nawiedzę w tym Twoim Orzeszu :p Choć nie ukrywam, że Rybnik (a zwłaszcza Ochojec, gdzie mieszkam) podoba mi się o wiele bardziej :)
Dużo zdrówka chorowitku dla Ciebie i Maciusia :)

Bodzinko
a na kiedy dokladnie masz terminn porodu? no i tak w ogole to GRATULACJE :)
 
Boo - ja wczoraj poszalałam w hurtowni papierniczej w katowicach - u nas w grupie nie kupujemy wyprawki tylko składamy się okreśłoną kwotę co semestr i z tego kupujemy potrzebne farby, kredki czy inne cuda. u nas na angielski zapisanych jest tylko dwoje dzieci z grupy 25-osobowej. uznaliśmy zgodnie, że jest to strata pieniędzy. mamy rytmikę i jeszcze jakieś tam zajęcia jedne.
 
Hej Kobitki!
Jaka dyskusja na temat Łazisk :szok:, przyznam szczerze że nie znam tej miejscowości ale raz chyba tamtędy przejeżdżałam i mam nieciekawe wspomnienia :baffled:.

Ja świeżo po zebraniu w przedszkolu. Jak na razie super, fajne panie (w grupie są dwie ale pracują osobno, czyli zawsze jest tylko jedna z nich), itp. Zapisałam Karolcie na rytmikę (obowiązkowo już 3 rok) i basen. Są też jakieś zajęcia teatralne.

Boo poszalałaś w tym przedszkolu, tyle zajęć dla Młodego no no no ;-).

Trysiu ale masz super z tymi sarenkami i innymi zwierzątkami :tak:. Dużo zdrówka dla Ciebie i synusia!

Ciekawe czy Karolinna nas podczytuje :confused:;-)i ciekawe dlaczego nic nie pisze:sorry2:, podobnie jak inne zapalone niegdyś forumowiczki :blink:. Dziewczyny! Pobudka!!! ;-)
 
Mama Boo dziekuję za miłe przyjęcie

Mój Marcinek dzis pierwszy raz poszedł chętnie do przedszkola.Bez płaczu.
Od razu mi lżej na seduchu:-)Strasznie to jego płakanie mnie stresowało

trysia77 zdrówka życzę dla obojga

miłego dnia :-)
I postawię wam kawkę,bo pogoda dzis do bani
kawa_.jpg
 
Ja dzisiaj ledwo dotarłam - nie dosyć, ze mi jeden autobus uciekł to jeszcze miły Pan Kierowca w drugim nei raczył włączyć wyświetlacza z numerem i wsiadłam do złego (naiwnośc, ze sądziłam, ze to mój autobus jest taki punktualny...).
Iza mamusie zmojej grupy zapisywały jeszcze na szachy i zajęcia teatralne, w sumie wychdozi na to, że Młody nawet nie codziennie będzie miał jakieś zajęcie, a audycje są raz w miesiącu tylko. Wykorzystujemy, ze jest to w przedszkolu, bo jest to tańsze niż byśmy chcieli go zapsiać indywidualnie i poza tym na brak czasu niestety musimy ponarzekać...
Kasia nie wiem czy to strata czasu z tym angielskim, nie oczekuję cudów, ale niech się osłu****e, zaszkdozić mu na pewno nie zaszkodzi. My się składamy po 40 zł i to jest na cały rok, ale jeszcze są pieniązki z Rady Rodziców, które idą na wiele rzeczy, na teatrzyki, wodzirejów, prezenty, imprezy i w zasadzie to trójki klasowe decydują jak to rozdysponować.
Justyna to niesamowite jak humor dzieci ma wpływa na nasze samopoczucie, ja kiedy Ozi chodził do żłobka i Panie go odrywały siłą to byłam cały dzień nie do zniesienia...
Trysia może rzezcywiście małż musi odpocząc trochę, powolutku, powolutku i się zadomowicie na dobre :-) Zazdroszczę okolicy, w której mieszkasz.
 
Witam i ja :)


Może powoli znów ożywimy ten wątek :) byłoby miło:)

Iza ja i Trysia mieszkałyśmy z Łaziskach stąd ta dyskusja ;)

Justyna zgadza sie ze nastroj dziecka daje nam sie we znaki. Moja córka wczoraj nei zdazyla w przedszkolu do lazienki i troszeczke sie posikala co bylo powodem do ogromnego placzu:( Myslalam ze mi serce peknie jak ja zobaczylam-cala czerwona i opuchnieta. A wieczorem juz przebakiwala ze nei chce juz chodzic do przedszkola. Ale na szczescie to tylko chwilowy kryzys, bo dzisiaj rano poszla z usmiechem.

Boo bardzo duzo macie tych zajec dodatkowych jak na przedszkole. Jestem w szoku.
 
Witam!
Ale dziś pogoda :no:
Mała w przedszkolu, więc mamusia ma luz :-D, mam teraz kilka dni wolnego, do pracy dopiero w niedzielę :happy2:. Chyba po południu wybierzemy się z Karolcią do mojej koleżanki (też ma córcie tylko młodszą) na ich nowe mieszkanie. Ciekawa jestem jak się urządzili :blink:.

Justyna ja też Cię witam :-). Wiem coś na temat płaczu dziecka, w zeszłym roku jak Karolci zmieniła się pani to też miała kilka dni kryzysu, to bardzo przykre kiedy trzeba zostawić takiego małego płaczka. Może Marcinkowi na dobre spodobało się już przedszkole i już w ogóle nie będzie płakał, oby :tak:
A ta kawka pyszna, dzięki ;-)
 
I ja witam was z rana :-)

Pogoda dziś paskudna, ze dziś jak wstałam i zobaczyłam deszcz za oknem to nie chciało mi się Kamilka odprowadzic do przedszkola, ale jakoś zwlekłam się z łóżka i poszłam go zaprowadzic. Mój Kamilek zmienił się, spoważniał tak mówi moja mama. Jedyne co mi się nie podoba, ze jest nieśmiały tzn rano w przedszkolu...Wszystkie dzieci jakieś już rozbrykane są w szatni a on na nie patrzy i nic się nie odzywa. Jak go zaprowadzam do sali to leci się bawić - niewiem czy potem się rozkręca...W przedszkolu bardzo mu się podoba i chciałby być dłużej...Co do zajęć w przedszkolu to mają rytmikę, origami, angielski i nie pamiętam co jeszcze ale pakiet miesięczny wynosi 35 zł.

Mamaboo - mam laptop, ale już poradziałam sobie z problemem :-)
 
reklama
Cześć Dziewczyny :)
Czy moge sie dołączyć do Was? Jestem z Rybnika a dokładnie z Boguszowic ;)
Mam dwóch synów. Jeden ma 14 miesięcy - Jaś a drugi prawie 3- Oluś :p
Póki co nie pracuje bo jestem na macierzyńskim ale czekam już na styczeń wtedy wracam do pracy wreszcie !! :)
 
Do góry