reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
reklama
Sylcia wcale Wam sie nie dziwię... Czasem żałuje, ze się nie zdecydowaliśmy wyjechać jak jeszcze byłam w ciązy.
Claudia mam stamtąd dwie koleżanki, czyli dzielnica niezła :-)
Gdzie się podziały "stare" mamusie ???
Karolinna, Mokkate, Czarnulka itd. (nie obrażać się kogo nie wymieniłam !) - halo !!!

W piątek byłam w kinie na Zaćmieniu i chodzę jak zaczarowana. Piękny.
 
Hejka!
Wpadłam na chwileczkę przed spaniem (dziś pierwszy dzień w pracy po urlopie i jestem wykończona :baffled:) i muszę się odezwać, bo tu mowa o Giszowcu :szok:.
Claudia - ja się tam wychowałam :-) :-D:happy2::cool2:. Mieszkałam na Adama :-)a do tej pory mam tam siostrę a moja najlepsza koleżanka właśnie tam wraca mieszkać :-D.
Mam też rodzinkę na Miłej i na Wojciecha, a swego czasu na Kosmicznej.
 
iza1 wiec sama przyznasz ze Giszowiec to super miejsce :sorry2::cool2:
Ja od urodzenia mieszkalam na Wojciecha, pozniej 5 lat w mysłowicach ale znowu wracam na moj kochany Gisz.
Na Adama mieszkala moja przyjaciolka, w tamtym roku wyszla za maz i przeprowadzila sie do Szopienic takze i tak mam blisko. Juz sie nie moge doczekac :-) w koncu bede miala gdzie wyjsc na spacer, zakupy....... CUDO !!!
 
Claudia Giszowiec to bardzo bardzo ładna dzielnica Katowic :tak:, to trzeba przyznać. Wszystko blisko, przedszkola, szkoły, sklepy, itp. no i zielono :tak:.
Moja najlepsza koleżanka wraca na Gisz podobnie jak Ty, tyle że ona była na "emigracji" na Murckach :-D. Ja niedawno przeprowadziłam się na Tysiąclecie i też bardzo się cieszę, bo na Gisz mam bezpośredni autobus i na pewno będę się z nią teraz częściej widywać :tak:podobnie jak z siostrą :tak:.
 
Cześć Babki!
Jakiś czas temu się odezwałam tutaj, ale zapadłam na inny wątek:zawstydzona/y: jest tu ktoś z Tarnowskich Gór? Bo póki co widzę dominację K-c;-)
 
reklama
Claudia na Mysłowickiej i Adama.
Margaret nie pomogę niestety.
Skunkanka i Tarnowskie Góry przyjmiemy :-)
Ja mam dzisiaj straszny humor, muszę kupić tankini a nigdzie nie ma :-(
 
Ostatnia edycja:
Do góry