reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
reklama
Dziękuję :-)
Reszta babek korzysta ze słoneczka.
Umowa na rok, ale to i tak nieźle, bo gdybym była przyjęta "z ulicy" to byłaby na 3 msc.
Sylwia, Kasia to chociaż wy piszcie co u Was, jak reszta nie chce z nami gadać, to same sobie pogadamy :-D
Kasiu - ty gaduło :p
 
boo no to na rok to ladnie :)

a u nas nic ciekawego Nadinka sobie chodzii w koncu moj len maly :) teraz odkad nauczyla sie chodzic to straszna jest :p lubii sobie porzadzic :p ma juz wszystkie 1,2,4, i dwie 3 trzecia teraz wychodzii :) bidulka przy tych 3 cierpii strasznie i nic jej nie pomaga :((((

spii ladnie sama w pokoju juz dluzszy czas i ladnie zasypia i wstaje rano czasem sie przebudzi ale na szczescie nieczseto

mieszkamy juz na swoim fajny duzy domek ogrod mamykota gasparra :) smierdziel kochany Nadinki maly pupil :)
 
My naładowaliśmy akumulatory od pt do nd byliśmy nad jeziorem otmuchowskim.
Od dzisiaj full energy (łatwo się pisze - gorzej wykonuje).
Oskar tam przez te dwa dni nie do poznania - jakby mi ktoś dziecko podmienił, szczęsliwy pewnie, ze ma rodziców tylko dla siebie.
Sylwia i jak Wam się mieszka w domku ? Bo sporo osób, które znam mieszka w odmku i wsyztskie narzekają. A z drugiej strony chwalą własny kawałek ziemii, mają gdzie się wyłożyć na trawce jakby nie patrzeć. Sylwia teraz oczujecie, ze macie dziecko skoro Nadia zaczęła dreptać. Piękny okres... Ehhhh :-D
 
witam was bejbes :)

hellol nowa mamooo :) zapraszamy jak najbardziej :))

boo ja tam nie narzekam jestem zadowolona bardzo :) a co tego pieknego okresu to masakra :p zaczyna menda rzadzic jak ta lala :))
 
hej sorki że sie wcinam kiedyś z Wami pisałam
jest tu jakaś dziewczyna z Żor? Chciałabym o coś zapytać.Można odp na pw żeby nie zaśmiecać wątku
 
reklama
Dziewczyny co tutaj tak cicho normalnie nam forum umiera gdzie jesteście dziewczyny: Iza, Kubusiowa, Kaśka, Czarnulka, Mokatte, Karolinna, Mamaboo,Trysia ( i te które nie wymieniłam)

Ja jestem na L4 już 2 tygodnie i szczerze juz troszkę tęsknię za pracą ale ze mnie chyba pracoholik ale najważniejsze teraz jest dzidziuś w brzuszku. Już się nie mogę jej doczekać tak strasznie chciałabym żeby był termin rozwiązania :) Muszę wziąść sie do nauki teorii na prawo jazdy póki mam czas bo po rozwiązaniu zamierzam zdać teorię i uczyć się jazd i to obowiązkowo. Jestem ciekawa czy wogóle się do tego nadaję ale niestety jestem zmuszona zrobić prawko.

Bodzinka - gratuluję synka :)

Mamaboo - na co twoi znajomi co mieszkaja w domu to narzekają, my póki co mamy w planach budowe i myślę, że na przyszłość to dobra inwestycja bo jak patrzę to bloki się starzeją i strach pomyśleć w jakim bedą stanie za parę lat a czynsz rośnie i rośnie... Gratuluję nowej umowy i awansu ;)
 
Do góry