reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
MamaBoo - chodzę do tego gina co z Kamilkiem on przyjmuje w Zabrzu i Świętochłowicach. ostatnio chodzę do niego w Świętochłowicach bo ma tam lepsze usg i mi co wizyte nagrywa maluszka na płytce. Chodzę prywatnie i nie mam u niego problemu z zapisem choc zawsze dzwonie rejestrować się po wizycie czyli m-c przed :)
 
reklama
Witam,
pytałam już na wątku podróżniczym, ale nikt mi nie odpowiedział.
Przeglądałam internet w poszukiwaniu pieszych tras, po których moglibyśmy śmigać z wózkiem. Niestety nie mamy samochodu, co nas dość mocno ogranicza, bo jak np. dojechać w Dolinę Kościeliską, czy Chochołowską, jeśli mała jeszcze nie siedzi, my z psem i wózkiem i bez fotelika (bo niby gdzie go dać, jak pociągiem przyjedziemy?).
Może możecie coś polecić? Interesuje nas południe Polski, góry, ciekawe miejscowości na Śląsku... Będę wdzięczna za wszelkie informacje.
 
heja laski ja tak na szybko :p

pisze malo bo przeprowadzke mam wlasnie juz od tygodnia ;/

u nas ok ja juz zdrowa Nadina zdrowa staryy tez zdrow :)

powoli sie rozpakowuje mialam male problemy ale juz jest mozna powiedziec ok :)


uloze sie i podczytam was babki :)


basia gratulacje :*

pasibrzuch ja niestety kochana nie pomoge :((((
 
Czesc Dziewczynki.....:-) przepraszam, ze sie tak długo nie odzywalam (za duzo problemów na głowie) :-(.....
Mam nadzieje, że przygarniecie mnie do siebie po raz kolejny:zawstydzona/y:
 
Nadal szukam gina, narazie mam wizytę u swojego na 17.08, ale wiem, ze u niego ewentualnej ciązy prowadzić nie będę, bo na termin czekam na 2 msc. Chyba zdecyduję się (jak już zajdę;-)) na ta ginekolog, która prowadziła mi ciążę z Oskarem, ale już prywatnie.Ją znam dobrze i wiem czego mogę się spodziewać.
Pasibrzuch nie pomogę :-(
Basia - gratuluję !!! Ale Ty chyba wczesniej coś przevczuwałaś, bo suwaczek miałaś różowy. Imiona już obmyśliliście ?
Kasia jak krzaki na ranczo ? ;-)
Sylcia a do Polski zamierzacie kiedyś wrócić ?
Claudia85 witam - chyba się jeszcze nie znamy :-) Skąd jesteś, bo w opisie widzę dwa miasta.
 
reklama
Do góry