reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
reklama
nno noo onono ale tu pustki baby :p

u nas zadnych nowosci, byloam na wyprz w next ludzie loohohoho tak wczesnie wstaja aby tam byc pierwszym :p ale warto bylo :) wstac o 4 rano a na 9 do pracy :p

zycze milego wieczorku :))
 
Hej, hej
Sorki, że się nie odzywałam ale praktycznie nie bylo mnie na forum
Ale, ale w czwartek miałam USG i przedstawiam Wam Synka nr.2. Pan doktor stwierdził, że na 80% ale, że on nie sądzi żeby się przemienil w dziewoje..Zresztą ja tam widziałam wisielca zanim mi powiedzial, że to to. A sprawdzał czy to nie pępowina chyba z 10 min.
W kółeczku klejnociki



Uploaded with ImageShack.us
 
Widzę,że kilka dziewczyn z Giszowca. Ja mieszkałam na Kwiatowej. Od 3 lat centrum. W planach budowa w Mysłowicach na Wesołej.
A Giszowiec to piękna dzielnica.
 
reklama
Hej dziewczyny, wróciłam na dobre. W końcu mam internet.
U mnie zmiany, wygrałam konkurs u siebie w pracy i w końcu jestem zatrudniona na etat a nie na zastępstwo, jeszcze nie wiem na ile mam umowę, bo jutro wracam dopiero po urlopie.
Bodzia gratuluję drugiego synka - imię już wybrane ?
 
Do góry