reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
mokkate super że martynka przybrała :D ale nie iem dokładnie ile czy wazy 3440 czy 4440 ? taki długi spacerek :o a gdzie chodziliście ?

widzę że szykuje nam się bejbibumowe spotkanie na basenie :D ;)

buziaki :-* :-* :-*
 
reklama
Witam,

Wczoraj byla piekna pogoda, caly dzien spedzilismy na dzialce, a Sonia nie spala i jak o 18 bylismy w domu, Sonia zasypiala nawet w kapielce.
Dzis niestety leje :mad:
Wybieramy sie na zakupy wiec, cos na dzis planuje spagetti z sosem bolenes, a nic oprocz miesa ::)

MMM fajny ten basen, zapowiada sie duzo fajniej niz ten w Katowicach, fajnie, ze maja podzielone zajecia wiekowe... Moze tez sie skusze ::)

A tez sie pochwale zabkami - kolejne czworeczki sie ujawniaja - dolne juz wielkie, a gorne niesmialo wychodza ;D

Pozdrawiam,
 
Cześc Kobitki!

Uuuu.... ale pogoda.... tylko spać się chce!!!

Spóżnione gratulacje dla Lenki i Wikusi.

Basenik - rewelacja. Może sama sie skuszę. Musze się tylko dowiedzieć ile to kosztuje.

Witam Mizzię - buziaczki dla Ciebie i dla Twpoich dzieciaczków.
 
Cześć Dziewczyny!

Witaj Mizzia!!! Fajnie że masz bliźniaki :) dwoje dzieci za jednym razem, pewnie najgorzej pierwsze lata, a potem to już będzie sielanka :)

Moja malutka nareszcie zasnęła, od rana nie chciała spać, teraz chyba się wreszcie porządnie najadła i zasnęła. Wczoraj nie dawałam jej w ogóle cyca bo przedwczoraj nieźle mnie pogryzła, kupiłam sobie Bepanthen i wczoraj leczyłam moje gruczoły, no i jak ręką odjął :) Jak dziś mała się dossała to zero bólu :) super, super, super!!!!

Mokkate fajnie że Twoja malutka ładnie przybiera, ja się dowiem 4 maja ile przybrała :)

Dziś chyba przejdziemy się na spacerze do przychodni tej na Brynowie (już ją przedwczoraj na spacerze zlokalizowaliśmy :)) Musimy małą tam zdeklarować i dopiero wtedy wypiszą nam skierowanie na USG bioderek.

Pozdrawiamy!!! Miłego dzionka kobietki!
 
Dzien doberek :)

Po swietach byla piekna pogoda wiec nie mialam czasu na internet, bo calymi dnaimi na dworku siedzialysmy :)
I tak dzien za dniem zlecial nawet niew wiem kiedy :p

Gratulacje dla Lenki i Wikusi :)

Witam bardzo srdecznie Mizzię super miec blizniaczki :D tez bardzo chcialam ;D
Jak sobie dajesz radę ? Pokaz nam foteczki twoich pociech.

mmm zdjecia na baseniku switne ;) :D link mi sie przyda ;D moze w koncu zaczniemy chodzic :)
Mozesz zdradzic ile kosztuje? i ile lekcji w tym jest?
 
reklama
Do góry