reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
dziękujemy za gratulacje! :D :-* :-* :-*

czarnulka nagrywaj ,nagrywaj!!

iza1 jeszcze wiele przed Tobą takich dni ;D ;) ale czasem moja Lenka tez potrafi dać mi w kośc ::) ale ogólnie to cud dziewczynka :)

mokkate dokładnie !ja też tam rodziłam i zero skierowania ::)

my wróciliśmy od teściów :) było fajnie oprócz tego że pogoda się zepsuła :p
 
reklama
Jejku Piotrek z godzinę dyskutuje z miśami z karuzeli i miśkami z ochraniacza i zaczepia tygryska siedzącego w kącie łóżeczka. jestem w ciężkim szoku.
 
Witam,

Czarnulka gratuacje dla Wiki, no to teraz tylko czekac, az zacznie biegac po mieszkaniu ;)

Karolina gratulacje dla Leny, lepiej jej nie podpadaj, bo juz ma czym grysc ;)

Koreczek - nie przejmuj sie, ze jeszcze czegos Twoja coreczka nie potrafi, a Justyny juz tak. Moj siostrzeniec w ogole nie raczkowal, a jak mial 10 mcy to juz zaczal chodzic, a bawic sie... niewiele dzieci to potrafi, bo z reguly rodzice sie bawia z nimi. Ja mialam malo czasu na zabawe z Sonia i szybko sama zaczela sie bawic, odwrotnie moj siostrzeniec, on wolal by ktos mu opowiadal.

A tak jak Was czytam, to mi sie tak dziwnie zrobilo. Wszystki macie maluszki, cieszycie sie osiagnieciami... Sonia juz duza taka i jakos tak poczulam sie nieswojo.... Wim glupio sobie mysle, fajnie sie tak czyta, przypomniam sobie jak ja przezywalam wszystkie te rzeczy. Tak tylko zrobilo mi sie smutno, ze nie bardzo tu pasuje, mam inne problemy, inne nowosci, mniej widoczne... Chyba okres dostne ::) bo bierze mnie na dolki :-[
Pozdrawiam,
 
jeszcze raz dziękujemy za gratulacje :-*
uscisk.gif


jeszcze jedno osiągnięcie małej... dziś włożyła sobie pierwszy raz stópkę do buzi
59.gif
,próbowała od 2 tyg i w końcu się udało :D

sandros jest na to tylko jedna rada ... drugie dziecko
icon_smile.gif


diablica moja Lenka ząbkuje w tym samym wieku co jej tatuś :) widać jest to zbliżone :)

kaśka76 :D ja też byłam takimi rzeczami zachwycona.. i jestem nadal ;D

 
Witam!
W końcu mogę coś do Was napisać, bo albo komp jest zajęty ::) albo nie mam czasu, albo net się buntuje ::)

Wczoraj byliśmy na basenie i oto kilka fotek, myślę że zadowolenie na twarzy Grzesia mówi samo za siebie i nie trzeba nic dodawac :p tak mu się bardzo podobało ;D

dsc0051aa7yj.jpg


dsc0057aa3ha.jpg


dsc0067aa6uz.jpg


czarnulka przyjmij i nasze gratulacje dla Wiki

karolinna pisze:
sandros jest na to tylko jedna rada ... drugie dziecko
icon_smile.gif
to jest dopiero fantastyczne rozwiązanie :p

karolinna zdjęcia z balu mam ale żadne z nich nie jest rewelacyjne, aięc może nie będę na forum ich wystawiać, a sukienkę miałam siostry studniówkową- i o dziwo zmieściłam się w nią, miałam przykry wypadek mlekiem przeciekłam :mad: ale na szczęście sukienka była z materiału na którym nic nie było widać, a wszystko dlatego że biustonosz mi się przesunął z wkładkami włącznie, . Uff ale namieszałam :p

Pozdrowienia dla wszystkich Mamuś i dzieciaczków, terminy mnie gonią i przez jakiś czas moja aktywność zmniejszy się, ale jestem z Wami :)
 
Mmm- zdjęcia super!!!
A ta minka na ostatnim..

Powiedz mi proszę, czy cały czas nosisz wkładki do stanika?
Miałam nadzieje, że nie będę musiała ich nosić długo... Ale widzę, że się nie zapowiada :(
 
reklama
mmm zdjęcia rewelacyjne! :D a gdzie to jest? w katoqwicach?

mokkate ja też nadal noszę i nie zapowiada się na szybkie skończenie :p a miałam nadzieję że szybko się ustabilizuje ale jak tylko mała dłużej nie je to od razu mleko leci ::)
 
Do góry