reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
iza1, dobrze że sparwy laktacji się normują. Na obolałe sutki też stosowalam bephanten i pomagał. Jednak piersi mnie nigdy tak nie bolały jak teraz, jak pozbywam się mleczka. Walka z biustem pełnym mleka....auuu :(

jak Wam zazdroszczę wspólnych spacerków, tego że mieszkacie blisko siebie.
Ciekawe jak dziedziaczki po szczepieniach. My jeszcze za miesiąc na żółtaczkę i koniec!!! Potem dopiero po roku.
 
reklama
my meldujemy się po szczepieniu, które Grześ dzielnie zniósł, teraz bardzo zmęczony po zupce z cielęcinką i jarzynkami zasnął.

olak my już po oststnim szczepieniu :) następne w 13-14 miesiącu byle o nim nie zapomnieć :p

iza mnie też cieszy że sobie dzielnie poradziłyście z karmieniem teraz to już z górki :)

karolinna pisze:
mmm już więcej nie będę o sobie źle myślała ;D
i tak trzymać :laugh: rozglądałam się za Wami będąc w okolicach, ale ani jednego wózka :( :( :(

miłego dnia
 
mmm no szkoda że nie napisałaś nic,w końcu masz moj nr kom ;) wyszłabym Ci na spotkanie :) ja na spacerek wyszłam o 12.00 .Brawo dla Grzesia! dzielny mały mężczyzna!ha!

olak współczuję tego nawału jak nie ma gdzie go zbyć ::) wytrwałości :)
 
ha! mamy drugiego ząbala ;D ;D ;D

druga dolna jedynka zaliczona ;D a zaglądałam i patrzę czerwone dziąsełko i dotykam palcem a tam drugi ząbal ;D
 
Gratulacje dla Lenki!!! No proszę jakie tempo ;D

Dziewczyny, mam pytanie w sprawie szczepień.
Czy szczepiłyście dzieci tymi skojarzonymi (odpłatnymi), czy normalnie?
Co o nich myślicie? Czy dzieci nie miały żadnych problemów po tylu szczepionkach w jednym zastrzyku?
Pytam, bo do niedawna myślałam, że pójdę zwykłym torem.
Ale po ostatniej wizycie u lekarza (malutka bardzo płakała :() zaczynam zastanawiać się nad skojarzonymi (mniej wkłuć).
I mam dylemat. Wy jesteście bardziej doświadczone (za czasów Darii były tylko zwykłe :)), więc może się wypowiecie ;D
 
A ja jestem z forum na bieżąco,ale niestety nie mam siły juz nA pisanie :( Bo moja gwiazdeczka daje mi teraz ostatnio czadu,bo idą jej gurne jedyneczki.

wstawiam nasze aktualne foteczki :D

moj duzy brzusio!!! :D

_596035_n.jpg


Wikunia z tatusiem w piaskownicy u cioci :)

_596039_n.jpg


Wikunia na zakupach :D

_596038_n.jpg


W pleneże :D

_596041_n.jpg


Cwicze chodzenie ;)

_596040_n.jpg


Ale dobre ciacho ;)

_596044_n.jpg


Fajnie jest bawić się z kuzynką :D

_596042_n.jpg


_596043_n.jpg


No i natym narazie zakończymy ;)

_596037_n.jpg




 
mokkate tempo szybkie ;) ale tak jak mówiła moja teściowa że jak jeden ząbek jest to na pewno zaraz wyskoczy drugi obok,jak grzyby w lesie ;D ;) no i się sprawdziło :) mądra kobitka :) a ja szczepię skojarzonymi,ogólnie to mała gorączkuje po nich ,ale nie wiem czy gorzej byłoby po zwykłych od sanepidu bo nie sprawdzałam ::) ,podobno skojarzone są bezpieczniejsze no i jedno wkłucie,te dwie cechy sprawiły że szczepiliśmy skojarzonymi :)

czarnulka ale na tych zdjęciach wyglądasz jak byś sporo schudła ::) tylko czy twoj lekarz o tym wie ? zdjęcia super :) i jaka reklama auchana ;)

dobranoc!
 
Witam,

U nas wyszla ostatnia czworeczka, teraz czekamy na 3 i 5.
Oczywiscie gratulacje dla Leny - u nas bylo tak samo wychodzil jedne, teraz dopiero 4 wychodza wolniej.

Czarnulka, Wiki ma super czape - gdzie jest taka do dostania?

Mokkate, ja szczepilam tradycyjnie i u nas po polio jedynie byla opuchnieta raczka, bez goraczke i innych takich. Ale na pazdziernikowych dwie matki pisza, ze nic po tych skojazonych.... Dopiero po szczepieniu tym ok 13 miesiaca dzieci im pochorowaly.

Pogoda super i oczywiscie cale dnie na dworze. Mam ubranka po Amadueszu i ludzie mysla, ze mam chlopczyka :mad: Naszczescie zgadalam sie z jedna z matek i dostane spodnie dziewczece, sukienki, moze w koncu nikt nie bedzie mowil - przepusc chlopczyka, daj pilke chlopczykowi, nie popychaj chlopczyka...

Pozdrawiam,
 
Dzieki dziewcznki za komplemenciki  ;D ;D ;D ;D

Wszystkie dzieci sa piekne niezalezniemod plci  :D :D
Jedyne i niepowtazalne  :D ;D :D :laugh: :)

mmm dzieki za informacje  o basenie :) napewno sie przydadza  :D :laugh:



Gratulujemy zabeczka Lenko


mokkate pierwsze szczepienie u nas (zaraz po tym co w szpitalu bylo robione) bylo darmowe i niunia dostala w raczke i nozke (bardzo plakala). Na nastepne chcialam juz to nadprogramowe, wiec musialaby dostac w trzy miejsca (2 raczki i nozka). Bylo mi jej bardzo szkoda i dlatego wzielismy odplatne za 100 dostala w jedno miejsce (nozke) bylo mniej placzu. I pozniej tez juz tylko platne dawalismy. Ja jestem z nich zadowolona z dzieckiem nic sie nie dzialo byla pogodna i usmiechnieta (bo po tej pierwszej caly czas spala ale na szczescie goraczki nie bylo). Wydaje mi sie, ze nic z dzieckiem sie nie dzieje po tylu dawkach. no ale nie wiem.

czarnulka piekny brzusio :) :) i fajna corcia ;D jaka juz duza i slicznie chodzi ;D :D
 
reklama
karolinna pisze:
czarnulka ale na tych zdjęciach wyglądasz jak byś sporo schudła ::) tylko czy twoj lekarz o tym wie ? zdjęcia super :) i jaka reklama auchana ;)

dobranoc!

karolinko przedwszystkim wielkie gratulacje za drugiego ząbalka ;) A co do schudnięcia to wygląda tylko tak na zdjęciach ;) (tak mi sie wydaje) Bo przytyłam dopiero 2 kg :D :D :D 8)

sandros pisze:
Czarnulka, Wiki ma super czape - gdzie jest taka do dostania?

sandros zależy o którą czpke ci chodzi :) Ale tą z daszkiem kupiłam w M1 w sklepie H&M i nie pamiętam ile,ale od 12zł do 20zł. A ta na ostatnim zdjęciu była robiona ręcznie i tez ją kupiłam za 12 zł :)

martusia_78 pisze:
czarnulka piekny brzusio :) :) i fajna corcia ;D jaka juz duza i slicznie chodzi ;D :D

martusia My również bardzo dziekujemy za komplemenciki :D :*

A teraz spadam spać :) buziaki :*
 
Do góry