reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
reklama
Witajcie!!!
Jejku, jak tu miluchno i fajnie!!! Chyba się do was tu wcisnę :D
Mieszkam w Lubomi pod Raciborzem, więc jakby nie patrzeć jestem mamuśką ze Śląska ;D
Mam 29 lat i troje dzieci (ale w dwóch podejściach ;) ). Synka Karola - lat 7 i dwie córeczki Zosię i Marysię - 10 miesięcy. Pozdrawiam serdecznie!!!

PS. zdjęcia z basenu są poprostu rewelacyjne!!! Aż mi szkoda, że ja z moimi pannami tak nie szaleję...ale kto wie... :laugh:
 
witaj mizzia :D czuj się jak u siebie 8) wow,bliźniaczki za jednym podejściem :) jak sobie dajesz radę ? starszy syn pomaga ;) rodziłaś przez cesarkę czy siłami natury? hm,ale pytań ;)
 
witaj mizzia! Ale masz fajnie, duży Karol i diwe małe jego siostrzyczki; ostatnio widziałam na spacerze bliźniaki ciężka sprawa jak zaczynają chodzić, ale przy najmniej mają sie z kim bawić. A jedno- czy dwujajowe ??

byliśmy na basenie w sosnowvu bo w katowicach trzeba mieć badanie, a jakoś mi nie po drodze było ( pamiętasz karolinko jak o tym rozmawiałyśmy :) ) no i znacznie dalej, a tu niecałe 5 min. samochodem :) Dla zainteresowanych www.aqua-kids.pl

dziewczyny jak macie tylko możliwość to na prawdę super sprawa ten basen, ja żałuję że tak późno zaczęliśmy!!
 
Witam

Brawo dla Wiktorii!!
Gratulacje dla Lenki! Ma już zębola, a mój Korek...nic

Dziewczyny, ciepło, słońce, a ja nie wiem jak ubierać Kordiana. Wczoraj wyszłam w letnim dresiku i ryczał przez pół spaceru, ciepło mu było, pocił się. Z czapki nie mogę jeszcze zrezygnować, bo podobno do roku trzeba, a na krótki rękaw chyba za wcześnie, co? Jak ubieracie maluszki?

Fotka z soboty. Pomyśleć, co by to było, gdybyśmy nie interweniowali.....Ale Kordian pociąg do piwska ma po tatusiu. ;)
piwosz52hy.jpg

 
Witam :)
Cioteczki kochane bardzo dziekujemy za gratulacje dla Wikusi :D jesteście kochane!!!

mmm Zdjęcia bomba :) moze spotkamy sie kiedys na basenie :) ściągnełam linka ;)

OlaK Moja Wiki tez tak ciągnie do butelek od piwa hihihihi,jak znajde foto to wkleje ;)
 
mmm a ja sobie myślałam " "ale ta magda zdyscyplinowana ;D w końcu poszła na te badania żeby iść z synkiem na basen a ja taki leń ;D "

olak hehe,piwko ok :) mam nadzieję ze Lenka nie odziedziczy tego po tatusiu ;D a jak kupki Kordianka ?

my po spacerku,ale jest cudownie na dworze!!! :)
 
My też po spacerku (4 i pół godziny z przrwą na karmienie  ;D) i wizycie w przychodni.
Mała waży już 4440g. Bardzo się cieszę!!! :D :D :D W ciagu miesiąca przybrała 1200g.
Nie obyło sie bez płaczu- dostała dwie szczepionki w obie nóżki.
Jeszcze nigdy tak nie płakała. :(
Następnym razem muszę coś wymyślić. Podobno są jakieś żele znieczulające.
Teraz jest trochę marudna, ale to chyba normalne... niestety

Witaj Mizzia!!! Wirtualne całusy dla Twoich pociech! ;D
 
MMM: dzięki za linka. za niecały miesiąc idziemy na pierwsze zajęcia. może i mamusiępaowie nauczą pływać??? heheh
Czarnulka y Ty kiedy startujesz?
 
reklama
Do góry