reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
Koreczku nic nnie szkodzi ;)

Karolcia na razie jesteśmy w tym samym miejscu ale po remoncie popędzimy 15 kilosków na południe czyli dalej śląskie ;D
nie nadrobiłam jeszcze zaległości, czy Lenka jest chora??
A tak w ogóle to najlepsze zyczonka z okazji wczorajszej miesięcznicy.
 
reklama
frezja no to na szczęście że nie daleko :D :) Lenka była wczoraju na szczepieniu i miała gorączkę :p i dziękuję za życzonka :-* chyba miesiąc Cię nie było!ciekawa jestem czy Twoja córcia się zmieniła :) wklej jakieś zdjątka :)

ale śliczna dziś pogoda :)
 
Sliczna ale wieje strasznie:(:(
I nie moge wyjsc sama:( no i jestem znow podziebiona:(:( oh:( Ale przynajmniej widac przez okno jak cudnie:) i odrazu atmosfera lepsza!!!
ale strasznie mnie boli do tego glowa:(:(
 
Witajcie!
Ale sie naczytałam..., no ale nadrobiłam zaległości :)

Kaszu błagam nie wydawaj mnie przed innymi z tymi żartami ;) ;) Mam nadzieje, że i Ciebie czasem udało mi sie rozśmieszyć.

Ostatnio mam urwanie głowy, okres PIT-owy i wszycy sie zlatują... o rany, ale mam roboty :D

Pozdrawiam Was wszystkie i trzymam kciuki za młode mamusie, żeby z Waszym mleczkiem było wszystko ok. No i widzice, dlaczego ja wcześniej nie spotkałam naszej Chochliczki, pewnie też udałoby mi sie jakos karmic piersią, a tu butla, niestety...

Miłego wieczorku.
 
Hej!
Ciesze się bardzo że Lenka czuje się lepiej i nawet pomaga mamusi sprzątać :)
Ja jestem po wizycie u giny, jestem bardzo zadowolona. Dzidzia rozwija się prawidłowo, wszystko jest ok, ale przesunął mi sie termin porodu na 12 kwietnia. Mokkate my możemy się umawiać na termin do szpitala, ale nasze dzidzie i tak przyjdą na świat kiedy będą chciały a nie kiedy my sie umówimy :) Gina dała mi ostatnie L4 do końca marca ,a potem jeśli jeszcze nie urodze to wezme sobie urlop, mam do wykorzystania jakieś 15 dni :) Strasznie chciałabym urodzić w marcu.....
Moje obawy że dzidzia jest duża sa bezpodstawne, lekarka stwierdziła że nie jest wcale duża. Bardzo mnie ostatnio kopie, już nie mogę się doczekać kiedy ją zobaczę. Kolejne USG mam 13 marca, mam nadzieje że sprawdzą mi płeć i potwierdzą ze jest dziewczynka ;) Ale duzo było dzieciaczków na USG (pewnie wszystkie na bioderka) napatrzyłam się na słodkie maleństwa, i wczoraj i dziś jak byłam się zapisać.
Niestety mam cały czas jakieś dziwne upławy i przepisała mi mega drogie lekarstwo -globulki za 46 zł. O mało zawału nie dostałam jak mi mąż powiedział ile zapłacił  :-[ Są śmieszne, przypominają mi cukierki :)
Karolinnko na ten numer do Katowic to podobno ciężko się dodzwonić, od męża z pracy koledzy próbowali i też w końcu dzwonili do Kielc. Ja może osobiście wybiore sie do PIP-u do prawnika, ale troche mi ciężko poruszać się z tym brzucholem, zwłaszcza że wciąż tak ślisko i zimno brrrr
Mnie też nie ma na liście :( ale juz wysyłam mail na priva do Koreczka

Pozdrowienia dla wszystkich mamuś!
 
Izuniu cieszę się, że wszystko dobrze z Twoim Maleństwem. Ja będąc w ciązy też miałam straszne obawy co do tego, czy będzie zdrowy, czy urodzi sie w odpowiednim terminie itd. Nawet byłam u innego gina, żeby mi powiedział, że czy wszystko ok. Fakt, lekarstwa są strasznie drogie.Nieraz sama dostawałam 'zawału" w aptece. No, ale co mamy zrobic, jak trzeba ??? Pozdrawiam Cię (no i wszystkich) i życzę wszystkiego dobrego, przede wszystkim dużo dużo zdrówka.

Jeszcze tylko jutro i weekend z moim Maleństwem :D. Juz nie moge się doczekać. Jutro Mateuszek skończy 4 miesiące. Szok, jak ten czas szybko leci. Ojojojojoj:D.

Buziaczki i kolorowych snów.

250pxdobranoc8ts.jpg


Pora na dobranoc, bo juz księżyc świeci
Dzieci lubia misie,
Misie lubia dzieci... :D :D
 
reklama
Iza1- jak czytałam posta od Ciebie to mi się coś śmiesznego przypomniało..... Miałam termin na 4 grudnia..... a termin na USG 22 listopada na godzinę 14.00... i wyopbaź sobie że tak cieszyłam się na te USG że urodziłam Alexa 22 listopada o 8.24... jak mój ginekolog przyszedł na porodówkę to powiedział.... "Pani Kasiu byliśmy umówieni na 14.00 i już się Pani doczekać nie mogła".... i tym akcentem życzę Ci byś urodziła zdrowego bobaska i żeby był jak najszybciej (oczywiście w odpowiednim dla siebie terminie) ;D ;D ;D



olozb1rv.jpg
 
Do góry