reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
reklama
Cześć dziewczyny!
Dopiero dziś znalazłam czas i chęci żeby coś napisać, wybaczcie mi :zawstydzona/y:. Wróciliśmy w piątek rano, a w sobotę i w niedzielę byłam juz w pracy :-(. Ciężko było wrócić, ale cóż poradzić.

Jeśli chodzi o pogodę to było tak: padało jak przyjechaliśmy do Karwii i ostatniego dnia rano. Nie było upałów, dość wietrznie ale temperatura znośna. Jesteśmy opaleni i wypoczęci, napradę wczasy mogę zaliczyć do udanych :-) i już nie mogę się doczekać następnych :cool2:. Kilka fotek mam na Naszej Klasie, niektóre z Was widziałam że już mnie odwiedziły :tak:.

Izoldzia mnie też jest bardzo przykro.

Karolinna dziś zorientowałam się że odpisałaś mi na stary numer, używa go teraz mój tata :-D.

Witam nowe mamusie. Niestety nie mam czasu nadraaić, wybaczcie :zawstydzona/y:.
 
.ej.

.ale ładna pogoda,co? w końcu:tak:.

.Lenka w przedszkolu ,dziś ostatni dzień i ma wakacje:-) kupiłyśmy dziś kwiatki,Lenka wybierała ,dla p.Agi białe a dla p.Reni żółte,nie wiem co się na takie kolory uparła ale była bardzo stanowcza:-D . Fajnie,przez 2 miesiące nie będę musiała rano szykować dziewczynki i lecieć na 8 rano do przedszkola więc ja też odpocznę:rofl2: .Darunia teraz śpi sobie a po przedszkolu może wybyję z nimi na trochę do piaskownicy ,jeśli niespodziewanie nie zacznie lać:-p;-).


.iza :blink: no to będę musiała zmienić nr w kom:blink:. Super że wakacje wam się udały! a do pracy po urlopie to zawsze ciężko wiem po sobie:-p.No i fotki extra ale to już pisałam:tak:.

.aga jak tam z mieszkaniem? teraz będzie przetarg z urzędu miasta ,może warto spróbować?.

.bodzinka i gwioleta wszystkiego naj z okazji rocznic,my mieliśmy 25 czerwca. Ale nic specjalnego nie urządzaliśmy,tylko skromnie:happy2:.

.co do spotkania to moze koło 10 lipca? bo nie wiem kiedy mokkate wraca z urlopu? a pewnie chciała by być? może urządzilibyśmy spotkanko u mnie na działce? trochę miejsca tam jest,można by zrobić grill? pozabierać swoich ślubnych no i najważniejsze dzieci też:-p. Napiszcie ,bo moze wolicie gdzieś w parku?.

.pozdrawiam,miłego wtorku.
 
karolinko mnie odpowiada kazde miejsce spotkania :-) ja sie dostosuje :-)
jesli chodzi o mieszkanie to narazie nic z tego niestety ...

ja zaraz wychodze jade do kumpeli na podlesie :-) fajna pogoda jest to razem pospacerujemy sobie z dzieciakami, moj maly doprowadza mnie do szalu juz marze zeby bunt 2 latka juz sie skonczyl !!! wrrr...
 
Karolka - jak masz możliwości byloby super:tak::tak::tak: jak wspomniałaś o grillu, to od razu przypomnialo mi sięspotkanie u Sandroski na działeczce:-):-):-):-)

u nas 11.07 może być, a 12.07 mamy mszę na rocznicę ślubu.
 
Hej dziewczyny, Oskar dostał anginy. Nie mam pojęcia skąd...Dobrze, że Ry jest w domu zostanie z nim, to przynajmniej na L4 nie muszę iść.
Widzę, że spotkano się szykuje.
Karolina dobry pomysł z tą działką. Mój małżonek mówipóki co "nie wiem". Ale pewnie też będzie chętny. A gdzie masz działkę ?
Iza fotki widziałam i od razu się domyśliłam, że urlop udany.
Kasia nie pomyślałam o tym, dobrze, że mio tym powiedziałaś :-)
 
moj J pewnie bedzie na NIE jesli chodzi o spotkanko .. ale ma swoje powody opowiem na spotkaniu :-)
no wlasnie a gdzie ta dzialeczka ? ;-)
wypadzik do kumpeli udaaaany :-) mala jest urocza a wiki zakochany w niej :-)

Boo ozik ma angine przy takiej pogodzie boze, gdzie on to wszystko lapie ... ale bedzie dobrze, zeby szybko zdrowial.
 
Iza super,że urlop uadny, ja juz licze dni do naszego wyjazdu:-):-):-)
Boo zdróweczka dla Oskara.
Lolo też się podziębił, ale wychodzi juz na prostą:tak::tak::tak:
 
reklama
Do góry