reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
reklama
Bodzinko- 100 lat w zdrowiu!!!!

Gwioleta- wszystko się ułoży, zobaczysz. Organizm się przyzwyczai do leków i będzie dobrze.

Czarnulka-a co to za interesik? Musisz nam poopowiadać na spotkaniu!

Karola- Martynka jeszcze sobie nie uświadamia, że to pożegnanie z nianią. Dostała od niej piękną książeczkę z dedykacją, pstryknęliśmy fotkę...Mam nadzieję, że będzie pamiętała...:tak: A o Darię też się już nie martwię. Wszystko na dobrej drodze, żeby dostała się do swojego gimnazjum... :tak::tak:
Teraz się z Wami żegnam na dwa tygodnie, bo nie wiem czy jutro zajrzę....
Zdrówka dla wszystkich, uśmiechu i ....piszcie, piszcie, piszcie........:-):-):-)
 
BODZINKO 100 latt!!!!!!!!!

Ja tylko na chwilkę bo jest mi strasznie smutno wczoraj był pogrzeb mojej koleżanki............jescze dzis nie mgę dojsc do siebie...............

GWIOLETA mój mis ma 2 latka i os 2 miesięcy dopiwro korzysta z nocniczka nic na siłę
 
reklama
KASKA niestety nie dzwoniłam wczesniej do jej siostry czy mogę wpasc ale po rozmowie z nią stwerdziłysmy ze nie ma sensu.......bo ona cały czas spała a jak się budziła to była w swoim swiecie i kontaktu z nią zadnego nie było........ona nic nie kontaktowała i powiem ci nei miałam siły............widziałysmy się ostatnio jakies 2 mies temu i już wyglądała jak nie ona moze dobrze ze nei byłam pamietam ją taką jak zaesze rozesmianą .............a jeszcze 3 tygodnie temu gadałysmy przez telefon.............................
 
Do góry