reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
reklama
Martusia 4 czerwca poprostu wstal i widzial smoka ostatni raz, wiecej nie widzial :-) i tak juz prawie miesiac bez smoka, pierwsza noc to byla najgorsza ale potem juz tylko bloga cisza, nawet nie piszczal o niego.

zadowolona teraz juz wiem napewno ze to ty :-) i twoje pociechy :-)

ja sie dostosuje co do godzinki :-)
 
.hej.

.kaska sama myślałam żeby napisać do mmm napisz co ci napisała.

.po weekendzie wyślę wam mapki jak trafić no i kto nie ma to mój nr kom.

.myślę że koło 12-13 godziny będzie ok? .
 
Witam nowe mamusie!

Cieszę sie że poznam maluszki ktrórych jeszcze nie poznałam, np. Darię :-)
Trochę wcześnie 12-13, Karolcia mi w tych godzinach śpi, ale oczywiście dostosujemy się. Po prostu nie pójdzie spać w ten dzień i już, albo pójdzie do wyrka wcześniej jak się uda :-p. Jeśli to blisko OBI to mamy bardzo bardzo blisko :-).

Aga_Salik gratki że udało Ci się oduczyć Wiktorka smoka, z moją Karolcią było podobnie, pierwsza noc trochę ciężka ale potem już ok. :-)

Dziewczyny jak chciałybyście obejrzeć więcej fotek z naszych wczasów to jest ich całkiem sporo na stronce karolinki, wchodzi się w nią klikając w suwaczek :tak:. Najlepsze że można tam puścić sobie pokaz slajdów :tak:.
 
Ostatnia edycja:
kolo obi to powinnam trafic, cale dziecinstwo mieszkalam na panewnikach wiec spoko :-)
wiki tez sypia w tych godzinach, ale jak bedzie baaardzo zmeczony to padnie w wozku a ze beda dzieci to chyba nie padnie :-) zameczy wasze dzieci az same beda od niego uciekac :-)
TAK WIEC MI PASUJE 12-13 :-)

Izuniu ciesze sie ze wiki nie ma smoka juz od miesiaca, moze i zabki bedzie mial ladne :-) a nie jak mamusia heheh
 
Karola - napiszę jutro do niej SMS. dla nas godzina obojętna - może tak wczesna dobra, bo może nie będzie tak wcześnie deszczu czy burzy??? ja nie mam nr do Ciebie.

Piotrek bardzo sporadycznie śpi w ciągu dnia. żeby usnął koło południa, to musiałby wstaćw okolicach 6 rano, a to w weekendy jest na szczęście niewykonalne

Czarnulka - mam nadzieję, że sobie nasze chłopki troszkę pogadają:-)

tak myślę czy sam grillek czy jakieś sałatki? tylko nie iem, bo jak temperatura będzie wysoka czy jest sens???
 
Ostatnia edycja:
.hej.

.dziewczyny,ja napisałam obi tak orientacyjnie:zawstydzona/y:;-) ale to nie jest tak daleko,iza możesz na piechotkę zajść(na koniec rolnej):-p kojarzycie gdzie jest wypożyczalnia kaset "Limbo"? na wiadukcie trzeba zjechać w dół i już;-) stara ligota:tak:.

.w sumie jakieś tam sałatki mogą być,ja chciałam upiec jakieś ciacho,to się na pewno nie zepsuje:-p.

.aga mój P.jest z panewnik ,ale z bema a ty z której części?.

.witam nowe mamusie.

.miłego wieczoru.
 
reklama
Zastanawiałam się gdzie obok Obi są ogródki ;-) teraz już wiem :-D. Podjadę chyba raczej autobusem, no chyba że będzie się nam chciało dreptać ;-) to zależy od dnia.
Musimy ustalić ile będzie osób i co przynosimy, żeby potrawy się nie powielały ;-), ja mogę przynieść jakieś przekąski typu chrupki, paluszki, krakersy. Przydadzą się też jednorazowe sztućce i talerzyki, serwetki, nie wiem Karolinna tu rządzi ;-):tak:.Jak będzie potrzeba to mogę upiec ciasto (bo za dużo ciast to też niezabardzo), z sałatkami u mnie gorzej ;-). ALE SUPER ŻE MAM WOLNE I MOGĘ SIĘ Z WAMI SPOTKAĆ!!!! :-):-):-)
 
Do góry