reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
reklama
.hej .


.to fajnie że są chętne:tak: działka jest na Starej Ligocie,jeśli kojarzycie Park Kościuszki i obi to jest to mniej więcej w tych rejonach;-). To 11 lipiec??. I fajnie jakby by było trochę facetów:-p trzeba zaopiekować się grillem:-D . Wpisujcie się kto chętny i kiedy może.

.aktualna lista
karolinna
aga
kaska
czarnulka
mamaboo


kto jeszcze? iza? mokkatka może też? a inne babeczki?.

.pozdrawiam.
 
Hej!
Jak przeczytałam co napisała Karolinna od razu luknęłam na grafik, a tam WOLNE :-) więc jestem chętna z Karolcią :tak:. Z R muszę jeszcze pogadać bo póki co nie jest chętny, a jak się zaprze to nic go nie zmusi niestety :-(. Ale super! Cieszę się że taki termin został wybrany :-):tak::-)
 
Aga super foteczki :tak:pozazdrościć ;-), ja cały dzień w pracy - 10 godzin :-(. Nie włączają nam klimy nie wiem czemu, w pracy mam jak w szklarni, koszmar po prosu :baffled:.
 
izuniu nie martw sie ja tez bede sama :-) tzn z moim malym mezczyzna ale on przy grilu nie pomoze co najmniej zjesc :-) heheh
juz sie doczekac nie moge, ciekawe czy wypali nam z pogoda znowu ehhh .... a jak nie to zapoatzze nas w kaloche i kurtki przeciwdeszczowe :-)

teraz lece do auchana poki jeszcze takiej hicy nie ma ... :* buziole laseczki
 
Karola - my w komplecie będziemy:-D:-D, bo przecież kierowcę muszę mieć:-p:-p więc opiekun grilla już jest. może napiszęsms do MMM - co Ty na to???
 
Ja to generalnie aspołeczna jestem. "Boję się" większego grona obcych osób. Nie wiem dlaczego. Ale już się chciałam wprosić na spotkanko, aby się przełamać, a tu kij. Wyskoczył nam wyjazd 10 lipca do Wrocławia. Ale mam nadzieję , że może następnym razem nam się uda , jeśli ktoś nas zechce ;p hihih

zadowolona -- witaj serdecznie. Nasze pociechy są w podobnym wieku :D
 
pani zadowolona czy my sie czasem nie znamy ??? co :-) to chyba kamilek i emilka tak mi sie wydaje bo avatar maly :-)

kasia super z bedzie mial kto sie grilem zajac ;-)
szkoda ze moj J nie da sie namowic ...;-(
 
reklama
salik_agnieszka - jakim cudem odsmoczkowałąś małego??? Kurcze, moja mała do spania musi mieć , i jak jej jakiś ząb idzie to męczy smoka. Pomijam fakt że Patryk też śpi ze smoczkiem - bo siostra ma i on chce. Jak nie dam , to jej zabiera. wrrr. Ale Ci zazdroszczę .
 
Do góry