reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
hej babeczki :-)

widzę że szykuje się spotkanko :-) Ja 2 i 9 maja na 100% nie mogę,ale 16 da się coś zrobić ;-) Oczywiście jak wypali i będziecie mnie chciały? ;-)
 
reklama
cześć Misiunia :-), wybacze ale niestety nie znam żadnej mamuśki z TG...
A ja padnięta zmykam do łóżka bo jesteśmy po weselichu, wczoraj trochę się pobawiliśmy więc dzisiaj trochę zmęczeni;-) chociaż nie ukrywam że w domu byliśmy bardzo wcześnie jak na taką impre bo około 23...
A jutro wcześnie z rańca znowu robota...ech te poniedziałki i końce miesiąca,brrrr...
Dobrej nocki i do zobaczeniaaaaaa!!! ja jestem za 16.maja jeżeli chodzi o spotkanie :tak:mam nadzieję, że nic mi nie wyskoczy, no i że pogoda będzie udana oczywiście :sorry:
papapa
 
cześć,
no to podajcie jakiś inny termin a ja też spróbuję się dostosować ale u mnie odpada 23 i 24 maj więc nie wiem jak się zgramy terminowo...:sorry:
pozdro i zmykam pracować
 
kobitki wiecie co, naprawdę zaczynam podejrzewać, że to moja osoba jest tak odstęczająca, że większość z Was woli już nie wchodzić na te forum jak ja się na nim pojawiam... na szczęście jest parę wiernych mamusiek ;-);-)
pozdrowionka
 
zawiesina to juz na katar ktory splywa jej do gardla, juz kilka nocy z kolei nie moze spac.
budz mi sie co pol godziny.
16 maja idziemy na wesele, wiec wole miec ja zdrowa
 
reklama
Do góry