reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
dzien dobry:))

u mnie w maju odpada 16, bo jest wesele mojego brata.
a tak jak mala bedzie zdrowa to pasuje mi kazda data bo ja z niepracujacych jak narazie:))

z ta alergia to teraz kipesko, moja bratowa wczoraj wyaldowala z corka u lekarza, mala od tego pylenia az goraczki dostala.

my sie zastanawiamy czy winnny u nas nie jest pies, mamy go od miesiaca, fakt ze on ma wlos zamaist siersci nie zmienia tego ze jednak i tak moze uczulic
 
reklama
Hej,
Boo mnie to cieszy, a ogródek mam zamiar sobie urządzić tak aby nie trzeba było sadzić przesadzać i wysadzać, mamy zamiar łądnie kosiareczką sobie przejechać i tyle:-D:-D
Ollka nie chciałam Cię urazić tym co pisałam o alergii, jedyne co chciałam zrobić to przestrzec bo sama jestem alergikiem i syna również mam alergika...i na początku też miał pokarmową alergię...nie :zawstydzona/y: gniewasz się na mnie mam nadzieję...

No i oczywiście ja również się zastanawiam dlaczego zostałam pominięta w liście chętnych na spotkanie :tak: bo ja również wybrałabym się :sorry:ale nie długi weekend..
Pozdrowionka dziołuszki, zmykam prasować:-p
 
Cześć dziewczyny, mam nadzieję, że nikogo nie uraziłam tym, ze wymieniłam tylko kilka dziewczyn. Wymieniłam te, które pamiętam, ze zawsze chętne są na spotkania.
Oczywiście mile widziane są wsyztskie mamusi i ich szkarby :-)
 
Witam szanowne Panie:-)
oj, dzisiaj ciężki dzień a jutro zapowiada się jeszcze gorszy. Miałśmy iść dzisiaj na szczepienie ale przeniesione jest na jutro. Więc dzisiaj miałam wolny dzień i caaaały spędziłąm z małą:tak:Zakupy, spacerki - padam na twarz;-)Dobrze, że Ninka juz zasnęła bo normalnie z sił opadam:sorry:I doszłam do wniosku, że kobiety zajmujące się domem i dziećmi powinny co miesiąc otrzymywać normalne wypłaty za swoją ciężką pracę:tak:

Wszystkim alergikom serdecznie współczuję:tak:Ja na szczęście nie mam, ale widzę jak się męczy siostra mojego M. Masakra.
Miłego wieczorku;-)
 
Mi jednak pasuje 2 maja :-) Moj J nie ma nic przeciwko zebym sie urwala :-D

Ja tez juz dzisiaj padam na twarz, najpierw marsz do auchana bo chcialam zdjecia wywolac- okazalo sie ze w srody nieczyne i musz leciec jutro !!!
Potem do rodzicow z bratem i Wikulem na ogrodek- tam oczywiscie szal cial przez pol dnia, a o 17 na basenie bylismy... i juz mam dosyc. Wiki po calym dniu wrazen spi od 20 ahhh i taka bloga cisza nastala wkoncu :-)

Jutro spotkam sie z moja przyjaciolka, przyleciala na 2 dni do polski jak fajnie juz sie doczekac nie moge :-)

Lece sie okapac, zrobic kasze mlodemu i do lozka....
 
Ostatnia edycja:
.Hej ,hej.

.Ja mam pytanko gdzie to ma się odbyć to spotkanie bb? park chorzowski czy kościuszki? ja mogę 2 maja ,tak wstępnie ale jeszcze nie wiem czy na 100%.


.trysia nie odbierz tego źle ale ja mam wrażenie że ty nigdy nie dojedziesz na spotkanko bb:-p ,a no i jestem ciekawa czy mama boo też w końcu będzie:-p:rofl2:.

.mokkate no ja bym się obraziła na to nie pytanie o przybycie na spotkanie:-p:shocked2::blink::rofl2:.


.pozdrawiam.
 
Hej ja dzisiaj w podłym nastroju jestem... W pracy miałam super humor, zamówiłam sobie nowy telefon, wybrałam okulary i git. Przyszłam do domu i jak zobaczyłam minę Ry to mi się żyć odechciało...
Zamieniliśmy ze sobą dwa słowa do tej pory i staram mu się nie wchodzić w paradę....
Karola a ty nie podburzaj innych forumowiczek :-D:rofl2: A pewnie, że będę. Co prawda pewnie wybierzemy się do Zabrza, ale coś wykombinuję :-)
Lunia jestem tego samego zdania co ty - mamy siedzące w domach ze swoimi pociechami powinny dostawać wypłaty normalne ! W domu jest nieraz więcej roboty niż w pracy...
Ja proponuję park chorzowski z prostej przyczyny - ze Świętochłowic mam najbliżej :-)[/FONT]
 
Ostatnia edycja:
reklama
hej hej
karolla, wypraszam sobie, w ryniku w figloraju jakoś to Ciebie nie było :-p:-p:-p:rofl2::rofl2:
a co do miejsca to wolałabym już park kościuszki bo mam trochę bliżej z mojej wsi :-):-) skoro mój Mikołów Wam nie przypadł do gustu :-p
Pozdro i dobrej nocki
Achaaa no i jeszcze w końcu kiedy miałoby być to spotkanie?? bo jakoś nie dostrzegłam konkretnej propozycji co do terminu no i oficjalnej akceptacji naszych mamusiek :tak:
Sie jeszcze zdziwisz Karolcia :laugh2:,
wiem ze mnie wypuszczasz aby zmobilizowac mnie do przybycia :-p
dobrej nocki,papapa
 
Do góry