reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
Dzięki dziewczyny za rady w sprawie herbatki. Kupiłam Krugera, bo chyba jakos bardziej jestem do niej przekonana. No i Mateusz uwielbia koperkową (ale sie powtarzam :)).
Oj, Kochane jak do szczupłych też nie należę. Nie pamiętacie jakie miałam problemy z "kreacją" na studniówkę??? No co zrobic, jesteśmy mamami i mamy prawo ;) ::) .
Niedługo "M jak Miłość", oglądacie??? Dla mnie to nałóg. Az wstyd sie przyznać.

Całuski i dzięki za wszystko. Napiszę jak podziałała herbatka. Mateusz właśnie wypił 30ml, potem mleczko i póki co kimie. Chyba mu smakowała, bo wypił sprawnie.
 
reklama
pare slow do niedawnego tematu zabkow: wczoraj obiawila sie u nuno pierwsza sztuka !!! slinil sie juz od wielu miesiecy. ale ostatnio zauwazylam ,ze kiedy cokolwiek bral do buzi, a ja mu to zabieralam (bo byl to np. kabel), to zaczynal histerycznie krzyczec. nigdy wczesniej tak nie mial. no i kupki - dotychczas mial dosc czesto "zastoje", potrafil nie robic 3 dni, a teraz trzaska po 4-5 dziennie. humorek ok i wiecej spi, co cieszy.
pozdrawiam mamusie zabkowiczow ;D
 
Witam

Te numery gg to sie powtarzaja... juz kiedy podawalm, ale moge podac ponownie 1901862

Krox, ile ma Twoja pociecha? Myslalam, ze jakos 3 miesiace.... :-[ Gratuluje rowniez.

Pozdrawiam,
 
melduję się posłusznie po usg. Fasolnik waży 2,5kg. wierci sięstrasznie. nawet w ciągu dwóch tygodni zdążył się obrócic. teraz jest położernie miednicowe. łożysko w II stopniu dojrzałości. znowu nieciekawe wyniki z przepływów macicznych. i płynu owodniowego pod górną granicą. kontrola za 7-10 dni.

mnie herbatka z hippa dla ciężarówek wchodzi bez oporu. zalewam ją mieszaną wodą- wrzątek z odstaną przegotowana. kiedyś zalałam wrzątkiem i była jakby "sparzona".

Karolka: nie wiem jakie bedę miała - ma to wyjaśnić rozmowa z anestezjologiem, a jakie to jest podpajęczynówkowe?
 
Beatko ja ogladam na Wspolnej a jak mezyk ma 2 zmiane jak teraz to tez M jak milosc bo mis ie nudzi:(:(
Co do herbatek to chyba nie bede probowac bo pewnie nie przypadnie mi do gustu zbytnio:(:(
Kaska napewno bedzie wszystko oki!! i jaka duza juz ta twoja fasolka! ja sie niemoge doczekac juz mojej wizyty w poniedzialek! a jutro jade do Katowic:):)
 
hej !!

Karolinna ja mieszkam za Rybnikiem !! Bardzo bym chciała tez sie z Wami spotkac ale to kawał drogi :mad:

Gratuluje pierwszych ząbka Wikusi !!!!!
Krox dla Was równiez gratulacje na tą pierwszą perełkę !!!
u nas cisza a juz od 3 miesiąca zaczeło sie ślinienie i opuchnięte dziąsełka.....wypatrujemy ale dla moich cycusiów lepiej zeby jeszcze posiedziały w dziąsełkach ;D

Nasza Liwcia nie przepada za Hippem i generalnie z herbatek to tylko plantex piła !!
Ja na pczątku piłam hipa dla karmioących ale cycki chciały mi eksplodowac i przestawiam sie na taką ziołowa w saszetkach dla karmiących i o wiele lepsza.......

Co do miesiączki to u mnie cisza........ musze iść do kontroli teraz ale zwlekam juz miesiąc jakos mi nie po drodze, jak byłam w ciązy to co tydz albo dwa na kontrole to juz mam dosć ::)

Ale narobiłyście mi smaka tymi plackami .......
 
witajcie :)

frezja no oczywiście że tęsknie :p Twoje naganne zachowanie ma się więcej nie powtórzyć :police: >:D :) nr gg już dodałam :) i w końcu wiem jak masz na imię ... ;D a to mój nr.3503699 :)

sandros no to super :) a co do agi77 to mam nr na komórkę ale jej męża a on chyba jest za granicą i nie wiem czy wypada pisać ???

czarnulka i krox
gratuluję pierwszego ząbka.. oczywiście waszych bobasów ;D

kaśka76 podpajęczynówkowe to od pasa w dół ,co do wbicia igły w kręgosłup to nie boli bo znieczulają to niejsce no i nie ma możliwości uszkodzenia nerwów bo to wbicie jest o wiele niżej :) ja bym się bała ogólnego znieczulenia bo słyszałam jedną historię ale nie będ ę Cię straszyć ;) bo może na takie się zdecydujesz :)

beatko
ja bardzo lubię zagraniczny serial *gotowe na wszystko* ale w czwartek leci ostatnio docinek pierwszej serii :( i nie wiadomo kiedy w polsce będzie druga część :( a z polskich to lubię *na wspólnej* ale uzależniona nie jestem ;) :D

justyna no to życzę smacznego,bo pewnie placki sobie zrobisz ;) :D :D no i życzę żeby ząbal się jak najszybciej przebił 8)

mała mi już marudzi ::) lecę :) pa

 
Witam dziewczyny!

Krox-Jeśli chodzi o Cieszyn, to nie miałam wyboru :(. Rodzice się przeprowadzili, kiedy byłam mała. Potem za mężem ...
Ale studiowałam w Cieszynie i mam tam babcię, więc jestem częstym gościem... :)

Karolinna- 18 lutego idę na wesele do kuzyna, więc usprawiedliwiam swoją nieobecność ;D

Lilith- wiem, że z leci. :) A teraz jeszcze wzięliśmy się z mężem za remont. U nas wszystko na ostatnią chwilę ;D

Od soboty mam super humor, bo okazało się, że w tym roku razem z moim dzidziolem przyjdzie na świat 6 dzieci :D
Ostatnie 2 lata- cisza, a teraz aż 6. Rekord! Liczba prawnuków wzrośnie mojej babci do 11!!!
 
mokkate ale my przełożyłyśmy spotkanko ze względu na sandroskę :) i tu nie masz wymówki ;) ;D

ok.to oficjalnie:

spotkanie 11 luty godz 15

kto jest na 100%pewny że przyjdzie to napiszę mu na gg mój adres i jak dojechać,możecie przyjść choćby na godzinkę :) bo nie wiadomo czy się ze sobą nie zanudzimy ;D ale może nie będzie tak źle :) ja deklaruję się że zrobię pyszną sałatkę ;D liczę też na wasze umiejętności kucharskie ;) napiszcie może kto będzie na 100%,kto na 50% a kto w ogóle nie przyjdzie,oki ?dzięki :-*
 
reklama
Cześć!!
Trzymajcie dzisiaj za mnie kciuki o 16!! Mam zaliczenie !! Na szczęście test!
Jak na razie na spotkanie piszemy się z Grzesiem :) Czyli 90% :D -chyba że coś wypadnie, np. nieudana sesja i tylko to może właściwie nam przeszkodzić.
O jedzonku jeszcze pomyślę i dam znać

Grześ wczoraj skończył 3 miesiące :)
mój gg 2056560
 
Do góry