reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
sto latek dla Grzesia !!!!!!

MMM TRZYMAMY KCIUKI !!!! i przesylam internetowego kopniaka na szczescie ! ;D

karolinna ja na 100% nie bede moze jak ta zima pojdzie to zrobie wyprawe do Katowic ale jestem zła ze mieszkam daleko od Katowic ! 11lutego o 15 zrobie sobie kawke ;D

mbj f vfhnfxsdh ccv - to Liwcior ;D
 
reklama
MMM trzymamy mocno kciuki!!!
Mokkate jak ja bym chciala byc juz na tym etapie co ty :):)

No i musze sie pochwalic ze dzis przyszla posciel:):) cudna!!!!! jestem nia zachwycona i czekam jeszcze na nawilzacz o ktorym tak marzylam!!!!!!oto on:
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=81579347
naprawde tani i nie oplacalos ie przeplacac za super wyglad:):) bo ladniejsze a gorsze praca byly za 126 zl:(:(

dzis mam dobry dzien:):) ale do Katowic sie nie pozbieralam hihi bo cala noc nie spalam i nie moglams ie rano pozbierac:(
 
POZDRAWIAM WSZYSTKICH ZE ŚLĄSKA I OKOLIC JA 17 LAT MIESZKAŁAM W SOSNOWCU,5 W LUBLINIE I 2 NA LIGOCIE I TAM PRACOWAŁAM W KOLEJOWYM SZPITALU,TERAZ JESTEM W CAVAN ::)TRZYMAJCIE SIE CIEPLUTKO W TE BARZO MROŻNE DNI,POGODA U WAS OSZALAŁA,U MNIE PRAWIE WIOSNA ;D PA PA
 
Witam i melduję się grzecznie  :police:

Mmm ogromne gratulacje dla Grzesia  :-*

Lilith mnie też zakupy dla małej zawsze poprawiają humorek  :D

Karolcia ja będę na 97,768%  ;D Ta pierwsza data bardziej mi odpowiadała bo mężulek ma urlop od 17  :p a z 11 to muszę poczekać na jego grafik który pojawi się gdzieś pod koniec miesiąca. Jeśli będzie mnie mógł zawieźć to ja się piszę na sernik. Pytałam męża gdzie to mniej więcej jest ten Brynów i wychodzi na to że tam gdzieś niedaleko kopalni, kupowaliśmy tam leżaczek dla Natusi  ;)

I serdecznie witam Nowe ślązaczki ;)
 
lilith to można w nałóg wpaść ;D ja co idę do sklepu to muszę jej coś kupić, zawsze po wypłacie coś nowego :laugh: a potem muszę się strasznie hamowaś bo normalnie szok. Mam nadzieję że nie będzie zachciewnym dzieckiem bo nie wiem jak sobie z tym poradzę, czy będę umiała powiedzieć- nie ::)
 
Witam,

Lilith tak, zakupy wchodza w krew, ja to mam swira na punkcie butow dla Soni, co przechodze obotk obuwniczego to wchodze i mam ochote kupic jej butki, naszczescie potrafie sie powstrzymac, bo za niedlugo to by miala wiecej butow niz cala rodzina ;)

W koncu sie ociepla i zaczynam z Sonia z domu wychodzic. Wczoraj wprawdzie na 15 min, ale jaka byla szczesliwa, a jakie miala super policzki, jak malowane ;D

Dzis bylam na tej rozmowie... Srednio wyszlo, do dwoch tygodni maja mi dac znac, jak bede wiedziec, to Was poinformuje.
Jak wracalam, to w koncu wpadla do City Center - wielkie to i idzie sie zgubic, dobrze, ze na azdym "skrzyzowaniu" jest mapka. Ale pomimo przecen, to nie wiekszosc to nie sklepy na moja kieszen :(

Pozdrawiam,
 
mmm i jak poszło na teście ? buziaki dla Grzesia :-*

justa
justyna pisze:
mbj f vfhnfxsdh ccv - to Liwcior ;D
;D ;D 8)

lilith nawilżacz spox 8) ja tymczasem ratuję się ręcznikami albo praniem na kaloryferze ;)

weronisia :) a co wygnało Cię tak daleko ???

frezja
;D Boshe jaka Ty dokładna jesteś ::) te 97,768 % w zyciu prywatnym też ? ;D sernik mniam mniam 8)

sandros a sobie też lubisz kupować buty ? :)

mała marudna wieczorem ::) ale mąż się z nią męczy ;) ale chyba nie wytrzymam i ja pociesze na rękach ::) i ma nową pasję -ssie piąstki ;D słodka jest przy tym 8)
 
hello!
teścik poszedł dobrze :) dzięki za trzymanie kciuków

mbj f vfhnfxsdh ccv - to Liwcior ;D
po raz pierwszy dziecko do nas napisało :) ;)

sandros na pewno poszło Ci lepiej niż Ci się wydaje, ja nie lubię kupować butów bo nigdy mi się nic nie podoba a jak już coś wypatrzę to bardzo drogie, a Grześ nie ma jeszcze butków :) ale nie mogę się już doczekać kiedy będzie biegał :)

karolinna też czasem oddaje Grzesia tatusiowi, ale szybko rezygnuję z "pomocy" i wolę sama się nim zająć, bo tatuś stosuje jak to sam nazywa "indiańskie" wychowanie tzn. jak płacze to tak długo aż sam przestanie.

frezja no to w zaokrągleniu 100% a ja zaczynam myśleć co by tu przynieść; pozwolenie już mamy i transport też :D

jutro jak będzie cieplej tzn więcej niż -8 st. wyjdę z Grzesiem na spacer :)
buziaki i gratulacje przekażę :-*
 
reklama
hej !!
a my dzis byłysmy na krótkim spacerku bo było jakies -5/-3 !! ale i tak zabezpieczyłam kocykiem zeby bezpośrednio nie wiało do buźki !!

Liwcia jak klawiature widzi to rwie sie jak nie wiem, mój brat dał jej taką starą co nie używa to cała az sie dygotała na jej widok i paluszkami stukała jak rasowa maszynistka ;)

ale Wam zazdroszcze tego spotkania !!!! chyba w ten dzien bede płakac ze złości ze nie moge sie z Wami widzieć :mad:
 
Do góry