reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
Karolinna no tez baardzos ie ucieszylam:)
A od wzczoraj nasza mala slabiejs ie odzywa i oczywiscie znow sie niepokoje!ale pewnie ma zle dni bo na zaczepki i pukanie reaguje:)
no i od kilku dni znow mecza mnie straszliwe wymioty:(:(:( masakra...
 
reklama
Beatko, ja dawałam mojemu synkowi herbatke na przeziebienie z Hippa z bardzo dobrym skutkiem. Ta herbatka jest rewelacyjna, swietnie udrażnia nosek no i w ogole moj synek pijąc ją po dwóch dniach był zdrowy jeśli to oczywiscie bylo tylko przeziębienie a nie cos poważniejszego. Jeszcze teraz kupuję tą herbatkę jaśli przydaży mu się katar. Rewelacja POLECAM
 
Witam,

Beata ja uzywam ale od jakis dwoch miesiecy te Krugera i z calekiem niezlym skutkiem, z przeziebien wychodzi momentalnie, z ostatnia choroba bylo gorzej, ale jak herbatka ma wygrac z moim zimnem w domu 17`C ::)

Karolina data mi troszke nie pasi, ale spoko, jak innym spasuje, to ja nie bede przeciez powodem by sie nie spotkac, najwyzej innym razem sie uda. A moze w pierwszym dniu nowego semestru bede miala malo zajec ::)

Pozdrawiam,
 
Ewaunia a co sadzisz o herbatce z Hipp dla kobiet w ciazy? smaczna jest wogole? i czy jesli bierze sie Feminatal to mozna taka herbatke pic dodatkowo?

Dziewczyny mam problem...glupi troche...mam taki brzuszek w plamki jakby klopoty z krazeniem...wiecie casem na nogach takie powstaja albo jak sie zmarznie:(:( i jak dotkne paluszkiem to slady biale zostaja:( baardzo mnie to martwi ze cos nie tak:(:(
 
Witam po krutkiej przerwie :)

Ostanimi dniami czułam się tragicznie :( i do tego jeszcze mi Wikusia dała w kość nocami :( Ale cieszę się bo przebił się jej pierwszy ząbek :D

Karolinna cieszę się że jest juz ustawione spotkanie :) przyda sie nam takie babskie spotkanko ;)
Tylko ja to się będe troszke wstydzić :( bo wy to napewno szczuplutkie jesteście :) A ja nie należe do takich teraz :( no i chyba głupio mi tak będzie troche :(
 
sandros a pasuje Ci tydzień wcześniej ? bo fajnie by było gdybyś i Ty była :) bo na Ciebie też liczyłam :angel: a nie masz może jakiegoś kontaktu z agą77 ? może jej nr telefonu ?

czarnulka moja figura też pozostawia duużo do życzenia ::) szczególnie brzuch :p :p :p ale fajnie że też będziesz :)


może któraś z ws umie robić pasemka ? bo marzy mi się radykalna zmiana koloru O0

na 9 lutego umówilismy się na badanie bioderek małej,na raciborskiej :)
 
Jeśli chodzi o herbatke dla kobiet w ciąży Hippa to w poprzedniej ciąży kupiłam ją sobie i lekarz powiedział, że jak najbardziej mogę ją pić mimo, że codziennie brałam tabletkę Prenatalu. Niestety smak tej herbatki nie przypadl mi do gustu i zrezygnowałam z jej picia. W smaku ma cos co przypominało mi anyż a ja nawet zapachu takiego nie mogę znieść a co dopiero pić. Rzecz gustu...
 
Witam,witam!!
Karolia widzę że tęsknisz za mną  ;D Dzięki za meila, co dzień mam włączone BB ale nie zawsze się wyrobię aby coś skrobnąć  ;)
Jak tylko mąż będzie miał wolne to go poproszę zeby i nas dowiózł do Ciebie  ;)

Czarnulka Kkaroli nie słuchaj bo ona chuda jest  ;) ale ja do chudych nie należę więc będziemy już dwie i nie będziesz się głupio czuła, a po drugie to nie jesteśmy szczeniakami żeby się wyśmiewać gdy ktoś jest przy kości!!! A nie słyszałaś że osoby tęgie są baerdzij lubiane??

Karola wybacz moją nieobecność plissssssss!!  :laugh:

Aaaaa i wczoraj mercedes dojechał- w końcu, więc Sandros jak tylko tempka podskoczy to umówimy się na spaceku, co??
 
Witam,

Karolina tydzien wczesniej pasi, wlasnie 18 zaczynam semestr, a tak mam ferie ;D
A do Agi77 nie mam numeru, wlasnie Ciebie od paru dni chcialam pytac, bo mialam sie z nia zgadac co do mieszkania, na gg tez nie odpowiada. Moze zapracowana, cos ostatnio wspominala, ze na Raciborska sie zalapala...

Frezja to super, to tylko temperatura niech sie bardziej normalna zrobi i wyskakujmy na spacerek. Cos izka-mamy-to-be (chyba nic nie pomieszalam) zniknela, a tez chetna na spacer byla.

Czarnulka22 to gratulacje dla Wikusi, pierwszy zabek, jak ja sie wszystkim chwalilam...

Pozdrawiam,
 
reklama
Do góry