reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
Mamaboo - Kamilek tez przez jedną lekarkę miał stwierdzoną alergie ale allergolog powiedział ze kamilek nie ma allergii ze to niedoleczona angina i faktycznie po antybiotyku mu przeszło (to juz było w czerwcu) ale jak poszedł do żłobka to cały czas mi choruje ciągle kaszel i katar, potem zapalenie ucha, teraz miał rotawirusa. Teraz siedzi w domu ma jeszcze troszke katarek i kaszelek ale taki raz na dzień kaszlnie. Jeszcze tydzien go trzymam w domu i zobacze czy potem puszcze do żłobka czy jeszcze go potrzymam w domu.
 
reklama
Hej!

Diabliczko - spóźnione ale szczere życzenia dla Olusia!!! Dużo zdrówka i samych radosnych dni!!!!!

Lejdis witaj!!! Napisz cosik więcej!

Basia pytała co z Karolinną, ja też zadaję to pytanie :confused::confused::confused:.

Jutro idziemy z Karolcią do pediatry, jak wszystko będzie dobrze to chyba pójdzie od wtorku do przedszkola.
Przez kilka dni kładłam się z nią w nocy, jak była chora, tak się do tego przyzwyczaiła, że dziś w nocy był problem, i to duży problem :baffled:. Chyba pobudziła wszystkich sąsiadów :baffled::dry:.
 
Ostatnia edycja:
Ja jak ostatnio kochane daję tylko sygnałka że żyję tylko nie moge ostatnio znalez czasu padam dosłownie chcę złożyc GRATULACJE i życzę zdrówka i szczęścia dla córeczki...........Trzymajcie się babolki kochane ciągle myślę o was....buziaczki
 
jakos nie mialam ostatnio czasu zeby zajzec ale teraz juz po weekendzie bedzie go troche wiecej :-), maly spi moj J tez zaczyna zsypiac bo na rano do pracy to ja mialam chwile zeby poczytac co naskrobalyscie :-)

monysia nie zalamuj sie pamietaj ze po kazdym upadku kiedys wkoncu przychodzi wzlot i bedzie dobrze napewno, a co do tesciow to serdecznie wspolczuje ale badz twarda nie daj sie moze wkoncu racza zrozumiec!!!


Justyna ogromne ogromne gratulacje !!!! dalas rade i dotrwalas !!! superrrrrrrrr !!!


Kasiu wszystkiego naj naj spoznione ale szczere :-)

no i witam nowa mame :-)

Mamo Boo wychodzi na to ze jestem najmlodsza :-)
 
Witam !!!

Dziękuje Kobitki za wszystkie dobre i mniej dobre
słowa otuchy :tak:
Dziś misłam kiepskie przedpołudnie, do południa podsypiałam
bo nie miałam siły na nic, potem z Milenką zasnęłam
a ona spała aż ... 3h :szok: może to oznaka że zaczyna
jej być troszke lepiej :confused: charla jeszcze ale już
jej się odrywa i dziś cały dzień gorączki nie miała
w przeciwieństwie do mamusi :dry:

Potem wstałam i zrobiłam obiadek, przyjechała
moja mamuśka i zajęła się malutką
a ja znowu troszke poodpoczywałam :tak:
także nie było źle, mam tylko nadzieje,
że w nocy pośpi bo M poszedł do pracki ...

Justynko serdecznie gratuluje !!!

Izoldzia śliczne te Twoje Dziadki ;) :-D

Spływam zaraz znowu spać, dobrej nocki !!!
 
reklama
monysia jak dobrze ze juz lepiej troszke z Milenka i ze i ty sobie troszke odpoczelas :-)

my mielismy fajna noc maly obudzil sie tylko raz a teraz gra pilka z dziadkiem :-) a ja mam chwile, moglam pranie wstawic i zjesc sniadanie powoli :-)

a skad jestescie ????
 
Do góry