reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
reklama
Wpadam tylko na chwile

Justa slicznie wygladasz:tak::tak::tak:

A u nas teraz burza i leje a ja jutro zaplanowany wyjazd na basen....moze do jutra to przejdzie

Napisze wiecej co u nas wieczorkiem
teraz biore sie za ukladanie grafiku dla dziewczyn na lipiec i sierpien ...czas urlopow nadchodzi ;-);-)


Pozdrawiam wszystkich

Witamy nowe mamusie
 
Justa - ślicznie wyglądasz - aż mam ochotę Cię zobaczyć na żywo :-D:-D:-D

no to co stoi na przeszkodzie ???? :-D

Ewcik :blink:

Liwcia dostała sie do przedszkola i dzis byłyśmy na takim dniu otwartym na kilka godzin i super sie jej podobało !!! Pani nawet pochwaliła że taka otwarta na dzieci i łatwo kontakt nawiązuje, ja właściwie mogłam równie dobrze iść. Wszystko było super ale tuż przed wyjściem nie umiała sie dogadać z jedną dziewczynką i zanim zauważyłąm to ją ugryzła :zawstydzona/y: ze złości a ta jej oddała ! Kurcze co z niej za gryzoń, sporadycznie to sie zdaża ale jednak jak sie zdenerwuje i nie umie sobie poradzić z czyms albo kims to atak ! Czarnulka a właściwie Wikusia cos wie na ten temat :-( Chyba kaganiec jej kupie, juz jej powiedziałam że pójdziemy do zoologicznego i kupimy :baffled:
 
Witajcie !
izoldzia Bardzo dobrze pamiętam jak m czasem przeszkadzał brzuszek gdy usypiałam małego. Wcześniej czasem szybciej zasypiałam niż brzdąc ;-)Najgorsze dla mnie było uczucie zmęczenia, a Maluszek o żywe sreberko.
Wczoraj byliśmy na spacerku, jechaliśmy do Jego cioci ;-) Nie było nam łatwo ale daliśmy rade :laugh2:
 
Własnie spacer

powiedz mi jak rozwiązujesz tę kwestię bo ja jakoś nie umiem sobie tego wyobrazić? czy Twój maluszek chodzi sam czy masz jakis inny patent ?jeśi tak to sprzedaj mi go pozdrawiam:)
 
reklama
Witam wszystkie mamusie "nowe" i "stare" ;-)!!!

Chciałam się z Wami podzielić, że i bocian do nas zajrzal i dołączam do grona mam oczekujących drugiego maleństwa :-):-) W tym roku (mam nadzieję) nie zdążymy się rozdwoić, a termin mam na koniec stycznia :-)

justyna ślicznie wyglądasz, a brzusio też ładnie już widać :-)

Buziaki
 
Do góry