reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
Gratulacje Gratulacje!!!!!!!
Super rodzinka się powieksza jeszcze raz gratuluję i życzę spokojnej ciązy kochana :-):-):-)A i wszystkiego najlepszego z okazji urodzinek spoznione ale szczere:-D
A ja robię porzadek ze zdjecami bo troche zaległości i nazbiarało się tego że......
a po za tym dziewczyny mam pytanko bo na razie karmie piersia ale powoli chciałabym przyzwyczaic małego do butelki mogłybyście mi polecic jakieś dobre nie za drogie mleko bo muszę najpierw sprawdzic czy nie dostanie uczulenia bo niby jest alergikiem ale ja juz przeszło miesiac daje danonki i nic go nie wysypało ani biegunki wiec przypuszczam ze z niego taki alergik jak .......a pozatym w tym tygodniu ma juz zjechac moj M wiec znów znikne ale no cóż tak dlugo go nie było:-(że mamy troch zaległości :)
 
reklama
Hej :-)

No i na dzień dobry się uśmiałam hahahaha

Justyś Ty jak wpadniesz na forum,to jak zapodasz posta to normalnie powala na łopatki hahaha oby więcej takich pościków ;-)
 
Hej dziewczyny!!!

Justyna - WSZYSTKIEGO NAJ...NAJ...NAJ... Z OKAZJI URODZIN :-) Jesteś moją rówieśnicą ;-)Tylko tyle że ja jestem z grudnia :-D Dziękuję za komplement względem Kamilka :-)

Mam dziś dzień urlopu bo musiałam zostać z małym w domciu gdyż Adam od wtorku ma konkurs na najlepszego policjanta a wiec niania musiałaby byc z małym 3 dni po 8 godzin a woleliśmy zaoszczędzić te 150 zł wiec tesciowa była jeden dzien potem moja mama i dziś ja. Powiem wam dobrze, ze pracuję mój mały wszystkiego domaga się krzykiem i płaczem i już mi głowa pęka ale nie daje mu się... Normalnie juz nami poprostu rządzi :baffled::crazy: Ale ostatnimi czasy poprostu nie dostaje to co chce...zobaczymy ile to potrwa.

Dziewczyny już dwie są w ciąży Karolinna i Justyna Czas tak szybko leci Kamilek będzie miał niedługo 2 latka i już trzeba będzie niedługo się zastanowić czy jeszcze chcemy mieć drugie dziecko czy też nie... Jak tutaj przeczytałam że jesteście w ciąży to strasznie się z wami cieszę i są momenty że chciałabym mieć a z drugiej nie... Może dlatego, że mamy pewne plany chcielibyśmy miec dom a to wiadomo kredyt na 30 lat i muszę szanować pracę żeby mieć z czego spłacać a z kolei jakbym zaszła w ciążę to potem wiadomo L4 macierzyński a potem niewiadomo czy bede miała powrót zwłaszcza że nie jest ciekawie u nas...Zobaczymy co nam los przyniesie...

Już nie mogę doczekać się wakacji :-) Może wam się pochwalę...myślę, że Kubusiowa nie będzie miała nic przeciwko... Otóż jedziemy nad morze razem z naszymi rodzinkami :-):-D Jedziemy dokładnie do Mielna i mamy zarezerwowany apartament . Już nie możemy się doczekac tego wypoczynku. Powiem wam, że strasznie ciężko w tym roku było ze znalezieniem noclegu nad morze bo już wszystko było zarezerwowane na początku roku. Normalnie :szok::szok::szok:

iza - Karolinka ma fajną tą piaskownicę :tak:Super że macie taką możliwość mieć swoją na własnym ogródeczku ;-)

anian - muszę ci powiedzieć, że mój mąż i ja też nie możemy napatrzeć się na twoją córeczkę. Adam Mówi, że bardzo ładna i pasowałaby do Kamilka :-D:-)

Niewiem co miałam jeszcze tutaj napisać:sorry2::sorry2::sorry2:
 
Basia - zazdraszczam wspólnego wyjazdu - my niestety nie mamy z kim jechać. a Kamil rośnie jak na drożdżach
 
Basiu Ja tez zazdroszcze wyjazdu ;-) nie wiem jak to będzie u nas bo zawsze planujemy na ostatnią chwile :-) A Synkowi sie nie daj! Moze sobie płakać! To pierwszy chwyt maluchów! Jak ulegniesz to juz po tobie! ;-) Moja Emila jest podobna i te same chwyty stosuje gadzina mała hahaha

Kasia Co tam u ciebie? Czemu tak mało babo piszesz? zapodaj no jakies foteczki ciotka :-) i kiedy na piwko do mnie wpadniesz?
 
Czarnulka - babo fotek wkleiłąm chyba z 8. przejrzyj sobie :angry::angry::angry::angry::angry:
a browarek - hmmmmm musimy ise zgadać kobitko.
 
Cześć dziewczyny! Jestem w strasznym dołku, nie wiem co będzie dalej. Dziś bardzo pokłóciłam się z mężem, mam już dość tych ciągłych kłotni. Zawsze się kłociliśmy, ale ostatnio to już jest nie do wytrzymania. Siedze i rycze. Muszę się Wam wyżalić... Ja już chyba dłużej tego nie zniose, on bardzo się ostatnio zmienił, nawet teściowa na niego narzeka. Wiadomo, ja też nie jestem bez winy. Może przeze mnie tak się zmienił... Zdjęłam dziś obrączkę, chyaba już jej nie założe...
Mam dość wszystkiego, gdyby nie Karolinka...
 
Kaśka - to prawda Kamil rośnie jak na drożdżach. Już troszkę Kubusia przerósł jak ostatnio się z nimi widzieliśmy :szok::szok: Niewiem czy mam się cieszyć :sorry2: Prawda jest taka że już bluzy i bluzki kupuje mu cały czas na 98 ale ma je duże a spodnie kupuje na 92 i też ma duże ale wole wieksze niż na jesień znów mu wszystko od a do z kupować.

Czarnulka - nie dam mu się.. gdybym była w domu cały czas to miałby niezłą szkołę ode mnie :-pWczoraj jak adam mu przebierał pampersa bo miał kupę to tak się kręcił i wyrywał mu a Adam się wkurzył bo wszystko byłoby z kupy to pierwszy raz od niego dostał klapsa...byłam zła na adama że tak mocno mu dal bo taki ślad miał na dupie...ja nie chce mu takich kar dawać... ale widzę, ze on nami rządzi...a Kamilka wczoraj naprawdę mocno bolało aż tak się zanosił płaczem że musiałam go utulić bo adam troszkę przesadzil...

iza - głowa do góry!!!! Tak naprawdę niewiem o co się kłócicie bo wiem o tym od paru miesięcy a raczej nawet lat zawsze mówilas ze wam się nie układa. Nie jestem psychologiem ani terapeutą ale Iza może skorzystalibyście z jakiejś poradni jak naprawdę jest żle???? Niewiem co mam ci poradzić ale w każdym związku są dobre i złe dni. My też się kłócimy ale nie do tego stopnia żeby obrączkę ściągać... Też czasem jestem tak zła że np. pojechalabym do moich rodziców z małym na jeden dzien a nawet noc żeby poprostu ochłonąć. Oczywiście nigdy tego nie zrobiłam bo jakoś mi przechodziło...
 
reklama
Basiu rozumiem Ciebie i Adama.Jego poniosły nerwy :-( Napewno tego teraz w głebi serca żałuje i boli go to! Już pewnie tego nie zrobi,ale Ja nie twierdze że Ja świętoszek hihi bo Emilka też już klapsa dostała o demnie :-( Przykre to lecz prawdziwe niestety :-( Kary,piorunki (tablica z oceną dnia),Krzyk NIC dosłownie nie działa.Ja mam też czasami dość i chcę wyjść daleko z domu ;-) Ale ide do kuchni i sobie popłacze i mija hihi Widzę tez ze odwracanie uwagi pomaga ;-) U mnie tez przy przebieraniu się żuca i kopie nóżkami Emilka. Musimy jakoś to zwalczyc,a najlepszy sposób to raczej zlewanie z zachowania i udawanie ze sie tym nie przejmuje ;-)

Izunia współczuje Ci kłótni z mężem :-( Może powinniście usiąść i porozmawiać na spokojnie bez krzyku i powiedzieć sobie na wzajem co u kogo przeszadza czy drażni.Tym sposobem moze cos zmienicie w soie i to odmieni wasz związek.Srubuj pierwsza wyciągnąć ręke do męża,a zobaczysz co zyskasz.Czasami warto się poświęcić by zyskać coś więcej ;-) Wiem z własnego doświadczenia ;-) Powodzenia Izunia!

Kasiulka dzięki za nr tel ;-) a fotki z guzem tez mogą byc hihi ;-)
 
Do góry