reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
hej hej !!!

wybaczcie że tak krótko będzie ale za to zobaczcie poniżej same :blink: Postaraliśmy sie juz o prezent na Mikołaja :-D
 
reklama
Justyna GRATULACJE!!!!!!!!!!
023.gif
 
Justynko, gratulacje!!!!!!!! WIELKIE GRATULACJE I WSZYSTKIEGO DOBREGO I SPOKOJNEGO NA CAŁĄ CIĄŻĘ NO I PÓŹNIEJ NIECH WSZYSTKO POMYŚLNIE SIĘ TOCZY !!!!!!!!!!!!!
W zwiazku z zaistniałą sytuacją czy nasze spotkanko dojdzie do skutku??? bo myślałam że może w tym tygodniu się do Was wybierzemy... :-):-):-):-)
Jejuuu jeszcze raz wszystkiego dobrego,
PAPAPA
Buziaki i zmykam bo wybieram się dziś do Skoczowa do mojej rodzinki...
 
hej :-)

Justyś Gratulacje fasolkowe ;-) no i sto lat ciotka :-) Buziaczek wielki :-)

Ja mam jeszcze sporo rozpakowywania,ale juz na nowym mieszkanku mieszkamy i jest suuuuper ;-)
 
Hello !!!

Monysia jasne że pamiętamy! Dużo zdrówka dla Ciebie i Milenki!!! Zaglądasz czasem do swoich prywatnych wiadomości na bb???

Zaglądnęłam :tak: bardzo dziękuję Ci za ofertę
ale dostałam już fotelik, co prawda gorszy od Twojego
ale nie dam rady przyjechać do Katowic z Milą




Monysiu kochana pewnie, ze Cię pamiętamy, pytałam o Ciebie już na forum, bo tak zniknęłaś nagle. A wiadomo już czemu Milenka tak strasznie płacze ? Bidulka malutka...

Mowią że taki jej urok, trzeba to jakoś przetrzymać :-(
ale ostatnio cieszy się jak ktoś do nas przyjdzie
albo my do kogoś idziemy, lubi być w centrum,
lubi się wygłupiać, itd ale ileż można :happy:


Monysiu cąłuski dla was.

Dziękuję :-)

Monysia jak bysmy mogły zapomniec o TObie no rzestan ja czekam na wiesc kiedy sie spotkamy :-):-):-)

Kurcze też o tym myślę ale mężul teraz pracuje na 2 zmiany,
z nocki jedzie zaraz na cały dzień do innej pracy :dry:
ale jak tylko będzie wolniejszy dzień,
muszę go namówić,
Kurcze już tyle zaległości do nadrobienia mi się uzbierało :blink:


wybaczcie że tak krótko będzie ale za to zobaczcie poniżej same :blink: Postaraliśmy sie juz o prezent na Mikołaja :-D

No super prezent !!! Gratki wielkie !!!
I najlepszego na urodzinki !!! :-D


Dziewczyny bardzo mi miło że pamiętacie o mnie :-D
Ja o Was też ;-)
Mila bez zmian :baffled:
 
reklama
Do góry