reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
HEj :-) Byłam dzisiaj z niuniami u lekarza bo obie dostały wysypki i na szczęście To tylko uczulenie na wode ufff..... musze do kąpieli dodawać emolium i zyrtec dziewczynkom by zeszła wysypka :-) Cieszę się że to żadne chorubsko :-) Rano teściowa zostanie z Emilcią a Ja do Katowic z Wiki na pociąg i do Wrocławia :-) Fajniuuuusio :-) Teraz muszę jeszcze przygotowac Emilke na jutro i mnie i Wikunie na wyjazd :-)
 
reklama
Kaśka a ciebie to nie ponosi hahaha braciszka to im urodzi teraz Ciocia (siostra Radka) i będą miały ciotecznego. Haha Wiki sama juz pyta o brata,ale mam nadzieje ze jej sie odwidzi takie pytanie hihi bo ja nie myślę mieć trzeciego uparciucha bo głowa mi pęknie. ;-)
 
Hej! Dziękuję Wam za miłe słowa otuchy. Niestety nic się nie zmieniło, chyba nam obojgu już nie zależy. Rozmawialiśmy bardzo bardzo wiele razy, niestety te rozmowy nie przynoszą żadnych rezultatów, my chyba po prostu nie pasujemy do siebie.
Trudno... nie wszystkim dane jest szczęśliwe małżeństwo, ludzie się rozwodzą i jakoś żyją, więc my też to jakoś przeżyjemy....

Karolinna szok że już zaczęłaś 6 miesiąc z dzidzią :szok::szok::szok: Nawet się nie obejrzymy a będziesz już wklejać fotki dzidziusia. Znacie już płeć, czy nie chcecie znać, może coś mi umknęło???

Baska ja też zazdroszcze tych wspólnych wakacji. A Kamilek ślicznusi!!!! Widać że lubią się z Kubusiem, może to początek wielkiej przyjaźni na całe życie.. A ten pluszak to chyba piesek nie misio ??? ;-):-D

Czarnulka to dobrze, że to tylko uczulenie. A Ty z Wikusią wybierasz się na komunię tak? O ile dobrze pamiętam to do siostry?
 
Kaśka Piotrek to już mały kawaler! Coaraz bardziej widać jaki jest do Ciebie podobny :tak:!
Zapodam kilka fotek Karolki.
Nowy kapelutek :)

Przed domem :)









 
Iza - musimy do was kiedyś wpaść. Karolinka ma taki plac zabaw że już Kamilek zauwazył kosiarkę i pokazuje aaa :-):-D Co do przyjażni Kamilka z Kubusiem to tak może być jak dalej będziemy utrzymywać kontakt. Myślę, ze szybko się nie urwie bo nasi mężowie też lubią razem pogadać a nawet sami uzgadniają spotkania :-D;-)Ale Kubuś i Kamilek to takie same charakterki jeden i drugi uparty :-D:-D:-DMyślę, ze na wczasach nauczą sie razem przebywać i dzielić rzeczami ;-) A co do twojego małżeństwa to trzymam kciuki, ale sama musisz wiedzieć czego chcesz...jezeli masz się męczyć to moze faktycznie lepiej coś zmienić wcześniej niż ma być za póżno...

Kaska - ale Piotruś kawaler :tak:A jako konduktor to przystojniacha, że hej :-D

karolinna - no widzisz jakiego mam łobuzka małego, że nawet ludzie z jego twarzy to odczytają :-D Ja też ciekawa jestem płci twojego maleństwa ale obstawiam u ciebie i justyny dziewczynki ;-)
 
Helloooooooooooooooooooo

Ale tu cisza......

iza, trzymam kciuki żebyście jednak się dogadali

kaśka, baśka, iza....zdjęcia rewelka, nie pisząc już nic o modelach i modelce, bo Ci jak zwykle zresztą rewelacyjni:-)

Bodzinka cóż za wysyp ślubów.
My byliśmy na dwóch w kwietniu, i to już chyba wszystkie na długi czas:rofl2:

karolinko, gratuluję 6 już miesiąca:happy:

A u nas po staremu, Młoda miała w nocy temperaturę, w dzień też jakoś ciepława. Mam nadzieję że jej przejdzie, bo żadnych objawów nie ma. W desperacji w nocy ją obszukiwałam czy nie ma gdzieś kleszczy, bo pół dnia byłysmy w lesie:nerd:
Trzymajcie się cieplutko
 
Parę zdjęć Młodej :-):-):-)

uśmiech do zdjęcia


makaron można jeść także tak:


muszę poprawić mamę, niedomyła mi nóg!!!


dmuchawce.....


szczęśliwe dziecko


Miłego wieczoru i dnia:happy:
 
hej !!!

dzis taka piękna pogoda a ja skakałam z aparatem po ołtarzu :sorry2:

I muszę sie pochwalić bo pierwszy raz Liwie zostawiłam u kogoś ! Co prawda na 3 godziny ale i tak dla mnie to sukces że na zawał nie padłam :-D Tatuś ją zawiózł do znajomych którzy mają dwóch chłopców i Liwia zachwycona jak Paweł powiedział " to ja jadę" a ona "to paaa! wróć !!!" a jak przyjechał po nią to był straszny płacz bo nie chciałą jechać :blink:


Co do przyjażni Kamilka z Kubusiem to tak może być jak dalej będziemy utrzymywać kontakt. Myślę, ze szybko się nie urwie bo nasi mężowie też lubią razem pogadać a nawet sami uzgadniają spotkania :-D;-)

hehhe to samo z Czarnulą możemy napisać !!! Iti i Milka ( tak Liwia mówi na dziewczyny) to nr 1 koleżanki !!!!


Czarnula jak tam podróz pociągiem ??

Karolcia czuję sie dobrze, grunt to muszę jeśc często to wtedy mnie nie mdli ani słabo mi sie nie robi ! A jak na noc nic nie zjem to rano dochodze do siebie przez 2 godziny :baffled: A termin mam na początek grudnia ! Dokładnie na 12 a pewnie mi ta cukrzyca wyskoczy to pewnie wywoływać znów będą :dry: i koło Mikołaja urodzę ! Ale to wszystko wielka niewiadoma !!!


Izunia cokolwiek zdecydujesz jesteśmy z Tobą !!!!
Przemyśl poukładaj sobie, nie ma sesnu tkwić w czymś co Cię męczy !!


Zdjęcia naszych kawalerów super !!! i Titek jaki zaczytany, o jakś poważnych rzeczach musiał czytać bo minę ma zabójczą :-D !!!!
 
reklama
Do góry