reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
Witam,

Dzis udalo mi sie szczelic fotke, jak spi z pieskiem:
spioch5tg.jpg


Tak wyglada sniadanie:
zarlok5ba.jpg


A to z przed miesiaca, po bliskim spotkaniu z alejka parkowa:
rana2ro.jpg

Aga77 to na pocieszenie, bys sie tak nie martwila siniakami Oliwiera

Pozdrawiam,
 
reklama
hej !! tak mnie dzis wypi....iło na spacerze dzis a juz za chwile śnieg ze opamietałam sie i szybko zamówiłam śpiwór z owczą wełenką do wózka :)
Widac ze Sonia to mały rozbójnik, i te poczochrane włoski :)
Mamusie mam pytanko....mam zacząc Liwii dawac najpierw soczek a za jakies dwa tyg zupke jarzynowa, od czego Wy zaczełyście ?? i z jakiej firmy macie sprawdzone ??
Aga kurujcie sie szybko !!
 
Hej sloneczka :)

Bylismy wczoraj u pani doktor , na moje szczescie byla jakas inna doktorka w zastepstwie. Mowie moje szczescie bo po badaniu stwierdzila , ze jest to tylko przeziebienie i wyleczymy je domowymi sposobami. Moja lekarka by juz cala liste lekow zrobila :mad:
No wiec mam czyscic nadal nosek na przemian kroplami i sola fizlologiczna , smarowac mascia majerankowa , dawac od picia soczek , albo herbatke malinowa , podawac syropik z cebuli , inhalacje i nawilzanie powietrza . Wlasciwie nic nowego co bym nie wiedziala , ale to z ust doswiadczonej pani doktor :p
Mam przyjsc jutro , albo pojutrze na kontrole , i tu nie wiem co bedzie bo Oliverek coraz bardziej kaszle. Wszyscy troje penie zabawnie wygladamy ;D same spiki w domu ;D , na stole istna apteka ;D.

Justynka , Oliverek dostal pierwszy soczek , ale to ze wzgledu na no ze sie cieplo uz robilo , tylo nie podaj calego na raz ( tak jak ja ;D) bo malenstwo biegunki dostanie. Wlasciwie obojetne co dziecko otrzyma pierwsze , tym bardziej , ze poczatkowe zupki sa jednoskladnikowe , gotuj tez sama , slyszalam ze dziecikaki sie w pewien sposob " uzalezniaja" od jedzonka sloiczkowego i nie chca potem jesc domowych obiadkow. A firma obojetna mi byla , maly wszystko zjada ;)
Powodzenia :)

Sandrusia przesliczne zdjecia :) Sonia jest slodka . Jej urokowi nawet strupek pod noskiem nie ujmuje . Co do lekarzy to faktycznie zawsze sie znajdzie jakis konowal , grunt to spokoj i silne nerwy ;D , mnie moja lekarka od pozatku podpadla , na wszystkie moje pytania odpowiadala tak samo , obojetnie co sie dzialo byla to kolka .I dowiedz sie tu czegos od lekarza ::) Cale szczescie bzdur po tytulem ze jest opozniony czy cos w tym stylu nie slyszalam .

Lilithku bardzo sie ciesze , ze juz sie lepiej czujesz , czs by byl nadrobic zgubione kg ;D
Czekamy teraz na pierwsze ruchy , pochwalisz sie co ? ;D

Powoli sie zbieram na zakupy :( najchetniej nigdzie bym nie wychodzila , ale mus to mus . Do zobaczenia pa
 
Witam panie :)

Ja też Gabrysiowi dałam najpierw soczek ale też z tego względu że się robiły upały i też dałam mu cały chociaz lekarka ostrzegała ze by dawać po troszeczku ale wytłumaczcie to dziecku spragnionemu ze nie może tak dużo tak bardzo mu smakowało na szczęście nie dostał biegunki nic mu nie było :)
jeśli chodzi o firme to też kazda jaka jest na rynku , ale obiadków mu mało kupywałam jakoś nie chciał ich jeść

Dziś z Gabrielem pobiliśmy rekord spania do 9 już dawno mi się tak dobrze nie spało

Właśnie mój mał wampir mnie ugryzł w szyje gdy zaczełam udawać że płacze to mnie przytulił i dał buzi :) to jest łobuz :
 
hej

Co tu tak pusto i cicho ostatnio ? Karoli nie ma to sie zrobilo nudno ;D
No to na poprawe humoru moj kotecek ;D , istna ofiara losu , ale jest sie przynajmniej z czego posmiac ;)
hpim1470pop4mm.jpg


A tu moj syncio , zasmarkany i pobijany o szafki ;)
hpim1472pop6fj.jpg


Ok przyjde pozniej zobaczyc czy ktos sie odezwal ;) hej
 
Witam,

Aga77 Oliwierowi ladnie z ddatkowymi kolorami - przynajmniej nie jest taki blady ;)
Taki lekarz to niesamowite, jeszcze nie traflilam na pediatre, ktory nie przepisuje lekow, mam natkiego alegrologa, ale on niestety nie jest pediatra. Na kaszelek powarzenie - swietne jest oklepywanie, pare razy dziennie - ale pewnie wiesz co i jak.

Co do soczkow itp. Najpierw dawalam po pare lyzek soku marchwiowego - takiego domowego, dawalam tez jabuszko starte, ok 5 miesiaca dopiero zupki sloiczkowe, bo domowymi plula bardziej niz sklepowymi, teraz jest odwrotnie naszczescie.

Pozdrawiam,
 
dzieki za odpowiedz! dzis dostała dwie łyżeczki soczku i srednio jej spasiło zobaczymy jak jutro !
Taka wredna pogoda ze gniłyśmy razem dzis do 11 - dobrze ze Liwcia nie wdala sie do ojca i pobudek nie robi o 7 rano ;)
A z tymi lekarzami to fakt ja sie bronie rękami i nogami przed antybiotykami itp paskudstwem!

 
Witam KOCHANE
dziś też paskudnie za oknem ja właśnie popijam a mój maluch robi pozadki mały łobuz upatrzył sobie buty taty
 
czesc

Ja od wczoraj mam dola , tzn moze dzis jestem spokojniejsza , ale mimo wszystko.
Oliverek nadruszyl sobie zabka :( , uderzyl sie w lozeczku , myslalam ze sobie go wybil , bo mu krew leciala . Dzis bylam u pediatry i ze skierowaniem na cito u stomatologa. Pani doktor powiedziala ,ze jeszcze sie zrosnie i wlkesnie do dziaselka . :( :( Moje biedne malenstwo , normalnie rycze od wczoraj jak bobr.
Chyba pojde sie polozyc ..pa
 
reklama
Do góry