reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
:tak:Witam wieczorkiem!

Dawno mnie tu nie było, nie dam rady nadrobić zaległości :baffled:
Nie miałam czasu i jakoś tak nawet nie ciągło mnie do kompa, ostatnio jestem ciągle jakaś taka zmęczona, chyba to już jakieś wiosenne zmęczenie czy coś :crazy:
I żeby nie było jakiś domysłów: NIE JESTEM W CIĄŻY:angry:


Kaśka fajne fotki z basenu :tak:

MamaBoo też super fotusie :tak: Fajny ten strój Ozinka:-D a co do coli to dobrze że nie zabrał się za to drugie co stoi obok;-) :-D
Koniecznie szybciutko pisz jak wyszedł teścik ;-)

Diabliczko witam CIę serdecznie! Co u Was słychać?

Monysiu trzymam kciuki za Milenkę! Będzie dobrze! Za Ciebie też, oby ten kryzys szybko minął.

Katarzyna_F - witaj! Napisz coś więcej o sobie :tak:

Karolinna wiesz, zazdroszczę Ci troszkę tej ciązy.... też mi się marzy, ale na razie to nierealne... :dry:A tak nawiasem mówiąc, jak wrócisz do Polski to koniecznie musimy się spotkać, nie tylko żeby pogadać, mam Ci coś do oddania ;-):-)

Bodzinka Twoje zdjęcia też fajniutkie :tak:

A u nas trochę zmian, kupilismy sobie nowe meble, firanki, teraz tak mi się podoba w mieszkanku że żal do pracy chodzić :-D

Poza tym dziś pokłóciłam się z mężem, mam wisielczy humor i jest mi bardzo źle :-(

Pozdrowionka i buziaczki! Dobranoc!
 
reklama
.hej dziewczyny.

.ja tylko na chwilę,nie piszę bo nie mamy dostępu do netu,tzn.tylko taki ze siedze na oknie i lapie radiowke ktora jet niezabezpieczona...;-)i raz mam a raz nie;-).staly dostep do netu chyba dopiero w Polsce.

.Bede starala sie zagladac.

.Wybaczcie ze na razie nie poodpisuje.

.pozdrowionka.


.O zaczelismy z malenstwem 3 miesiac :-D .
 
Wogóle to cześć !!!

Wczoraj był okropny dzień :wściekła/y:
Małą od samego rańca do 13 przenosiłam na rękach
darła się jak po...
takiego nerwa miałam że szok, myślałam że jej coś zrobie
wstyd się przyznać ale to prawda :sorry2:
Mąż spał po nocce a ja walczyłam...
W końcu po 13 obudziłam starego i poszłam na zakupy
zmęczona jak cholera ale chciałam odpocząć od dziecka
a on po godz mi dzwoni że mam wracać do domu,
gdzie ja jestem wogóle bo on se rady nie może dać...
Tak choćbym ja miała rzucić na nią czar
i miałaby być już spokojna :crazy:
Przyszli teście bo się spotkaliśmy w sklepie
i troche mnie odciążyli a ja porobiłam w domu
a potem się zdrzemłam pół godz...
Łydki mnie bolą, nad kolanami też, ręce usychają
i łeb napieprza że szok :zawstydzona/y:

Kupiłam wczoraj te czopki viburcol
i żel dentinox i powiem Wam że pomaga Milence
nie że nie boli wogóle ale jest kilka godz spokojniejsza,
mam nadziieje że będzie tylko lepiej

Tylko tego cholernego moczu nie umiem
nabrać znowu, woreczek ciągle się odkleja i przelatuje
tak że nie ma ani kropelki:wściekła/y:

Wczoraj oboje z mężem położyliśmy się
spać o godz 23, to jakaś rewelacja i cud wielki
bo zawsze się kładziemy tak o 1 w nocy przynajmniej

A dziś idziemy na urodziny do Szwagrówki Rafała
Mam nadzieje że nie będzie cyrków odstawiać
bo jeśli tak to ide do domu, co się będziemy męczyć...
__________________
 
hej kochaniutkie
icon_smile.gif


Dziś moj m wraca wieczorkiem do domu
icon_biggrin.gif
I za wiele mnie nie będzie
icon_wink.gif
a w Sobote do znajomych puźniej Chrzciny i babski tydzień u koleżanki
icon_biggrin.gif
Pewnie jeszcze zerkne ale już wole powiedzieć Dowidzenia moje kochane
icon_biggrin.gif


Monysiu będzie niunia napewno grzeczna ;-) A tobie współczuje tego zmęczenia :-(
 
Cześć kochane byliśmy na szczepieniu i było w porzadku gadałam z lekarka powiedziała że czasami dzieci tak mają tyle że nie pokoi ja ze to tak długo trwało mam obserwować jezeli sie bedzie powtarzało to do lekarza a poza tym wazy już 9.200 kurcze a jak sie ur.był taki malutki a tu już mężczyzna :)pozdrawiam nowa mamę i bobo widzę że też wczesniaczek i nawet mniejszy od mojego :)monysiu mój też miał anemie i to wysoką brał żelazo i jeszcze coś innego a teraz już okey więc głowa do góry taskie są uroki bycia mama a jak urośnie będzie pyskować :)POZDRAWIAM WAS WSZYSTKIE I BUZIACZKI KOCHANE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Witam mamuśki

Nie dam rady kazdej z osobna odpisac ale jestem na biezaco,


Monysia Tobie przede wszytskim duzo zdrowka dla Milenki , niestety ja tez tak mialam i to bardzo długo. A jak mały wyczuł ze na rękach najlepiej to wykorzystywal to potem non stop.
Musisz dac rade i na pewno dasz a z mezem usiadz wieczorkeim i spokojnie porozmawiaj na pewno poskutkuje. My daletgo nie wiem czy sie kiedys zdecydujemy na drugie dziecko. Filipek dał nam popalic.
Tearz ma ponad dwa latka ale rzdako kiedy zdarza sie by przespal cala noc bez pobudki.
Ostatnio chodzi spac o 22-23 . :-:)-:)-(Tak to jest tymi naszymi dzieciaczkami ale zobaczysz szybko minie i kiedys bedziemy sie tylko smiały.


Diablica zyjesz .....pisz pisz ....co tam u Was i wklej zdjecia twojego kawalera
 
hejka :-)

A ja wyjeżdzam z córeczkami na chrzciny do brata i na tydzień babski (z córeczkami ) do koleżanki ;-) po powrocie będą pewnie foteczki hahaha ;-)

Buziaczki kochaniutkie :biggrin2:
 
A ja juz 3 dzien umieram :-(doslownie:-( po raz kolejny w moim zyciu walcze z zapaleniem zatok :-:)wściekła/y: To cholerstwo niestety jak juz raz sie zlapie to lubi wracac :-(Tylko czemu ja to mam zawsze to paskudztwo w tej ostrej postaci :eek::wściekła/y::angry::-( Boli jak cholera, łeb ma mi rozsadzic z cisnienia, zadne tabletki przeciwbolowe nie dzialaja :no: Biore antybiotyk i dopiero dzis (po3 dniach) troszkum mi popsucilo tzn mam lekki katarek, cos zaczyna schodzic. Do tego jeszcze mam jakies zapalenie migdalkow, no poprostu masakra, buuu.... :-(Juz od 3 dni sie mecze, nie spalam juz 3 noce bo poprostu nei moge zasnac bo sie dusze :baffled::-( Krotko mowiac-jezeli smierc boli=to wlasnie umieram :eek:


Zycze WSZYSTKIM udanego weekendu! :-)
 
reklama
Do góry