reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
Hej !!!!

Niewiem co mam tutaj napisać. Dawno tu nie zaglądałam i nie jestem w stanie nadrobić waszych postów.Od poniedziałku jestem na diecie Dziś ważę mniej o 2,9kg ale od czwartku to z nerwów już zleciałam. Otóz muszę szukać opiekunki do Kamilka bo teściowa oświadczyła, ze juz nie bedzie się zajmowała Kamilkiem tylko jeszcze do końca kwietnia. Dzwoniłam do złobka ale zapisy we kwietniu a nabór we wrześniu i co ja mam zrobic. Maz zdecydował sie robic na drugą zmianę i niania byłaby nam potrzebna na 3h dziennie od pn do pt ale ile ona biorą za godzinę????Jestem załamana i wściekła na teściową...

Monysia - mój Kamilek też dal mi bardzo popalić jak był mały. Tak samo jak od Ewcik mój mały dalej śpi tak, że w nocy sa pobudki. Niewiem może 4 razy zdarzyło mu się przespać calą noc a ja i tak miałam pobudki już z przyzwyczajenia Mały tez chodziłby spać najchętniej po 22 i nieraz się wkurzam bo tracę 1h na jego usypianie i sama muszę się położyć żeby rano wstać do pracy. Także nie mamy czasu z mężem wogóle dla siebie zeby np wieczorkiem napić się winka Już nie mówiąc o innych rzeczach.Też nieraz nim potrząsłam już z bezsilnosci i miałam wyrzuty sumienia ale my też niestety jesteśmy tylko człowiekiem. Też jak był malutki to ino na rękach by się nosił a człowiek go nawet tego nie uczył tylko co miał zrobić jak dziecko płakało i płakało i niewiadomo było co mu jest a jak go brałam natychmaist sie uspokajał. Mało mi też w dziń spał wiec nie miałam czasu na nic zeby wyprac wyprasować itd I do dnia dzisiejszego mam mało czasu....:zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
reklama
Luczynka trzymaj sie kochana:tak:
Ja jakaoś nie mam weny twórcze kochane...Blog małego upiększałam, zapraszamy:-)
 
Kaśka - ja już kogoś potrzebuję. Już poprostu chcę żeby teściowa do nas nie przyjezdżała. Niech sobie siedzi u siebie i się nudzi...
 
WITAM

BASKA wiesz rok temu pytalismy o nianie to chciała 7zł za godzinę.
Oj ty bidulko....a co tesciowa ma humory ze nagle nie chce byc z małym?????


Dziewczyny ktorych maluszki chodza do przedszkola, co jest zawarte w wniosku o przyjecie dzieciaczka. Ja ide 01,03 zapisac Filipka i jak mi tylko odmowia to ostro bedzie.
 
hej dziewczyny !!!

matko stare my ale głupie !! Wczoraj przyjechała Czarnulka do nas z rodzinką i znajomi i tak siedzieliśmy do 23 potem dziewczyny posżły spac ( miały dzien dziecka i ten jeden dzień szalały) a my jeszcze na chwile sobie posiedzieliśmy upajając się ciszą że juz za dziećmi nie trzeba biegać i tak nam zesżło do 3 :rofl2: ale na tym nie koniec bo juz braliśmy sie spać a tu znajomy z imprezy jechał i zesemesował sie z moim chłopem i my patrzymy a tu taxi podjeżdza i ten wysiada :szok: no i tak siedzieliśmy jeszcze ale chłopy nasze wymiękły i my z Czarnulką kulturalnie dotrzymywałyśmy towarzystwa koledze i tak nam zeszło do 7 :baffled: i dzis jesteśmy nietomne jeszcze bidna Czarnula musiałą jechać na chrzciny do bratanka:-D


Baśka oj to faktycznie niezły Kamilek że babcia zkapitulowała :-D a tak seriio to współczucia tak na szybko kogoś znaleźć ! koleżanka była w bardzo podobnej syt i znalazła w małeżeństwo z dwójka dziewczynek w wieku szkolnym i tam jak musi to zaprowadza małego i ten zachwycony bo dziewczyny nim sie zajmują i ma towarzystwo a dorosły jeszcze przypilnuje ! Popytaj faktycznie znajomych bo jest dużo np dziewczyn którym te 3 godzinki na pewno pasowały albo moze w bloku u Was jest jakaś starsza Pani sympatyczna która siedzi i sie nudzi ! będzie dobrze !!!

Luczynka współczucia ! ja tez z zatkoami walcze !! może jakieś naświetlania by Ci pomogły ?? masz moze taką lampe np z zeptera od kogoś pożyczyć ??

Monysia jak tam szkrabik ??

Kaśka co ty tak po dwa słowa kozo piszesz ?
 
Justyna - a bo weny nie mam w ogóle. jutro poniedziałek ................ no i tyledziś Tito na basenie zaszalał - prawie pół godziny sam pływał
 
Witam wieczorkiem!

Baska super że tak udało Ci się schudnąć! Brawo!
A co do Kamilka i teściowej to rzeczywiście nieciekawa sytuacja :baffled:, co jej tak nagle odbiło:confused: Na pewno szybko kogoś znajdziecie, dobrze że Adam może tak pracować, trzy godzinki to niedługo i na pewno coś da się z tym zrobić.

Justyna no to nieźle zaszaleliście z Czarnulką i jej rodzinką :szok::-) Wklej jakieś owoce tego spotkanka bo na pewno są ;-)

Luczynka współczucia :nerd: Oby szybko CI przeszło.

A my mieliśmy wizytorski weekend, wczoraj byliśmy z wizytą u mojej siostry, a dziś byli u nas z wizytą moja przyjaciółka z mężulkiem. A jutro na 15 do pracy :crazy: ale mi się nie chce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :baffled::crazy::frown:
 
reklama
Wkleje Wam kilka fotek naszego nowego pokoiku :-), jeszcze nie wszystko jest gotowe, musimy jeszcze scyklinować podłogę i kupić nowy, mały dywanik :-), no i kupić nowe kolumny ;-)

Nasz salon służy również jako sypialnia :-Dstąd rogówka w dwóch wersjach, takiej na codzień i od święta :-D;-):-)
 
Do góry