reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
reklama
karolcia to fajnie masz bo u nas deszczowo :-(

bodzinka brawo! To ja poprosze jednego dla mnie ;-)

Ja zmykam na spotkanko forumowe z N ;-) do wieczorka babolki ;-)

Ach a może reaktywacja naszego czatu ????? Co wy na to ?????
 
Cześć dziewczyny pączusie zjedzone :-)kurcze ja juz 3 zjadłam ale na dziś dosc!!!!!!!! kochane troche was poczytałam wiec gotowe na wszystko leci 4 sezon:-Dod 14 lutego na foxlife juz mnie nosi;-);-);-)a pozatym nic mi sie nie chce ostatnio cos mnie dopadło co sie nazywa leń:-):-):-):-)senna jakas taka jestem i poza tym do niczego:-D z mojej strony kochane co do spotkania tylko z dzieckiem niestety nie mam cyców na wykręcanie:-):-) tysiunia jas tez gadam z corka o wszystkim i olewa mnie co inni o tym mysla moja mala juz dawno wie skad biora sie dzieci co to miesiaczka jak ma jakies pytanie odpowiadam odpowiednie do jej wieku uwazam ze jak dziecko wie konkretnie na temat to potem nie drąży tego i nie nabija sie jak ujrzy kawałek piersi lub pupy:-Dno ale kazdy wychowuje po swojemu;-)
 
a poza tym fajne miałyscie dziewczyny spotkanko:)ewcik ja tez ciagle pytam lekarke co z siusiaczkiem chwilowo okey zobaczysz bedzie dobrze :):) ja w tym roku wybieram sie nad morze taki mam plan :)
 
Witam
Ja tlko na chwilkę

U na cieplutko a ja w pracy.
Mały spał od18,15 do 8,00 wow szkoda ze nie dziennie. Wczoraj poszłam o21 spac bo bałam sie nocy a tu jedna pobudka na herbatke. Dzis juz lepiej antybiotyk pomaga podczas siusiania.

Gwioleta to na keidy sie umawiamy ????

Ja dzis bez paczka - dieta , ale nie mam nawet smaka

Karolina 30 zaproszen jescze wyslalam czekam az przyjmia. Kurcze odnalazłam tam kolezanki z kolonii i nie tylko , fajna stronka a jak ludizez sie zmieniają.
 
Gwioleta my tez nad morze ale to na 60% bo jak Gzregorz dostanie sie do nowej pracy to z urlopem ciezko bedzie.
A jak zostanie adlej w tej samej firmie to 31,07 jedziemy
 
reklama
Nawet na dupie nie moge usiąść
qrwica ,mie bierze już
bo mąż zamiast pomóc to
też się wk***** że ona ryczy :wściekła/y:
A ja już nie mam siły, on jest w pracy teraz,
Mała ciągle ryczy, denerwuje się strasznie,
już nie wiem jak jej pomóc,
nie może spać przez te swędzenie dziąsełek,
cycki mi chce odgryźć, pcha wszystko do buzi
z taką złością...
już chciałam się ubrać i iść z nią do lekarza
żeby jakoś pomógł
ale co pomoże ? każde Dziecko to przechodzi

 
Do góry