reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
.Hejka.

.U nas po staremu:tak:. Oprócz tego że Lence idzie ząbek:happy:(jakiś czas temu pisałam wam że ma 2 dni gorączki i to właśnie z tego było) no i ja zaczynam 8 tydzień ciążowy:happy:.


.Fotki z weekendu macie super:tak: taka fajna atmosferka na tych zdjęciach:tak:.


.trysia ja nie odpisałam bo mnie też nie będzie na tym koncercie;-). Buziaki dla ciebie :-*.

.monysia wysłałam ci zaproszenie na nk:tak:.

.ewcik oj to biedaczek się męczy teraz:-( buziaki dla niego i niech wszystko szybciutko się goi!. Ty to rekordzistka wśród nas na nk jesteś:-D skąd ty znasz tylu ludzi?:laugh2:.

.bodzinka nie podejrzewałam że ty taka waleczna jesteś:-p.



.Miłego wieczoru.
 
reklama
.No i was nie ma:no: a ja mam jeszcze chwilkę na necie ,bo mąż przychodzi za pół godziny z pracy i nie ma mi z kim popisać:-p.

.Czy mi sie wydaje czy nk zmieniła szatę graficzną? ;-).
 
No Karolcia akurat Ciebie nie mialam na myśli mówiąc o tym ze nie odpowiadacie mi na zadanie pytanie :-D:-Djestes wytłumaczona podwójnie!!
Ewcik bidulek Twoj Synek..ja mojemu ...tzn mam na myśli synka :sorry2::sorry2:też ściągam napletek i czasami mam wrażenie ze za słabo mu schodzi..a boję sie do lekarza bo nie chce aby sie zraził,mam nadzieję że sama sie z tym uporam robiąc mu to nieco delikatniej...choć i tak ma opory za każdym razem kiedy po kąpieli myjemy siuraka...no ale co tłumacze mu ze jak nie będzie mył to go będzie bolał bo robaczki mu będą zjadać siusiaka i nawet działa...a czasami bierzemy to smiechem ale jak z nim rozmawiam to może nie zacytuje, bo może się ktoraś z Was oburzyć jak jak mogę tak rozmawiać z dzieckiem :-p:-p
Czarnulka co to za link wstawiłaś, nie chce się otwierać :-(
Bodzinka ale powstawiałas fotek, jejuuu a później się dziwić dlaczego NK tak powoli chodzi :-D:-D Fajniusi ten Twój synek
Baśka a jak Ty się nazywasz po mężu bo może znam Twojego lubego :-):-)?? skoro masz teściow w Goleszowie to podejrzewam, ze dosyć często tam bywasz??? Jeju ja mam same miłe w sumie wspomnienia związane z Goleszowem...babcia...pierwsze wakacyjjne miłostki...hehehehe no i spacer wieczorem w okolicach gory Chełm...ulalaa to były czasy :-D:-D
Pozdrowionka dla Wszystkich i buziaki!!
 
Ja byłam z córciami w sklepie i myślałam że kupie pączusie
icon_smile.gif
Ale były same takie brzydkie mocno spieczone że za nic bym moim niuniom takich nie dała
icon_evil.gif
Normalnie aż prawie czarne były
icon_eek.gif
No i w droge powrotną dopadł nas deszcz ze śniegiem i zmokłyśmy troszke
icon_confused.gif
Emilka teraz śpi,Wiki bajke ogląda a ja idę obiadek zrobić
icon_smile.gif
 
reklama
Do góry