reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
reklama
Kiedy, gdzie co i jak??? czy znowu gadałyście o czymś, o czym ja nie doczytałam :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::-D:-D
Jeżeli chodzi o spotkanie jestem zzzzaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!! bardzo!!!!! tylko gdzie??czy padły już jakieś propozycje??? :-)
 
Ja swoich też nie widze ale wole nie pisać bo jak napisze to jak bluzgne to mnie wywalą z nk za obraze władzy:-):-)
Możesz trysiu zobaczyc fotki w galerii bloga małego:-)Tylko ślubnych tam nie ma...
 
Ja najchętniej na weeked :-) Tak bym mogła z cółrciami dojechać bo bez m,ojego m to nici ze spotkania :-) Chyba ze bez dzieci macie ochote się spotkać w jakis dzień i może mniej wiecej po środku nas wszystkich. ;-) Bo za daleko mieszkacie ;-)
 
ja mogę dojechać "gdzieś tam" , nie widzę problemu, kiedyś coś mówiłyśmy o mikołowie...ale nie wiem jakie mają propozycje inne dziewczyny...
Buziaki ja zmykam z małym na maly spacerek bo widze że już go roznosi...papapapaa
jak co to dajcie znać gdzie widzicie nasze kolejne spotkanko!!
Buziaki i do zobaczonka!!:-):-)
 
Trysiu - ja mam teściów w Goleszowie a na górze Chełm byłam bo to od nich blisko piechotką :-);-)
 
Jestem

Okazało się że to stulejka ale nie była aż tak mocna, naciągnęła mu ten siusiaczek. Bidulek jak płakał. Dostał maść z antybiotykiem i Furagin, oraz zalecenia by okładać rumiankiem. Za miesiąc do kontroli.

Największy problem z siusianiem. Bo mocz to substancja kwaśna i go piecze, dzisiaj pewnie mamy częste pobudki nocne....ale co zrobić .
Tearz śpi bo w południe ominął drzemkę.

U mnie na NK wszytsko ok, wszystko widzę.
 
reklama
Do góry