reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
A tak moje panny wyglądają w kolczykach :-)
caf59cb6.jpg

b0382299.jpg
 
reklama
Wiam serdecznie:-)Ja dzis tez znow sama maz pojechal w trase[jezdzi tirem]ale moze w przyszlym tygodniu znow na dzien sie pojawi:-)no ja niewiem czy pomaga bardziej wiecej pracy mam przy niej:-Ddzis juz od rana sprzatam jej pokoj taki balagan :-)no ale jak ma chec to pomaga:-D:-Dczarnulka22 sliczne te twoje panienki slodko wygladaja w tych kolczykach zaraz przypomniala mi sie moja coreczka tez jak miala rok przekulam jej uszka dziewczynki potem tak "doroslej"wygladaja;-)
 
gwioleta dziekuje ;-) Ja to napatrzec sie nie moge na moje niunie teraz jak są w kolczykach ;-) Może dołączysz się kiedyś do spotkania w real jak sie umówimy wszystkie :-)

A tutaj fotki z naszej wyprawy na sanki z dnia dzisiejszego
icon_smile.gif


3f8a638d.jpg


8804714e.jpg


297e4d97.jpg


7bef41be.jpg


0c1f1b72.jpg


97b31779.jpg
 
hejka:-)

witam nowa mamusie z Żor, ja też mieszkam w Żorach. Twoje skarby śliczne!!!

justyna - no ty ty ty ładnie to tak na nas kablowac nowej koleżance;-):tak:Pochwal sie juz urzadzonym pokoikiem. My w nastepnym tygodniu zabieramy sie za malowanie malego pokoju i urzadzamy Kubusiowi pokoik. mebelki i łózko juz wybrane w IKEI dodatki juz praktycznie kupione.

czarnulka - no sliczne te twoje aniołki w tych kolczykach. Spacerek widze udany!!!!!!!!!!

monysia - ale twój skarbulinek rosnie wow:-)
 
czanulka nie moge sie napatrzec na te czerwone noski:-)sliczne i takie podobne do siebie..ja niestety siedze w domku bo moj smerfik chory w piatek ide do kontroli jestem ciekawa co powie?
Dziekuje za tak mile przywitanie troche sie obawialam widzac ze juz tak dlugo piszecie i bardzo sie ciesze ze moge sie zadomowic:-):-)
chetnie sie spotkam mam tylko nadzieje ze maz bedzie w domu bo ktos musi zostac z dziecmi;-);-)
 
hej hej

mebelki już stoją !! pochwalę sie zdjeciami jak tylko takowe zrbobie


Czarnula swietne sanki !! ja mam drewniane i sa tez fajne tylko musze kocyk dawać i zaraz jest ryk że z kocykiem jest be :dry: A Pysiule sliczne księzniczki w tych kolczykach, teraz to męzuś rabat u jubilera musi załatwić :-D

Kubusiowa a jakie mebelki Kubulowi kupujecie w Ikei ?? Chodzisz jeszcze na te zajęcia z Kubusiem ??
 
reklama
u nas dzis była super pogoda, męzuś zabrał Liwie w południe na spacer i ulepieli bałwana i Liwia z przejęciem szukala kamieni na oczy i z rozczarowaniem w głosie jak przyszła do domu stwierdziła " Lili nie uchu bał " no ale wytłumaczyłam dziecku że uszy mozemy jutro dorobić i on wytrzyma 24h bez uchu i nie obrazi sie zezapomniała :-D
 
Do góry