reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
reklama
Witam,

A ja zabralam wczoraj Sonie na gorke na osiedlu i pozjezdzala sobie na nartach:
 

Załączniki

  • ABCD0001.JPG
    ABCD0001.JPG
    86,5 KB · Wyświetleń: 19
  • ABCD0004.JPG
    ABCD0004.JPG
    80,6 KB · Wyświetleń: 30
  • ABCD0005.JPG
    ABCD0005.JPG
    89,9 KB · Wyświetleń: 25
  • ABCD0002.JPG
    ABCD0002.JPG
    210,9 KB · Wyświetleń: 34
gwioleta nie mam Twojego nr gg niestety. Chętnie przyjmę kropelki bo już nie wiem co z nią robić. Znowu 3 doby nie kupkała. Wczoraj nie wiem co było grane że nawet czopki jej się w dupce nie rozpuściły a jeszcze bardziej ją zablokowały i darła jak cholera. Az dusiła mi się i trzesła. Ja ją łaps do siebie i przytuliłam mimo iż była cała w kupie. E pisze nieskładnie ale nie mam głowy ani czasu ostatnio. Żeby się dało wziąść na siebie te jej bolączki. Ryczałam razem a nią
 
Witam,

A ja zabralam wczoraj Sonie na gorke na osiedlu i pozjezdzala sobie na nartach:

:szok::szok::szok: na narty :szok::szok::szok: matko cały czas zapominam że Twoja Sonia to juz taka panna :-D Sportowiec Wam rośnie !!!

Czarnulka wredniak juz odpisuje !!!
Zrbiłam zdjęcie Liwii w sukience i w takich skrzydłach a potem na komputerku wyciełam Liwuśke i ławeczkę i zamaskowałam sznurki z skrzydełek i dorobiłam piórka !!

Luczynka wracaj do nas

Monysia my tez Liwii dawaliśmy te kropelki i są skuteczne !!

to teraz parę zdjątek

spotkanie z Czarnulkowymi gwiazdami

IMG_4011.JPG

IMG_4012.JPG

IMG_4016.JPG

IMG_4021.JPG

IMG_4028.JPG
 
troche zimy i nowe trendy niebaławanowe w Pszowie :-D
no a po szaleństwach śniegowych trzeba naładowac akumulatory ( dzień na śliniaku nie aktualny :baffled:)

IMG_4031.JPG

IMG_4038.JPG

IMG_4043.JPG

IMG_4055.JPG

IMG_4057.JPG
 
Justys dzieki za odpis ;-) wredaku jeden :-) Fotki rewelacyjne! Musze cię wreszcie pomęczyć o wszystkie fotki byś mi zgrała bo już tak od sierpnia sie umawiamy ;-)
 
reklama
Witam!!!!

Czy mnie jeszcze pamietacie :confused::sorry2::confused:
Tak naprawdę nie mam wiecznie czasu ostatnio jestem jakaś taka zabiegana i przede wszystkim jeszcze takie drobne roboty z duzym pokojem pozostały.
Justyna fajne mebelki kupiłaś je w agacie??? Bo widziałam je.

witam nowa mame gwiolete.

Ja od wczoraj jestem na diecie kopenhaskiej i zobaczymy ile schudnę do 11 grudnia :-p:sorry2::blink:

nie moge nic wiecej napisac bo mały mi przeszkadza
 
Do góry