reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
reklama
Witam

tydzień kursu mam już za sobą... za 2 tygodnie jeszcze tydzień... a narazie mogę trochę pomieszkać i przedewszystkim posprzątać w domu....możecie sobie wyobrazić jak wygląda mieszkanie po mojej prawie tygodniowej nieobecności gdzie rządzili dwaj męszczyźni i pies:no:
 
HEj :-)

Ale dzisiaj pogoda do niczego buuu... głowa mnie boli i nic mi sie niechce ;-)

Dzisiaj ide z Wikusią do kina na bajke o pszczółkach a Emilka zostaje z tatusiem :-)
 
hej

uf miałam dzis malowanko bo we wtorek mebelki nowe przyjeżdzają :-)

Monysia zdrówka, ja to miałam w poniedziałek współczucia i to jeszcze przy takim maluszku :blink: A sprobowałaś dawać jej palntex albo wodę koperkową ( do kupienia w aptece ) ?? Tylko najwazniejsze żeby podać przed atakiem bo w trakcie to juz za późno ! Jak Lilisia miałam kolki to tez pomagały jej okłady z ogrzewanej żelazkiem pileuszki i masaż brzuszka
Rozpocznij masować Twoje Maleństwo od mostka aż do kości łonowej. Masuj obiema rękami: dłoń po dłoni, gdy jedną kończysz, drugą zaczynasz masować. Połóż obie dłonie wokół pępka Twojego Maleństwa i opuszkami palców zataczaj półokręgi. Ułóż dwie dłonie po obu stronach dziecka, na wysokości dolnych żeber. Delikatnie i stopniowo przesuwaj dłonie do środka i wokół brzuszka dziecka, tak aby opuszki palców spotkały się tuż nad kością łonową. Ruch powtarzaj kilka razy.
Połóż wierzch dłoni na wysokości pępka Twojego Maleństwa. Masuj wykonując okręgi w kierunku zgodnym z kierunkiem wskazówek zegara. Jedną ręką podtrzymaj główkę dziecka, drugą kolistym ruchem masuj okolice pępka - od kości łonowej aż do okolicy dolnych żeber. Możesz masować swoją pociechę tak długo jak długo sprawia jej to przyjemność.


HEj :-)

Dzisiaj ide z Wikusią do kina na bajke o pszczółkach a Emilka zostaje z tatusiem :-)

my wlasnie jutro z Lilikiem sie na to wybieramy, napisz czy warto bo trochę sie zastanawiam czy taka łagodna ta bajka jak szrek czy jakieś głupie sceny tam są ??
 
Diablica no to współczucia z tym kursem ale jaka szkolona bedziesz hohohohooh :-)
Napisz jak tam Olo w przedszkolu !! Dziadek za każdym razem z dumą powtarz Olek juz chodzi do przedszkola :-D A ostatnio Liwia mu krzyczy ja teś ( chodzi na te zajęcia do przedszkola)

nic lecę bo mężuś podał kolacyjkę :happy2:
 
Hej :-)

Justyś spokojnie mozecie iść na tą bajke :-) Superkowo było :-) Wikusia wysiedziała cały film ;-) Pojadłyśmy popcornu i popijałyśmy colą ;-) Luz na całego hihihihi
 
czesc dziewczyny mam pytanko przyjmniecie mnie do swego grona jestem mama 9 letniej Dorotki i 4.5miesiecznego Stasia mieszkam w Zorach:-)
 
Moja Wikusia ma kolczyki ;-) Wikusia najpierw poznała się z Panią kosmetyczką :biggrin2: Pani dała jej do wybrania kolczyki i pokazała które jej się najbardziej podobają :biggrin2: Pani przetarła jej uszka by zdezynfekować i powiedziała że teraz zakłada kolczyka :biggrin2: Wikusia przy pierwszym zupełnie nic nie zapłakała ;-) Przy drugim już ją chyba tylko troszeczke zaszczypało i zapłakała ale baaaardzo mało i za chwileczke juz przestała.Pani pokazała jej lusterko i powiedziała ze slicznie wygląda ;-) Była bardzo szczęśliwa ;-) Do domu jak wruciłyśmy to tacie powiedziała ,,tatusiu byłam dzielna i mam kolczyki :biggrin2:'' Teraz zerkas do lustra na przedpokoju i baaaardzo się cieszy :biggrin2: A jutro idę z Emilką :-)
 
reklama
Do góry