reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
reklama
MariolaOla.... synuś kochany.... oj kiedy Olo taki był......:tak: a co do rozpuszczania przez dziadków.... to przedewszystkim z nimi porozmawiaj... muszą się liczyć z Twoim zdaniem wkońcu jesteś matką....a jak nie to zagroź im "ograniczeniem"... kontaktów z maluchem ze względu na jego i twoje zdrowie.....:wściekła/y: , wytłumacz że tak nie wolno by tylko tobie kłopoty stwarzają....

Karolinna.... miałam skojarzoną szczepionkę i płaciłam za nią 108 zl.... ale to już była ostatnia.... uff naspna za jakieś 3,5 roku.... a co do informacji że dawno nie pisałam to tym razem nie Justyna mnie operdzieliła... ale na samym BB pojawiła się taka informacja jak się zalogowałam....:tak:

Kaśka... zdięcia bomba
 
.mariaola słodko się do siebie lepicie:-D.No to cię dziadki załatwiły:rolleyes:.Za niedługo Jeremi pojmie że dziadki biorą na ręce na spacerach a mama nie;-),tylko trzeba przeczekać:baffled:.

.kaśka i kubusiowa pierwsza część zdjęć super:tak:.Ale Piotruś ciekawski :-D do wszystkiego się dotyka a Kubuś taki grzeczniutki:-D.



.Miłej nocki! Dobranoc!.

.
dobranoc04ol3.gif
.
 
Witam wieczorkiem

Muszę pochwalić moje dziecko: już jakiś czas temu zrozumiała, że mama to ja, ale dzisiaj jak się ją zapyutałam kto ja jestem to odpowiadała mama:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) Jestem taka szczęśliwa :happy: :happy: :happy:

MariaOla Jeremiasz to śliczny bobasek...................taki do schrumkania;-)
A co do płaczu w wózku.........ja zmieniłam głęboki na spacerówkę i wrzaski ustały:-) dodam, że nikt nie nosił Młodej wcześniej :-p

kasia, zdjęcia super. Ale patrząc na zdjęcia...........Piptruś to urwis:cool2:
A do tego zoo w Ustroniu warto się wybrać (wg mnie) Mała była zachwycona jak karmiła zwierzątka

ac465ab9d6da223a.jpg


W sumie nie pamiętam co miałam napisać...............
Godzina spotkania mi odpowiada, ale jak będę na etapie, że będę jechać to będę Was męczyć o wskazówki;-)

diablica co do tej szczepionki. To jest ta z żółtaczką czy bez:confused: :confused: :confused: Zapomniałam się na ostaniej wizycie zapytać, a muszę sobie zamówić :dry:


A tak moje dziecię urzędowało dziś z królikami

2b319cdb3443d2aa.jpg


A tak się do mnie tuliło................:)-) :-) :-) uwielbiam to:-) :-) :-) )

e3202a3a8f124d90.jpg


Kolorowych snów :happy:
 
Witam nocną porą! Niedawno skończyłam randkę z żelazkiem, miałam do prasowania nie tylko rzeczy małej więc nie sprawiło mi to takiej przyjemności jak Karolinnie ;-)

Karola Karolcia ma sporo rzeczy niebieskich :tak: ale te rzeczy z Nestle jakoś mi nie podchodzą :baffled: jedynie ta torba sama nie wiem czemu:baffled: :happy: A jak się Lence podobało w tramwaju:confused: Karolcia często jeździ i lubi :-D
A spotkanko jak najbardziej mi pasi na 16:tak:

Kaśka i Kubusiowa widać ze wyjazd udany! Fajne fotki!!!

Anianku ogromne gratki dla Ciebie i Patrycji!!! Mogę sobie wyobrazić Twoje szczęście i troszkę Ci nawet zazdroszcze. Karolcia wie gdzie jest tata i dziadek (i jeszcze parę innych rzeczy) ale gdzie mama :no: :-D A Pati już nawet mówi że Ty mama- jestem pod wrażeniem :tak:
A fotki z zoo bombowe!!! I te z króliczkami też, śliczną masz córeczkę :tak: (też uwielbiam jak Karolcia się do mnie tuli a ostatnio robi to często - zwłaszcza jak przychodzę z pracy :happy: )

Oliwka gratki dla Malutkiej sukcesów nocniczkowych!!! Brawo brawo, za niedługo pampersy pójdą całkowicie w odstawkę!! :tak:

MariaOla JEREMI JEST ŚLICZNIUTKI!!!! A to krzesełko właśnie jest fajne ze można je tak rozłożyć :tak: A co do płaczu to Karolcia też miała takie zagrywki, przez jakiś tydzień robiła koncerty, nie dało się jej uspokoić - pamiętam te sporzjrzenia ludzi :baffled: , potem jej przeszło, ale jakiś czas później znowu jak zaczęłam ją wyjmować z wózka to zaczęła koncertować bo chyba nie chciała leżeć w wózku, trudno powiedzieć. Jeremiaszkowi to przejdzie zobaczysz :tak: , chyba musisz to przeczekać. A te koncerty Karolci to chyba nawet Karolinna pamięta :-D Przez jakiś czas to nawet spacerów mi się odechciało.
 
reklama
Ale sią nazmieniało!!!!!!
Dzieci takie duże , tyle już umią.
Oliwka jak na Ciebie patrze to mi żal. Też bym tak chciała . Wyglądasz świetnie.

Ja mam teraz tak mało czasu . Jak jest ciepło to siedze cały dzień z Marzeną na działce (mam świetne zdjęcia:baffled: których nie umiem przesłać). Poza tym zapisałam się na prawko, poza tym troche se dorabiam na wychowawczym (tylko nikomu nie mówcie:szok: )
 
Do góry