reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
Hej babolki wieczorkiem :-)

Karolinko jakos tak wyszło ze wstawiłam wiki tylko fotki ;-) postaram sie poprawić hihihi

Iza Super fotki wszystkie :-) Ale Karolinka sszybciutko mknie do przodu ze wszystkim :-)

Justyś twoje foteczki też są świetne ;-)

A tak wogóle to jestem zła i smutna :-( cały weekend majowy Radzio pracował,a ja siedzialam w domu :-( do tego jeszcze wy wybrałyście spotkanko w ślub mojego brata ach... i jeszcze jakieś dziwne dołki mam :-(
 
reklama
Izka oj tam !!! :) wyślij mi na mejla albo priva adres Twój !!!!

Czarnulka oj chłopa nie było to juz doły dziewczyna łapie, nie bój sie chłopak sie postara i nadrobi stracony czas !

idę luli !!!!!!!!!!!! :tak:
 
Normalnie recydywa:cool2:

Ale naklikałyście......jestem pod wrażeniem.

iza, Karola słodziutka.:happy:

oliwka, na tych zdjęciach to masz już pokaźny brzuszek:-)

justyna, a Twoja modelka...................:szok: zwłaszcza na pierwszym zdjęciu:-D

iza, mmm współczuję tej pracy (tzn. tylu godzin w pracy) Ale bądźcie dzielne:cool2: Nieważne, że cieplutko i słoneczko ładnie grzeje;-)

A my wczoraj byliśmy w Leśnym Parku Niespodzianek. Też były korki, ale jakoś się udało nam dojechać. Oczywiście Młoda nie spała w aucie:no: Ael za to jak wracaliśmy to nie mogliśmy pojechać do centrum, bo Młoda usnęła:-) Ja zadowolona, Patrycja też więc uważam wczorajszy dzień za plus.:-) :-) :-)

Miłego piątku:tak:
 
Witam!
Ja niestety tez nei ma ostatnio na nic czasu, w tym na BB co bardzo mnie smuci :-( Teraz znalazlam chwilke bo moje dziecko jeszcze spi. Wczoraj poszla pozno spac wiec dzisiaj odsypia.
BYlismy wczoraj cale popoludnie w Bielsku BIałej bo przyjechala moja kuzynka ktora na stale jest w ANglii. A ma syneczka ktory jest o miesiac mloszy od Oliwki i jeszcze go nei widzialam, no a ona nie widziala mojego Skarba. Oliwia pierwszy raz miala kontakt z malym dzieckiem i powiem Wam ze balam sie troche JEj reakcji. NA poczatku plakala bo MAteusz jest bardzo towarzyskim dzieckiem i ciagnie do wszytskich. Olwiia go tak zainteresowala ze caly czas do niej ciagnal :tak: a jak dotknal ja w reke to ona w ryk :baffled: ale pozniej sie oswoila i ze wzegladu na to ze jest bardziej zwinna zabierala mu zabawki, smoczke i wszystko co tylko Mati probowal wziasc do raczki :-D moj maly zlodziejek :-D wrocilismy dopiero o 21 i mala byla padnieta ale z tego zmeczenia zasnela dopeiro ok 23.

Widze ze dzisiaj tez jest l;adna pogoda, amam nadzieje ze bedzie tak cieplo jak wczoraj. Oliwka byla tylko w body z krotkim rekawkiem i skarpetkach. No i oczywsicie kapelusik na glowce.

Dzisiaj, wlasnie w tej chwili, moja siostra pisze mature wiec mama zaraz do mnei przyjedzie bo z nerwowo sama w domu nie wysiedzi :no: zreszta nie dziwie jej sie bo ja sama jestem klebkiem nerwow. Jakos baardzo przezywam ta JEj mature, pewnie temu ze dla mnie to zawsze bedzie mlodsza, wrecz mala, siostrzyczka, ehh..

Zapomnialam jeszcze napisac ze w czwartek pojechalam z moja mama, siostra i Oliwka do Plazy na zakupy i wogole zeby sie odchamic :-p NIe bylo nas od 11 do 16 :szok: :-D Oliwos byla super grzeczna. Nakupilysmy ciuchow, ja osobiscie zaopatrzylam sie w dwie bluzki no i Oliwia dostala pare ciuszkow od babci :-) Zjadlysmy tam obiad, wypilysmy kawke. Poporstu mily dzionek.
JEsli ktoras bedzie miala ochote to mozemy sei tam kiedys spotkac na kawce.
 
Karolinna .... Żyrafa może być .... najlepiej gdzieś gdzie będzie kilka ławeczek na kupie, bo sporo nas.... no i jeszcze godzinka to która ??

Luczynka .... się dziwisz, że płakała, a która lubi końskie zaloty :-D

My nigdzie nie wyjechaliśmy na weekend, bo mężuś chodził do pracy w kratkę :baffled: Ale działkowalismy równo. Jeremi śpi na dworze ze 3 godziny bite, więc jest czas by pogrilować.

a dlaczego by nie spotkać się dwa razy i 12 i 19 maja :confused: Co wy na to :confused: :confused: :confused:
 
Anian: a warto do tego parku pojechać, bo my miałysmy wczoraj zamiar z Kubusiową się wybrać, ale ja za późno się wygrzebałam z domu. a do tego ten koreeeeeeczek od Ochab do Ustronia - masakra!!!!!!
 
dzien doberek :-)
Przyszłam sie przywitać i zmykam ogarnąć mieszkanko i zrobić zupke ;-) Bo dzisiaj koleżanka z forum na kawke wpadnie ;-)

Justyś odpbijemy sobie i to mocno ;-)

Mariaola ty to babo myślisz ;-) hihihi

luczynko i jak poszło siostrze?
 
Justyna... Czarnulka... wpraszam się na Wasze prywatne spotkanko bo 19 też nie mogę bo pracuję....

a myśmy dziś ostatnie szczepienia zaliczyli.... pan doktor powiedział że Olek to okaz zdrowia....:-) ... a dumna mamusia zaraz poleci do pracy na poludnie

Miłego dnia wszystkim.... bo pogoda to jest:tak:
 
reklama
Pozderowienia z pracy, a Wy pewnie biegacie ze albo za swoimi dzieciaczkami w słoneczku...
 
Do góry