reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
reklama
Łoł , ale sie nazbierało .

Nie pisałam bo mam tyle wkurzających spraw do załatwiania że szok .:wściekła/y: :wściekła/y:

Czy w tym kraju można coś załatwić w urzędach od ręki :no: :wściekła/y: :wściekła/y: .

Dziś mam ciąg dalszy .

Załatwiam chrzest i ślub . Do tego musze jeszcze znosić aluzje rodzinki że jesteśmy sknery i nie robimy wesela .

Mają racje jesteśmy sknery . Wole te pieniądze dać na konto niż im na przelew .

Dobrze że jest dziecko:-D .Marzena mi zawsze chumor poprawi .:tak: :-)

Dodaje kilka zdjęć . Na jednym z nich Marzena śpi na tacie w swojej ulubionej pozycji.
 
Hejka!
Byłabym na podium ale nic nie napisałam bo Karolinka marudna :baffled:
Ale za to jestem dziś wyspana, mała co prawda budziła się chyba ze 4 razy w nocy ale dostawała tylko smoka i spała dalej, po 7 ją nakarmilam i spała jeszcze do 8.30 (a ja też :-) )

Kaśka Piotrek jak zwykle śliczny i te fajne opisy zdjęć :laugh2: a podobny chyba bardziej do Ciebie :tak:

Shinue racja! W tym kraju straszna biurokracja (ale mi się zrymowało:laugh2: ), musisz przez to przebrnąć niestety :baffled:

Sandros dobrze że z dzidziusiem kuzyna już ok:tak: Lekarka mi powiedziała że już mogę jej dawać krowie mleko :szok: ale nie zamierzam tego robić :no: przynajmniej do roczku.
 
Witam, witam,
Martynka cos nie chce zasnąć. Ale po całym dniu jeżdżenia (wczoraj) ma wszystko przestawione. :dry:
A do tego od rana woda nie leci... Karolina, Iza- piszcie szybko do której mogę się przyjść umyć... ;-) ;-) ;-)

Justyna- zapomniałam napisac ostatnio, że zdjęcia świetne. Podoba mi się bardzo ta mina w kapieli :-D :-D :-D

Kaśka- dla mnie Piotruś to cała mama....:happy:

Lecę, bo mała zaczyna marudzić...
 
Ja się już nie załapałam na podium :-(

Wstałam dziś z małym o 8. Kamilke budził się o 12 i o 5.50 :szok: Wczoraj zasnął oprzed 21 i bez problemu dałam go do łózeczka bo usnął mi na rekach przy cycu i spał już trzecią nc bez rożka ;-) O 12 jak go karmiłam to już nie dal się połozyć do łóżeczka bo płakał a jak go wzięłam na ręce to mi spał ale jak go kładłam to momentalnie płacz więc mąż dał go w łożeczku na brzuszek i tak zasnął nie protestując i spał do 5.50 :szok: :szok: :szok: Dziewczyny ja mam pytanie czy mogę tak w nocy Kamilka dawać spac na brzuszek :confused: :confused: :confused: bo ja widzę, ze on tak lubi spać. Powiem wam, ze bałam się troszkę czy tak się nie udusi ale maż mówi, ze on już jest duży i sam potrafi dobrze sobie główkę odwrócić.

Wczoraj z Kamilkiem spałam do 9.40:szok: :szok: :szok: Mam wrażenie że on bez tego rożka dłuzej prześpi bo jak byl w rożku to chyba się budził bo on mu się rozwijał a teraz śpi luzem i nic mu się nie rozwija ;-)
 
Baska- zarówno Daria (bo kiedys tak zalecano), jak i Martynka (bo tak sobie wybrała) spały na brzuszku chyba od 2 miesiąc życia. Teraz lekarze zalecaja na plecach, ale co zrobic jak dziecku na brzuszku wygodniej???

Karolina, Iza- alarm odwołany! Juz mam wodę :-) A do tego mała zasnęła, więc idę gotować...
 
reklama
mokatte - no własnie. Kamilek od 21 do 24 spał na plecach ale od 24 do 5.50 na brzuszku zjadł i dalej spał na brzuszku do 8 wyjatkowo tej nocy tak długo spał własnie na brzuszku bo tak zwykle śpi na plecach a dopiero nad ranem koło 5-6 jak sie budzil na cyca to go dawaliśmy koło siebie do łożka na brzuszek i spał jakieś 2h.

Kubusiowa - gdzie jesteś:confused: :confused: :confused: Pokazuj zdjęcia i opisuj jak było:-) :-) :-)
 
Do góry