reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
karolina nie kochana ewcik chciała jakieś wzorki a ja wyszperałam w necie:-) kurde juz sie ciesze przynajmniej sanki zostaną wykorzystane:happy:i bałwanki
28491oe.gif
:happy:
 
reklama
.Lenka zrobiła dziś pierwszą kupkę na nocnik:szok:
brawo022aa.gif
zobaczyliśmy ze zaczyna coś robić i się jej pytamy:"Lenka, chcesz kupkę zrobić na nocniku?" a ona : "tak" ,no to my hop po nocnik ,posadziliśmy ją i mamy pierwszą kupkę na nocniku:-)(nie dużo ale jednak:-)).Ale nas z mężem rozpiera duma
tanczacyludzik6pj.gif
.

.oliwka
wklej koniecznie swoje dzieła:tak:,jestem ciekawa co tworzysz:tak:.


 
hej hej !!!!

no Kubusiowa i jak tam po robieniu sie na bóstwo :-) wróciłaś juz :confused:

Izka no lala poprostu !!
a moze po skończeniu karmienia w nocy hormony Ci fiksują ja tez tak miałam :tak:

Karolka brawo !!! udanej edukacji mocnkowej !!!

ostatnio dzwoniłą do mnie kolezanka pytać sie co myśle o tym szczepieniu na pneumokoki i mam mieszna uczucia, teraz reklamują jak wściekli bo ludzie przerażeni tymi choróbskami !! Co myślicie o tym szczepieniu ??? i szczepiła któraś ???? przed nami jeszcze szczepienie ostatnie ale czekam az minie jeszcze troszkę od tej gorączki i pojde a poza tym teraz w przychodni same wirusiska :baffled:

miłego wieczorku !!!

spadam do królewny
 
Karolinka dziękuje za komplementy :-) :-) :-)

Karolinna gratki dla Lenki!!! Brawo, niedługo pampersy pójdą w odstawkę :tak: A od kiedy ją uczycie:confused: bo ja już się zastanawiam czy nie kupić nocniczka ale nie wiem czy to ma sens:confused:

Justyna super fotusie, ale Liwia ma dużo piany w kąpieli :szok: :-D a te pozostałe to w grocie solnej:confused: O ile dobrze pamiętam to byliście niedawno:confused:
A z tym karmieniem to dałaś mi do myślenia :rofl2:

A moja malutka strasznie fajnie chodzi za autkiem i muzycznym oceanem, normalnie suuuuper to wygląda, a ustać już umie samodzielnie kilkanaście sekund :happy: też mnie duma rozpiera a co!!!:happy:
 
witam!!!

justyna - już jestem, teraz własnie wróciłąm ze spowiedzi:-D a moje kochane chłopaki spią, zrobie im teraz kolacyjke i ich obudze. Zdjęcia fajowe. Moze wybierzemy sie razem z familia do tej groty co:confused: :happy:
Ale sie super wygrzałam na solarce tym bardziej że taka pogoda dołująca, nabralam energi:laugh2: no i gdzie tam zarast bóstwo:szok: a co do szczepienia na pneumokoki to Kuba jest juz zaszczepiony jeszcze jedna została po skończeniu 2 lat. Ja jak jeszcze byłam w ciązy to poczytałam o tym szczepieniu i juz wtedy decyzja zapadła na szczepienie:-)

karolinka - no brawo brawo Lenka:-) Kuba juz często robi siku kupka może ze trzy razy sie trafiła no ale jeszcze nie woła:tak: ciekawe czy pogodynka sie spawdzi bo sanki czekają:-D

oliwka - wklej wlasnie twoje okazy na paznokciach:-D ja wlasnie jestem po dekoracji;-) paznokci, lubie bardzo delikatnie mam zrobione w kolorach biało srebrno (nosze srebro). A foteczki oczywiscie będą po niedzieli ze wszystkich iprezek. Zasmiece ten ątek;-) :tak: :-D

diablica - no pewnie że kuba jutro będzie naszą gwiazda imprezki:-)

iza - no faktycznie "burzę" hormonów tez trzeba wziąc pod uwage:cool2:

ja tez sie pochawale umiejetnościami Kubusia: Jarek nauczył Kube prawidłowo schodzic z łóżka, powaga byłam pod wieeeeeelkim wrażeniem, jak sie mówi do Kuby jak sie schodzi z łóżka to ten mały smyk myk pupa do tyłu i pomaltku schodzi :happy: :-D

oki mykam miłego wieczorka, moze jeszcze wpadne:-D
 
Kubusiowa no to teraz jesteś ANIELICĄ :tak: :-) , oby Kubuś był grzeczny w kościółku, ale na pewno będzie:-) . Udanego jutrzejszego dzionka życzę!!! :tak: A potem wszystkie czekamy na fotusie :happy:
A co do hormonów, muszę w końcu iść do ginki :happy:

MIŁEGO SOBOTNIEGO WIECZORKU! Póżniej może jeszcze zajrzę:tak:
 
Czołem
Udało mi się przebrnąć przed tylllllllllllllllllllle postów:-) :-) :-)
Ja dopiero dziś mam necik po przerwie-jakoś się wyłączył mi w czwartek w nocy, czyżby jakieś wiatry, błyskawice i grad nade mną był wtedy;-) Ale faktem jest, że nieźle się działo:wściekła/y: :wściekła/y: :wściekła/y:

Zdjęcia Maleństw i troszkę większych dzieciaczków super.

A ja dziś sama pojechałam na zakupy, tak jakoś mi dziwnie było i szybko mi było do domku....:tak: :tak: :tak:

Mam zamiar (za 3 tygodnie) odstawić Małą od piersi całkowicie. Teraz je tylko wieczorkiem i rano moje mleczko. I w związku z tym mam pytanko czy muszę ją jakoś przyzwycziać czy po prostu zrobić szok i cyca brak:confused: :confused: :confused: Liczę na odpowiedź:happy: Bo ja już prawie jestem gotowa na ten krok:tak:

Miłego wieczoru
 
Witam dziewczyny w sobote wieczorem;-) :-) :-D

Dziś cały dzień poza domem. Rano wyjechalismy na Załęże chciałam sobie coś kupić bo niedługo wracam do pracy a nie mam prawie żadnych ciuchów bo te co mam to już stare albo niemodne:-( . A w pracy wprowadzili rygor nie można chodzić w dzinsach itd. trzeba wygladać elegancko:szok: Ale na Załężu dziadostwo już tam nie pojadę takie beznadziejne ciuchy, że szok normalnie się pogorszyli. Patrzyłam też na ubranka dla Kamilka i też nic ciekawego nie było a ceny też mają nieciekawe i jak miałabym tam coś mu kupić to wolę trochę dołożyć i kupić mu w sklepie np. w Smyku albo H&M. Po załęzu pojechalismy do Silesii i w Smyku kupiłam Kamilkowi znowu kilka bodziaków, pajacyk do spania, bluzy po 9.90 taka była wyprzedaż :szok: i sweterek rozpinany za 19.90 :szok: A wyprzedaż była fajna bo np. pojedyńcze rzeczy co zostały tak fajnie przecenili a mieliśmy szczęście, ze te rzeczy w wiekszości były w rozm.Kamilka :-) :-) :-D ale nie tylko;-) Ja sobie nic oczywiście nie kupiłam ale za to mój mężuś wzbogacił się o koszulę i sweter:laugh2: Ja oczywiście coś dziś nie miałam dnia na zakupy jeżeli chodzi o mnie ale będę musiała jechać kiedyś i na spokojnie sobie pochodzić.

Co do spania bez rożka justyna, iza,oliwka chyba sie udało (odpukać !!!!) mały zasnął wczoraj o 21 a obudził się o 1.47 na karmienie potem był ryk jak dałam go do łóżeczka ale wzięłam go na ręce dałam jeszcze cyca usnął i położyłam do łóżeczka a potem drugie karmienie o 6.30:szok: :szok: :szok:

Kamilek nauczył się pierdzieć buzią prrrrrr nauczyliśmy go z meżem i nas naśladuje ale on jest "koffany".

Kubusiowa - to super że solarium zaliczone fryzjer i paznokcie zrobione;-) Po niedzieli zasmieć ten wątek zdjęciami :-D :-D :-D :-D :-D ;-)
 
reklama
Witam,

Mam do Was pytanie:
- jak objawia sie kolka?
Kuzyn ma synka, ma pare dni i wczoraj wieczorem mieli porblem - od 19 zaczal plakac, troche pojadl i w placz, potem znow troszke podjadl i znow ostry krzyk, brzuszek jednak podobno byl miekki. Trwalo to dlugo, bo tak do 22 prawie, wkoncu zasnal - napil sie troszke herbatki koperkowej i spal niespokojnie.
Co moglo sie dziac?

Pozdrawiam,
 
Do góry