reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
Witam, witam,
ja tylko na chwilkę, bo zaraz wyruszamy do wszystkich naszych babć i dziadka z życzeniami :-) , a troszkę nam to zajmie :tak:

Sandros- to mogła byc kolka.

Osinko- bardzo się cieszę, że tu zawitałaś. :happy: Wpadaj często...:tak:

Anian- czemu zdecydowałas odstawić od piersi? Bo ostatnio się zastanawiam jak długo jeszcze karmić. No, ale ja siedzę w domu. Jak bym chodziła do pracy, to już bym pewnie nie karmiła. Za duży stres!

Baska- ale trafiłas na okazje. Takie ceny w Smyku???:szok: Szok!

Karola- brawa dla Lenki za nocnikowe umiejętności!!! Mądrą masz dziewczynkę, ale jak wiadomo "najlepsze cechy dziedziczy się po mamie";-) :laugh2:

My też juz nocnik kupiliśmy, ale to ze względu na kupki małej. Czasami bardzo się męczy i muszę jej pomagać, a na siedziąco łatwiej jej idzie. Kilka razy było coś w środku, ale na pewno nie było to świadome z jej strony.
Lecę, bo nie mogę zostawiać Martynki nawet na 5 sekund- zjada wszystko co znajdzie..brrrrr.... A przy remoncie , to co rusz coś fajnego można wynaleźć:wściekła/y: Byle do czwartku, bo wtedy maja nam montować kuchnie....

Miłej niedzieli!!!
 
reklama
Witam w niedzielne przedpołudnie
Patrycja właśnie dziś "załatwiła" sobie babcie...:-) a jutro zyska dziadka;-).

sandros, co do kolek to nie pomogę, bo nie wiem co to znaczy:zawstydzona/y:

mokkate, postanowiłam odstawić, bo już najwyższy czas;-) . A tak poważnie to ... Mała za bardzo już kojarzy tak więc wydaje mi się, że łatwiej pójdzie:-) A i tak myślałam, żeby najdłużej karmić do roku...
A pracę i karmienie bez problemu łączę.

Miłego obijania się;-)
 
hej
karolina kubusiowa narazie nie mam nic konkretnego tylko francuski i 2 paseczki z brokatu ;-)bo narazie nie mam weny twórczej nie chce mi sie kombinować;-)
justyna fajne fotusie my mamy podobne w wannie :tak:z pianą .Oliwia zawsze sobie rzyczy piane musi być.Ostatnio wlała 0,5 l płynu z avonu :szok: a tylko na moment wyszłam z łazienki :no: Tak sie pieniła ze nie szło jej spłukać :szok:
baska to nie było problemu z rożkiem jak narazie:-)
 
Witam w niedzielę! Piękna pogoda :tak: spacerek już zaliczony :tak: :-) .

Baska to super że się tak obłowiliście w Smyku i takie fajne ceny. A co do rożka to myślę że mały przyzwyczai się spać bez niego :tak:

Sandros ja też w sprawie kolek niestety nie pomogę :no:

Mokkate fajnie że już niedługo koniec remontu:tak: i będziecie mieć piękną, nową kuchnię, a najfajniejsze chyba to te wszystkie nowe sprzęty :tak:. Zapisałaś już Martynkę w kościółku na roczek :confused: Ja właśnie dziś zapisywałam, było tam juz coś nabazgrane i nie wiem czy to Martynka czy inny roczniaczek :happy:
A co do nocniczka to się rozglądam i chyba niedługo kupimy ale mam mieszane uczucia co do nauki, byłoby z tym trochę roboty, znając moją łobuziarę to ona długo nie usiedzi na nim:-D Plusem byłyby zaoszczędzone pampersy, bo ostanio robi 3-4 kupki dziennie :szok: :-D

Anian nie wiem jak się odstawia, sama się nad tym zastanawiam.

Dziewczyny własnie odnośnie karmienia mam pytanko: Moja Karolcia podobnie jak Patrycja już mało pije z cyca, chociaż jak policzyłam to wyszło 4-5 razy ciągu doby (6,8,12,16-17 i przed spaniem) ale tylko pierwsze ranne karmienie jest efektywne, czuję jak mocno ciągnie i wiem że sporo wypija, a kolejne trwają chwilkę i chyba niewiele wypija. Ja cały czas mówię, ze będę ją karmić do roczku ale nie wiem:baffled: może to potrwa dłużej:happy: . Czy jak ją odstawię to będę musiała jej dawać sztuczne mleczko czy wystarczy kaszka mleczno -ryżowa dwa razy dziennie, ewentualnie budyń, zupka mleczna (jak będzie troszkę starsza). Głównie chodzi mi o to ile takie dziecko potrzebuje mleka na dobę, gdzieś była tabelka o tym ale nie wiem gdzie :eek: może któraś z Was poda linka:confused:
 
Witam,

Iza jezeli chodzi o mleko krowie, to im pozniej dasz tym lepiej. Ja nie dawalam Soni nawet budyniu na takim mleku do ok 1,5 roczku.
A bialko moze zastapis ser bialy, jogurt - to juz przetworzone mleko i jest lepiej przyswajalne, nie obciaza tak nerek, a co najwazniejsze wapn z tych rzeczy jest lepiej przyswajalny.
A chyba tez bardzo martwic sie nie musisz, bo w koncu co maja powiedziec Ci ze skaza?
Jak bedzie zasypia Ci bez butli i na dzien dobry jej nie chce, to mysle, ze nie musisz.

Mokkate jednak to byla kolka, okazuje sie, ze ma jakis problem z kupka. Obecnie wszystko dobrze.
Super, ze juz w czwartek bedziecie mieli kuchnie.

My dzis po wystepie - fajnie bylo. Troche sie wzruszylam, w koncu Sonia jeszcze taka malutka, a juz ma pierwszy wystep :huh: Ja dumna, babcia szczesliwa. Zdjec nie mam, bo dostane plytke z nagraniem, a to jednak lepsza pamiatka niz ciemne kiepsko oswietlone zdjecie.

Pozdrawiam,
 
witamy
babcia zaszokowana kartką od Titka. dostała też m.in. ulubioną herbatkę, ale sie pojawił problem, bo Tito nie chciał oddać cudownie szelszczącego pudełka. wniosek - babcia dostała gratis omemłaną herbatkę :-)

mnie natomiast zmógł ból glowy. straszny był, spałam prawie 3 godziny.
no i nici z wypadu po autko. a z ogłoszenia gazetowego ktoś już kupił. wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
 
w kuchni
10065703hd.jpg


do kogo ja jestem podobny??????:baffled:
10065750oj.jpg


a kuku
10065821do.jpg


sztorm robię
10065858th.jpg


sam się umyję
10065863pl.jpg
 
hej !!

ja wczoraj wiecżór z męzem sobie spedziłam :cool2: :happy:

dzis byli znajomi na kawkę i 20 min temu wyszli :-)

tyle napisałyście ze nie wiem co ja chciałam ......

a jutro robię sobie wolne i cały dzien z Liwią nie mogę dać sie zwariować i trudno cos musi poczekac a Liwia jest najważniejsza !!!
 
reklama
Do góry