reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
hej !!!!

ale dzis nie mam weny :-(

w ogóle myślałam ze Kubusiowa pochwali sie zdj :-( a ta gdzie :confused:

Baska lepiej jeszcze uważać z tym spaniem na brzuszku !! my mamy monitor oddechu i nie miałam strachu ale jak spaliśmy poza domem to bałam sie ją tak kłasc ! ale ja panikara jestem !!!

Iza i co jak tam objawy :confused: :eek:

Sandros a Sonia gada sobie juz ??? w ogóle na prawdę jestem pod wrażeniem tej Twojej dziewczyny nawet opowiadłam o niej !! mam nadzieję ze czkawki nie miała :happy:

A w ogóle to rano sie dowiedzieliśmy ze zmarł nagle wujek Pawła i tak strasznie mi go żal bo był super facet mimo ze rzadko sie widywaliśmy !! W piątek na pogrzeb i Liwie boję sie samą z teściową uziemioną zostawić wiec mój tato z odsieczą przyjedzie juz w srodę zeby sie przyzwyczaiła do niego i w piątek bedzie miała okazje sie wykazać !!!
 
reklama
a dzis cały dzień z Liwicią !!!!! ale męzus juz jutro goni mnie do roboty zebym sie nie zbestwiła :baffled: Ale ja sie nie dam :no: A tak poważnie to odkąd miałam ten nawał i Liwia nie była pod moją opieką to trochę mi sie zaniedbała np cofneła sie z nocnikowanie :wściekła/y: wszystko wymusza wrzaskiem i histerią :wściekła/y:
tak to potem jest babcia i dziadek wszystko wnusi tylko do tych łepetyn nie idzie wbić ze w sumie krzywde jej tym robią :wściekła/y: :wściekła/y: :wściekła/y:
 
Witam wieczorkiem!

Karolinna oby Lenka szybko wyzdrowiała i żebyście mogły wyjść na spacerek!!!! Lub na zakupki!

Mokkate ja też dziś byłam na cmentarzach, odwiedziłam obydwóch moich dziadków no i z opóźnieniem obydwie babcie.

Dziewczyny moja Karolinka po raz pierwszy ma dziś gorączkę, od rana była jakaś taka nieswoja, marudziła i dużo spała, po południu wyczułam że jest ciepła, zmierzyłam jej temperaturę a tam 39.8:szok: Myślałam że zawału dostanę, ale potem sobie uświadomiłam że mierzyłam w pupci więc 5 kresek trzeba odjąć, ale 39.3 to też chyba dużo:confused: Pomyślałam że to może od ząbków, zaczęłam jej smarować dziąsła i nagle szok :szok: - dolna lewa dwójeczka się przebiła. Mam nadzieję że ta temperatura to przez to właśnie, jak myślicie:confused: :confused: :confused: . Nie ma żadnych objawów tylko ta gorączka, dałam jej nurofen po godzinie spadło do 38,9 a potem 38.5. Nie wiem jak często jej mierzyć, jak znowu zacznie rosnąć to znów dać jej nurofen:confused: :confused: :confused: Pomóżcie proszę, to jej pierwsza temperatura i jestem bardzo tym zestresowana, krótko mówiąc - lekko przerażona :sick:
 
Justynka @ nadal brak :baffled: dziś zapisałam się na wizytę do mojej lekarki, ale najbliższy termin 15 luty :baffled: więc chcąc nie chcąc muszę poczekać:baffled:
 
A ja druga!
Karolcia dalej ma gorączkę :sick: aktualnie 38.7 dałam jej znów Nurofen i nie wiem co dalej robić. Boję się iść do przychodni bo tam dopiero może coś złapać, a to może tylko od zębów ta gorączka:sick:
 
.Ja trzecia:-).

.iza wg mnie od ząbków nie ma tak wysokiej temp,raczej stan podgorączkowy tylko.No ale może zadzwoń chociaż do doktorki:confused:.Może to trzydniówka?.

.W południe powinnam napisać więcej:tak:.
 
Witam,

Zalapalam sie na podium ;-)

Iza mam nadzieje, ze zabki. Zreszta jak nie ma innych objawow, to wszystko wskazuje na zabki. Napewno wszystko bedzie dobrze.

Justyna dziekuje za uznanie.
Sonia niestety z gadaniem fatalnie. Powtarza prawie wszystko, ale dosc niewyraznie. Trude slowa jakims cudem lepiej wymawia. Jeszcze nie uklada zdan, czasem sie jej zdazy polaczyc dwa slowa, ale to sporadycznie. ALe widac, ze jest uparta. Ona poprostu nie chce jeszcze gadac, widac jej opor i niechcec do nauki mowienia, wiec zaprzestalismy jakis nauk.

Pozdrawiam,
 
reklama
Do góry