reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
co do frezji ... to bardzo dawno temu z nią pisałam na gg a teraz nawet tam się nie odzywa ::) :(

justyna

justyna pisze:
Karolinna no nawet nie zauważyłam po niej nic ! Ale jak lekarka mi powiedziała jedynki to pikuś z reguły przy ych dalszych problemy sie zaczynają !
nie pocieszyłąś mnie ;)

lilith miłej wizyty jutro :D no jeszcze 71 dni i będziesz w pełni szczęśliwa :D zobaczysz że zleci szybciutko ;D

monika na poprzedniej stronie jest chyba link do tych ćwiczeń,ogólnie ćwiczenia po cesarce,nie sa zbyt ciężkie ale mmm sobie dołożyła ;)


 
reklama
LLilith- czekam na Twoje wrażenia z rozmowy z panem ordynatorem :)

Karolinna- jaki cudowny sen!! Mam nadzieję, że proroczy. ;D
Jak ja bym chciała mieć dom nad jeziorem i pływac łódką.
I te BB-owe ogniska.... ;D z mamusiami i dzidziolkami...
Rozmarzyłam się..... :D
 
Karolinna dzięki!
Lilith również witam! Moja mała tez się rozpycha i wierci :)) i zawsze bardzo mnie to cieszy. Mimo że niektóre kopnięcia są czasem bolesne ale przynajmniej wiadomo że nic jej nie jest. Pozdrawiam!
 
Oj boje sie jak nie wiem:(:( Ale wiem ze bedzie jutro wszystko oki uspokoje sie no i najwazniejsze ze bede wiedziala co i jak!!! Ja mam poprostu straszny uraz do lekarzy i nikomu nie ufam:(:(

Iza no wlasnie mnie tez to cieszy bardzo bo dziewczyny sie tu naprzezywaly ze mna tyle....a teraz jak podrosla i ciagle ja czuje jestem spokojniejsza i je nie zameczam:) ;D

Mokkate jak wroce to odrazu napisze! choc to bedzie pewnie pozno bo z bb wyjezdzam kolo 16 nie wiem ile pojedziemy bo jak beda takie warunki jak dzis to moze i nawet z godzine (szczegolnie przy moim pecherzu i tym ze jutro jest TLUSTY CZWARTEK- a mala kocha paczki... :p a u nas nie mozna tak dostac bo rano wszyscy wykupuja i niema wyboru-wiec jutro sobie odbijemy) no i pozniej z przyjaciolka sie umawiam co tez tam rodzila zeby pogadac itd:):):):)

tak wiec pewnie pozno wroce ale wazne ze juz zadowolona:):):)
 
Lilith a czemu wybrałaś szpital w Katowicach a nie w Bielsku B ??? Nie boisz sie ze to TAKI kawał drogi ???
 
No i raczej nic z tego nie bedzie - przynajmniej na razie:(
Po KTG wyszly slabe skurcze wiec czekamy na mocniejsze, najdalej do przyszlego czwartku bedziemy czekac, pozniej na kroplowke i sie zacznie, ale szczerze mowiac chcialabym aby juz sie zaczelo, a nie dopiero za tydzien! Polozna powiedziala, ze nie ma co teraz isc na kroplowke, bo po co wywolywac skoro nic sie zlego nie dzieje, a to ze niecierpliwi jestesmy to normalne, mamy sie zrelaksowac i CZEKAC!!! Jak ja nie lubie CZEKAC!!!
 
izka-mummy-to-be pisze:
Polozna powiedziala, ze nie ma co teraz isc na kroplowke, bo po co wywolywac skoro nic sie zlego nie dzieje, a to ze niecierpliwi jestesmy to normalne, mamy sie zrelaksowac i CZEKAC!!! Jak ja nie lubie CZEKAC!!!

Izka jak nie musisz to nie śpiesz się na kroplówę.... słyszałam że po kroplówkach na przyspieszenie porodu skurcze bolą jak diabli.... zresztą spytaj Justynę... ona coświe na ten temat...

a tak ogólnie.... mój Alex po wielu diagnozach(co lekarz to inna bardziej paskudna) narazie ma stwierdzone że nie może "złapać symetrii"... nie do końca wiem na ile to poważne... ale ponoć da się to skorygować ćwiczeniami.... więc ćwiczymy.... a mojemu maluszkowi wyraźnie to odpowiada .... a ja mam fajne pomysły na wspólne zabawy



olozb3hv.jpg
 
Ja juz sama nie wiem, nie chce nic przyspieszac ale tez chcialabym miec juz Malego przy sobie. Gdyby nie te skurcze to pewnie bylabym nadal spokojna ale one mnie tak mecza:(
 
reklama
izka teraz to musisz uzbroić się w cierpliwość, a nie jest łatwo :) Może ciepły prysznic złagodzi Ci ból :) zgadzam się z diablicą, żeby nie spieszyć się z kroplówką

buziaki dla Aleksandra niech szybko wraca do zdrowia i z okazji 3 miesiąca

diablico sama zauważyłaś asymetrię czy lekarz Ci zwrócił na to uwagę ???
 
Do góry