reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
Witam!
Dziękuję Wam za życzenia :-):-):-).

Karolinna rezultatu rozmowy jeszcze nie znam, dowiem się do tygodnia. Co chwilę mam jakieś rozmowy, jak na razie 0 rezultatów :eek:
Basia ja też używałam Dady :tak:, według mnie nie ma potrzeby przepłacać jeśli można kupić równie dobry produkt za mniejsze pieniądze. Widziałam Julcie na nk, śliczna:-), R stwierdził że podobna do Ciebie, a dokładniej powiedział "cała Baśka" ;-)mnie też się tak wydaje :tak:.
Karolinna gratuluję pierwszego występu Daruni! Ja też zawsze przeżywam występy Karolinki, a na dzień matki do przedszkola idę jutro i już nie mogę sie doczekać.
MamaBoo mnie ten kolor bardzo, bardzo się podoba. W poprzednim mieszkaniu Karolinka miała w tym kolorze jedną ścianę :tak:, teraz na razie nie robimy jej remontu.
 
reklama
Hej

ale u mnie grzmi, zaraz będzie burza:tak: ja już po drugim występie dziewczynek, dziś Lenka. A jutro Dzień Dziecka i przyznam szczerze że nie mam konkretnych planów:blink: oprócz symbolicznych prezentów:tak:

iza jak występ Karolki? i dzwonili w sprawie przyjęcia do pracy? teraz masz trochę wolnego, więcej czasu dla córy i męża:happy2:



pozdrowionka.
 
U nas właśnie leje! I to jak :szok::szok::szok: Burza:shocked2:

Karolinna na razie czekam na rezultaty rozmów, co chwile jakąś mam ale póki co nic konkretnego :dry:
A występu nie było, obie panie chore, został przełożony na piątek.
 
że tak powiem na cito potrzebuję - czy znacie może którąś z gier - wielka wyprawa lub zgadnij kto to extra???
 
Kasia "Zgadnij kto to" jest świetną grą, Wielkiej Wyprawy nie znam niestety.
Karolinna my pytaliśmy Oskara jaki chce i oczywiście wiedzieliśmy, że to będzie zielony, od kiedy zaczął rozpoznawać kolory i mówić wszystko musi być zielone.
My też mamy Dzień Matki na 03.06 przełożony, miał być w sobotę na festynie, ale lało.
Ja miałam USG w poniedziałek i mam zastój w prawej nerce 3 cm, mam dużo pić, leżeć na lewym boku a jak boli to no-spę, jak bardziej - to do lekarza. Trochę się boję, bo przy Oskarze trafiłam do szpitala z powodu zastoju, ale na szczęście mocno nie boli...
 
MamaBoo trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze!!! Trzymaj sie i uważaj na siebie!!!!!!!
A ten festyn u Was w ogóle się odbył przy tej pogodzie? U nas nie odwołali, było wojsko, ciasto pieczone przez mamy, losy, obrazy, które dzieci same malowały na płótnie, ale niestety z powodu deszczu wszyscy się gnieździli w przedszkolu i było masakrycznie ciasno i niewygodnie. Ale i tak było fajnie :tak:.

Na zamkniętym wątku wstawię jakieś fotki, więc tam zaglądajcie ;-).
 
:)

dzieci już w przedszkolu, dostały nawet słodkie upominki od pani radnej, jestem mile zaskoczona.

tak słucham tych wiadomości o tych zakażonych warzywach i choć w Polsce jest ok to jednak spoglądam skąd sprowadzane są te ogórki, pomidory itp.:eek: i jak tylko mam możliwość to kupuję oczywiście produkty z Polski ale to akurat ma związek z patriotyzmem:laugh2:.

iza
a do jakiej branży wysyłasz cv?

mamaboo współczuję tych problemów z nerką . Ciekawe czemu Oskarowi tak podoba się zielony kolor? może często się tak ubierałaś w ciąży? ;-)

kaska ja też kojarzę "zgadnij kto to" i bardzo mi się podoba ta gra:tak: , my też lubimy kupować gry planszowe i gry ruchowe, mamy "piranie atakują" i "nakarm świnkę", fajne.



miłego dnia.
 
Kasia my też mamy grę: "Toy Story 3. W przyjaźni siła! Gra przestrzenna" - Sklep internetowy Kdc.pl - Aktualna cena: 44.90 zł. Tania i szybka wysyłka: Warszawa, Opole, Poznań, Lublin...
Jest rewelacyjna, oprócz tego, że gra jest przestrzenna dołączone są karty i trzeba wykonywać różne zadania, np skakać, czołgać się pod stołem albo udawać kosmonautę :-) Kupa śmiechu
Iza my też gnieździliśmy się w przedszkolu i dlatego nie byliśmy zbyt długo... Ale nie było najgorzej. Zdjęcia widziałam i nie mogę uwierzyć, że Karola taka duża ! Ile ma wzrostu ? Bo jak ma to zdjęcie z kuzynką z Komunii (same twarze) to jakbym nie wiedziała, to bym pomyślała, ze jest góra rok różnicy.
Karolinna nie mam pojęcia skąd mu się ten zielony wziął, pamiętam, że jak szliśmy pierwszy raz do fryzjera i pytałam jaką chce fryzurę to powiedział: zielonego irokeza... Przystaliśmy przy irokezie :-) A z tymi warzywami to naprawdę jest strach cokolwiek kupować, Pani w zieleniaku może mówić, ze polskie, dać do skrzynki gdzie jest napisane, że z Polski i się nikt nie zorientuje. Nie dajmy się zwariować, ale różnie to bywa... Ja praktycznie wszystkie warzywa wyparzam we wrzącej wodzie, więc mam pewność.
 
Boo - to Tit zagiął wczoraj fryzjera stwierdzeniem, że chce wyciętego scoobiego. jak się dowiedział, że nic z tego nie będzie, to powiedział do widzenia i wyszedł.

Karola - pod warunkem, że rzeczywiscie te warzywa są krajowe...

a co ja się dziś uszukałam seata resoraka.....
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej

co tam u was słychać? u nas powoli ale do przodu, dziś chyba przejdę się spacerkiem po dziewczynki ale jakoś tak się chmurzy ;-)

iza czemu skasowałaś ostatni post?

kaska, mamaboo, baska, bodzinka, trysia, kubusiowa co tam u was słychać??? jeśli kogoś pominęłam to nie obraźcie się , pisać dziewczynki :-)

pozdrowionka.
 
Do góry