reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
reklama
Kubusiowa - a gdzie pojechaliście? my za równe 2 tygodnie będziemy się wygrzewać na plaży, Piotr prawie już spakował swój plażowy ekwipunek.
 
Ostatnia edycja:
.hej :happy2:

kubusiowa dzięki za pozdrowionka, bawcie cię dobrze:-)

kaska najgorsze jest chyba to czekanie na wyjazd, co? dwa tygodnie będą trwały jak dwa miesiące, wiem po sobie ;-)


pozdrowionka.
 
Karola - przeraża mnie, że tylko 2tyg. zostały, a ja mam jeszcze tonę spraw do załatwienia. największy problem z biletami pkp był. no i mam nadzieję, że pogoda będzie w miarę, że Tit nakopie się w piachu na maksa.

my wróciliśmy z targów motoryzacyjnych i po kawce uciekamy na działkę.
 
Karolinna my byliśmy na urodzinach w Zabrzu, więc i tak odpadało.
Kasia a jaki problem mieliście z biletami ?
Kubusiowa wróciliście ? Kiedy fotki jakieś wasze zobaczymy ?
Anian co u Was, że tak konkretniej zapytam ? :-)
Ale dzisiaj byliśmy w Rosarium na festiwalu "Slow" fajnie było, oprócz tego, że wróciliśmy bez aparatu... Chyba miałam jakieś przeczucie, bo formatowałam dzisiaj kartę i przynajmniej nie było żadnych zdjęć.
Na PRV wątku wkleiłam kilka fotek.
 
reklama
Do góry