reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
KArola - ja siedzę na działce w sumie :) a Piotr pakuje się już nad morze. wczoraj dostałam cynk, że mamy troszkę dofinansowany turnus.
 
reklama
Hejka!!!

Czas szybko biegnie, że szok. Przeważnie jestem wieczorami padnięta bo niestety noce u nas nie wyglądają dobrze odkąd wróciłam do pracy to mała bardzo często się budzi do 5 razy :( Także jestem rano pół przytomna. Dodatkowo rozpoczęty mam kurs prawa jazdy i już 5h jazd za sobą. Coraz bardziej mi się podoba i myślę, ze bedzie coraz lepiej ;) Niestety nie ukrywam, ze po pracy nie zawsze już mam ochotę na jazdy bo wiem co mnie potem czeka i nie umiem się wyrobić. W pracy dziś dostałam juz zakres obowiązków i jestem troszkę wkurzona bo to co zostawiłam wszystko na bieżąco było a teraz jakiś tam bałagan i muszę to wyprowadzić a systemu nie znam jeszcze wiec niewiem jak to zrobię :(

A tak po za tym wszystko ok. Dzieci rosną i bardzo cieszą :)))

Miłego wieczoru wam życzę :))) Ja mykam rozwiązywać testy z kat. B
 
hello

Siedzę sobie właśnie przy kawce i się delektuję :-)


baska
super że podobają ci się jazdy, oby tak dalej. Ja testy ćwiczyłam na necie i dzięki temu je wkułam ;-)

tygrysek zagłosowałam:tak:

kaska zastanawiam się jak już wygląda ta twoja działka, sąsiedzi na działkach w porządku? a Peter sam jedzie na turnus? czy jedziesz z nim? fajnie ze jest do tego dopłata:happy2:.

iza i co porabiasz całymi dniami w domu? jak praca? choć ma nadzieję że jak dostaniesz robotę to sama się zaraz pochwalisz?:tak:



miłeeeeego dnia
 
Hej u nas ok,byłam dzisiaj na szczepieniu,Maja zaszczepiona ale Kacper nie bo nie ma szczepionek,mamy czekać na wezwanie.
Pogoda się zepsuła,lało jak z cebra,teraz dalej pochmurno.
 
Karola - jadę z Titem. działka - hmmm, daleko jeszcze do tego co ja bym chciała osiągnąć.... najlepiej rosną chwasty:-D:-D:-D co do sąsiadów - sąsiad obok jest superowy, natomiast ten co ma na przeciw - masakra, wszystko mu przeszkadza, chyba nawet on samemu sobie.
 
czesc i czołem :-)

ja nie jestem wprawdzie mamą jeszcze , ale jestem w ciąży i tez jestem z Katowic :0

Pozdrawiam wszystkie mamusie :)

wilsonka- własnie taki wózek chce kupic, z racji na jego wage, ale jeszcze jest zdecydowanie za wczesnie :)
 
.Witam laseczki

byłam dziś z Lenką na drugiej serii testów alergicznych i powiem wam, że nic nie wykazały :eek: a wysypki dalej są, za tydzień wizyta u lekarza alergologa i zobaczymy co dalej z tym . A dziś jeszcze z Darunią do pediatry bo coś ma mokry kaszelek.

W sumie, to takie ochłodzenie na dworze nawet mi pasuje, bo jeśli chodzi o te codzienne upały to coś ciężko je znoszę;-).

kaska w każdym towarzystwie( nawet działkowym) znajdzie się jakaś maruda :confused2:, ale może sąsiadowi przejdzie, jak odkryje jaką jesteś miłą, uczynna i interesującą osóbką :rofl2: a jak twój małżonek, angażuje się tak jak w ty w waszą działkę?

willsonka no to czemu tu nie piszesz?:-p ja kiedyś mieszkałam na Ligocie i nawet dalej mam tam znajomych, akurat mieszkają niedaleko targu.

nagapalma gratuluję ciąży. Z liczby postów i wczesnej ciąży domyślam się że udzielałaś się na staraczkach? z jakiej jesteś części Katowic?

anian napisałabyś coś? :tak:

.pozdrowionka.
 
reklama
Do góry