reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
Witam wieczorkiem! :tak:Zajrzałam do wątku z fotkami, Karolinna faktycznie chudaś strasznie!!!;-) Naprawdę super figurka :tak:. A dziewczynki śliczne i już takie duże :szok:.
MamaBoo wyglądasz kwitnąco, śliczny brzusio! Fajne fotki, widać że jesteście szczęśliwi, Oskar super chłopak :tak:fajny pomysł z tym rycerzem i księżniczką:-D.
A moja Karolcia dziś pierwszy raz była na rolkach, uparła się że koniecznie musi iść a tu deszcz. Na szczęście po południu się przejaśniło i udało sie wyjść. Tyłek pewnie ją boli że szok :szok::-D.
Może też wstawię jakieś fotusie.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej


Dziewczyny dziękuję za komplementy:happy2:.


mamaboo wyglądasz kwitnąco, i te loki we włosach :tak: bardzo podobają mi się kręcone włosy ale mi niestety nie pasują. Oskar świetny rycerz:-).

iza wklejaj fotki, Lenka też się uczy jazdy na rolkach ;-).

pozdrowionka.
 
Hej u nas tak sobie,Maja ma zapalenie spojówek,wczoraj musiałam z nią lecieć do lekarza,dostała krople i jest trochę lepiej.
Na dworze ponuro,deszcz pada także chłopcy dostaną szału bo nie pójdą na dwór.
 
Hej dziewczyny

tu też będę czasem pisać bo jakoś tak wizualnie z suwaczkami bardziej kolorowo;-) , do końca tyg córy siedzą ze mną w domu, wydłużyłam im długi weekend. I tak powoli przygotowuję obiad, popołudnie zajęte więc wykorzystuję chwilkę gdy dziewczynki siedzą na mini mini i zaglądam tutaj ;-).

Ale w długi weekend była pogoda, co? śnieg z deszczem no bajka po prostu:-D , podejrzewam że dla wyjeżdżających nic wesołego:baffled: . A tu za chwilkę Dzień Dziecka i tak sobie pomalutku myślę jak uczcić te święto :happy: jak zawsze jestem ciekawa co wy wymyślicie:tak:


dużo zdrowia dla naszych uroczych brzuchatek :happy:

i dużo zdrowia dla naszych dzieciaczków.


buuuuziak.
 
Hejka! Ja podobnie jak Karolinna wolałabym pisać tu :-p. Może ten zamknięty wątek przeznaczymy na zdjęcia i jakieś tematy o których nie chcemy pisać na forum ogólnym. Bo takie zwykłe pogaduszki to może tu, co Wy na to??:-)
 
reklama
Do góry