reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
heheh ja stateczna matrona :p sadze ze jestem dobra matka ale ciagle jestem szalona :)

a nu mieszkamy w limerycku, mam teraz ok 15 km do centrum :) a w nenagh pracuje znajomy to orientuje sie gdzie to jest :)
 
reklama
Salik - faktycznie chuda jesteś. 14 kg schudnąć to jest bardzo dużo. Gratuluję wytrwałości!!!

Boo - mojemu bratu też przydałoby się znależć mieszkanie za taką cenę co ty szukasz...

Ja też boję się kredytu długoterminowego 30 lat to kupa czasu i czasem mam wątpliwości czy dobrze robimy chcąc kupić działkę bo co będzie jak stracę pracę itd. ale kurcze jak się w życiu nie zaryzykuje to nic się nie będzie miało. A dostałam juz podwyżkę czynszu o 30 zł. i jak co roku podwyższają to będe miała potem 1000 zł czynszu a blok będzie stary chyba coś jest nie tak..
 
Witam!
Dziś mam wolne :-). Mała w przedszkolu a R walczy z sufitem (konkretnie to go zdrapuje).

Dziękuję wszystkim za życzenia z okazji rocznicy :happy:.

AgaSalik super że udało Ci się tak schudnąć! Gratulacje!!! Wyglądasz super! :-)

Basia masz rację z tym kredytem, kto nie ryzykuje ten nic nie ma. Właściwie taki kredyt jest praktycznie już do końca życia i musi to być naprawdę przemyślana decyzja :tak:. Będziecie mieli co zostawić dzieciom :tak:.

Sylcia super fotki! Ostra babeczka z Ciebie a z mężula też ostry tatuś :-D, malutka to Wasza wierna kopia :tak:.
Dla Nadinki dużo zdrówka, oby wszystko poszło zgodnie z planem i mała szybko doszła do siebie po zabiegu!

Trysiu tych sarenek zazdroszcze!!! Ale z dzikami sama miałam do czynienia jak mieszkałam na Brynowie, chodziły całymi stadkami, z małymi. Jakoś za nimi nie tęsknię :baffled:;-).
 
Witam
Kurcze dzis mnie w gardle drapie,oby nic się nie wykluło z tego

Boo ok,jak znajdę chwilke to powklejam fotki

Twój Oskar to chytrusek jest,próbował sie wykręcić od przedszkola:-D Ach te dzieci:-)

Sylcia super rodzinka z was:-)

salik_agnieszka super fotki :-)

Baśka ja tez zastanawiam się nad budową domu.Czynsz i tak zawsze bedzie się płacić a co na czynsz to na ratę będzie:-)

Iza remont macie?Ja tez w tym roku odnawiałam pokój chłopaków.Dobrze,że juz po:-)
 
Hej dziołuszki, u mnie pod górkę, cholernie pod górkę.... powoli zdrowiejemy,nie wiem co mam zrobić, wszyscy mówią mi, że chucham i dmucham na mojego synka,że trzymam go w domu jak kaszle, a przecież to takie normalne, że wszystkie dzieciaki kaszlą i smarkają biegając w tym podłym czasie po przedszkolu... a ja nie chce żeby mój mały biegał po przedszkolu z kaszlem i katarem...czy to takie nienormalne..? przecież z zwykłej infekcji może zrobić sie zapalenie oskrzeli albo płuc... czy rzeczywiście jestem przewrażliwiona na pkt mojego dziecka...???? ach...szkoda gadać,bo czuję się z tym jakoś dziwnie, mam wrażenie,że może czasami chcę go chronić przed całym złem tego świata, a nie jestem w stanie tego zrobić, bo prędzej czy później musi sam zacząć się przed tym wszystkim bronić... jakoś patrząc przez pryzmat wcześniakowych doświadczeń ciężko mi z tym wszystkim...bycie mądrą matką,mądrym rodzicem to chyba jednocześnie siła i moc do pogodzenia się z ewentualnymi porażkami,problemami swojej pociechy i radość z tego jak dziecko potrafi sam się z nich wykaraskać ... no to wzięło mnie na filozofie... hehehe.
Pozdrówka i do zaś...
 
reklama
hello bejbes :)

domek wysprzatalam Padam na pysk, obiad juz tez gotow teraz tylko na staruszka czekac mi pozostalo :p Nadinka ma drzemke wiec mam chwile dla siebie :))

trys nie sadze abys byla zla matka :) dbasz jak tylko mozesz o swoja pocieche :) przede wszystkim kazda matka wie co jest najlepsze dla swojego dziecka :)
 
Do góry