reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
Hejja :)

Zabieg robię w Pl bo w irlandzkiej Eye Clinic powiedziano nam w ogóle upierali się ze to tylko cysta i zejdzie samoistnie i nie będzie rosła tylko zostanie mała kropka ... I stwierdzili ze pomoc nie mogą bo Nadia jest za mała Nawet kropli zelu maści nic nie przepisali ... A w Pl od razu stwierdzono co innego i poczeto działania Dlatego jedziemy do kliniki w Polsce
 
reklama
Witam
U nas sezon katarowy w pełni.Seba podleczył się w weekend i poszedł do szkoły.Marcin niestety w domu siedzi,ale jutro juz idzie,bo ten katar jakis marny jest.
Inhalacje mu zrobiłam i jest o wiele lepiej:-)

iza1 wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy.
My w tym roku 10 obchodziliśmy:szok:

Boo tak Seba juz drugi rok ćwiczy judo w Polonii Rybnik.Super klub,super ludzie tam chodzą.Zaczął tam chodzić,bo miał płaskostopie,wadę postawy,złą koordynacje ruchową,źle rozciągnięte mięśnie ciała.W tej chwili po dwóch latach ćwiczeń zostało tylko lekkie płaskostopie do obserwowania,aby się nie pogorszyło.
Oprócz ćwiczeń mają dużo innych fajnych rzeczy organizowanych w klubie.Pikniki rodzinne,gale judo..itp.Długo by wymieniać.Dzieciaki są szczęśliwe,wyszaleją się.
I wcale tam żadnych walk nie uprawiają,tylko poprawiają swoją kondycje fizyczna

Kaucje bezzwrotne są niezgodnie z prawem.

sylcia trzymam kciuki za udany zabieg

Miłego dnia
 
Dzisiaj poradziłam się koleżanki, która bardzo często zmienia mieszkania. Poradziła mi gdzie szukać tanich mieszkań. Także od dzisiaj wielkie poszukiwania. Nie stać nas żeby płacić 1000 zł za mieszkanie + media, są tańsze mieszkania, od osób które wyjechały lub mają dodatkowe mieszkanie (np. dostali z UM po wielu latach), jednak trzeba dobrze poszukać, bo takich ludzi niestety jest mało. W szczególności, ze my chcemy wynająć na dłuższy okres, więc ja jako właściciel mieszkania wolałabym mieć może i mniejszy zarobek ale stały i pewny przez kilka lat, ponadto wiadomo, że na pewno jeśli mielibyśmy tam długo mieszkać to zrobilibyśmy remont.
Nie chcę się pakować w kredyt na 30 lat ...
Justyna ten człowiek jest w ogóle... Ehhh... Szkoda się denerwować, bo na takiego człowieka nie ma rady, on chyba nawet nie wie co oznacza termin prawo, więc nie z nim cokolwiek dyskutować...
Fajnie, że dzieci nie dosyć, że dobrze się bawią i integrują to jeszcze poprawiają swoją kondycję i zdrowie.
Sylwia tak to stres, tak jak mówi Basia. My przechodziliśmy zaszywanie przepukliny jak Ozi miał nieco ponad rok, ale dobrze, ze nic nie będzie pamiętała.
Sylwia, Justyna a ja (z resztą inne dziewczyny chyba też) nie widziały żadnych Waszych fotek, skoro już się tak zadomowiłyście to czas pokazać siebie i swoje pociechy.
Jak Kubusiowa i Basia nie dały fotek to przynajmniej inne pooglądamy :-)

Oskar glista mała jak spał wczoraj u babci to o 22 jeszcze kakao popijał, a o 23 poszedł spać :wściekła/y::shocked2:
Na szczęście mógł pospać a jak wstał rano i jakimś cudem zorientował się, ze jest później to chciał się wymigać i stwierdził: "Babciu, ale my o tej porze już nie chodzimy do przedszkola". Na szczęście teściówka go zaprowadziła, bo gdyby nie praca to skłonna byłaby mu ulec.
 
a to nasze fotyy :) ja i ja i Nadia pozniej bejbe Nadia na plazy al'a sloneczny patrol pozniej kapiel na podworku pozniej Damiano pozniej znow ja i znowu Nadinka na plazy :)

0080646365.jpgZdjęcie012.jpgIMG_1559.jpgZdjęcie9.jpg0104206198.jpgP3090180 (Small).jpgIMG_1476.jpg
 
jesli chodzi o zdjecia to moze ja kilka swoim tutaj wam załacze :-D

dawno mnie nie bylo to moze sobie przypomnicie :-) tyle ze teraz jestem o

1-ja
2,3- Wiki wierny fan autek :-)
4,5- ja z moją siostrzenica Lenka
6,7- z Wikusiem
8- Wikus z Kacperkiem (moim bratem)
9,10 Wiki
 
Boo - trzymam kciuki. ja też z tych niechętnych na kredyty, szczególnie długoterminowe. u nas nie wypaliła zamiana mieszkania, bo kobieta straszną cenę chciała za różnicę w metrach. więc czaimy dalej na jakąś zamiankę.

a posiadanie dodatkowego mieszkania, np. z UM jest dla mnie najzwyklejszym
oszustwem.

Sylcia - Młoda do tatuśka podobna. i widzę, że w Limerick mieszkacie - mój znajomy tamże pracuje, a mieszkają w Nenagh.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Saliczku zjedz coś kobieto !!! Chudaś !!!
Kasia oglądaliśmy stronki i wysłaliśmy 4 zapytania, teraz pozostaje czekać... A wy nie macie własnościowego ?
Sylwia, ale mnie zaskoczyłaś, ja się tutaj spodziewałam statecznej matrony,a ty widzę szalona babka jesteś :)
 
Do góry