reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
czesc dziewczeta sorrka za opuszczenie was na krotki okres czasu ale mam teraz tyle na glowie ... wlasnie za tydzien do pl jedziemy zobaczyc sie z rodzinkami i na zabieg jestem zalatana zamartwiona ... ale obiecuje ze juz dziennie bede wpadac i pisac cosik :)

dobrej nocy zycze laseczki :)
 
reklama
ja juz po zebraniu w przedszkolu u nas trwało od 17 do 19 ale to ten pierwszy zawsze długi bo z dyrekcją a potem w grupach.

trysia - witaj !:) ja tez chce słońca!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nawet za duzo nie posiedzialam na tarasie przy domku:((

Zwariowac mozna z ta pogodą a teraz to więcej deszczu przd nami brrrrrrrrrr dlatego bliżej mi do zimy /bo zaczną się wypady na narty :))/

Dzisiaj wybieramy sie na małe zakupy do Ikei a potem na dobrą kawusię do Baśki:) Kubuś i Kamilek fajnie sie bawią więc my spokojnie mozemy pogadać:)oczywiście już od rana Kuba zadaje jedno i te same pytanie czy juz sie ubieramy do Kamilka:)

Iza - wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy /młoda rocznica młoda:)/

kaśka - ja wiem gdzie u nas jest taki sklep wiec zapraszma do nas:)

a teraz Kuba siedzi w oknie i patrzy na stadko sarenek:))
 
Trysia, Kubusiowa zazdroszczę Wam tej zieleni wokół ...
Kubusiowa, a gdzie fotki ?! W takim razie liczymy na fotki z Basiowej kawki :-)
Sylwia na jaki zabieg ?
Kasia niestety jeśli chodzi o Katowice to nie pomogę, ale w Zabrzu jest taki sklep/komis za centrum handlowym Platan, jak będziesz chętna to zdobędę adres. Z tego co pamiętam (byłam tam jakieś 2 lata temu) jest to bardzo duże i jest w czym wybierać.
My dzisiaj wybieramy się na obiad do teściów, a Ozi śpi u niej, więc będę mogła dłużej pospać ;-)
 
Ostatnia edycja:
Kubusiowa, Boo - dzięki, ale to troszkę za daleko, bo jak szafka czy komoda nie zmieszczą się do auta, to koszty transportu nas zabiją.

Kubusiowa - a sarenki jedzenia pewnie szukają. fajnie macie.
 
Kubusiowa,a Wy już wykończyliście domeczek? bo my kurde troche się bujamy ostatnio... Może nas nawiedzisz kiedyś z synkiem i nasze bąble się pobawią ;) a my jakiejś kawki się napijemy... w końcu tak blisko mamy do siebie :) Ja w Żorach bywam bardzo często,kierunek : auchan,casto czy leroy ;)
Boo a z tymi zwierzakami to jest na porządku dziennym,w piątek na polu obok nas dzika oglądaliśmy jak buszował szukając w ziemi czegoś do jedzenia ;) (z odległości może 10-15m ),sarenkę maleńką to aż miałam na rękach bo próbowała wydostać się z naszego ogródka przez mały otworek w siatce i mogła się zranić ;),więc musiałam jej pomóc. Zające na wielkanoc ;) brykały po naszym ogrodzie,no jest wesoło,nie da się ukryć
Luczynka nasz wymarzony domeczek to może już stoi ale wiele trzeba jeszcze w nim zrobić aby stał się w 100 % tym wymarzonym... w tym tygodniu chcę się wziąść za kładzenie tzw starotynku na klatce schodowej,zobaczymy jak mi to pójdzie...
Sylcia to trzymam kciuki aby wszystko dobrze się potoczyło z tym zabiegiem Nadinki,zdróweczka życzę.
Kaśka,nie pomogę Ci niestety bo ja na tym terenie mieszkam może już 8 lat ale jednak nie buszuję po okolicy zbytnio i nie rzucił mi się taki pkt nigdzie w oczy.
Pozdrowionka dla wszystkich i słonecznego tygodnia życzę Wam i sobie. Buziaki.
 
Sylwia jestem dobrej myśli i sądzę, ze wszystko się uda. Mała będzie znieczulona, a lepiej że ma to robione teraz niż w takim wieku, w którym mogła by już pamiętać. A z ciekawości zapytam - dlaczego macie robiony zabieg w Polsce ?
Trysia fajnie cisza, spokój... Ehhhh... A my się gnieździmy tutaj, szkoda gadać... Facet mojej szwagierki ma 3 pokojowe wolnostojące mieszkanie i się zaoferował, ze nam je wynajmie. Ważne żebyśmy czynsz i media płacili - nic więcej, więc byliśmy strasznie szczęśliwy. Do wczoraj, kiedy stwierdził, ze sobie to przemyślał i chce za to mieszkanie 1000 zł miesięcznie (+media)+ 3000 zł kaucji na dzień dobry. Powiedziałam, ze jak znajdzie kogoś chętnego to niech mi go przedstawi - chętnie poznam frajera... Do tego jeszcze kaucja ma być bezzwrotna a umowa na góra 2 lata, a my chcieliśmy na przynajmniej 8 lat... Także wczoraj się lekko załamałam ...

Zmykam zaraz do pracy, może się jeszcze z niej odezwę :-)
 
cześc:)

Mężulek i Kubus pojechali do przedszkola a ja na chwileczke z kawusia mykłam do Was, mam przez 3 dni szkolenie w katowicach od 14 do 21 /ale moze puszcza nas o 20/ jedyny plus to to że sie wyspie :)

trysia - w domku została kosmetyka /gdzieniegdzie zotasły lampy do kupienia - mam problem z wyborem, cos z wystrojem okien pomysleć - mam nowoczesne wnętrze więc odpadaja jakiejś tradycyjne firany ale mam już jakis pomysł w głowie teraz tylko kasa i realizacja :) Wyposażenie pokoi i łazienek mam z głowy, teraz sie robi moje biurko do pracy i mój gabinet bedzie też gotowy do kosmetyki:) a na zewnątrz niestety zostało ogrodzenie i elewacja tzn. przygotowany podkład jest tylko kolor, ale zostawilismy to na wiosnę bo chcę prace ogrodnicze zrobic i potem na czysto malowac. Mysle że w nastepnym roku bedą zakonczone prace i bedzie wym,arzony domek stał:)) Oby wszystko posżło po planach:)
A ty dawaj mi telefon i jak bedziesz w moich rejonach to na kawusie zapraszam:) Ja również z Kubusiem wpadniemy na kawusie do Was:)

boo - no nie dziwie sie że podłamałas sie wiadomością o kosztach, kurcze ludzie chcą zdzierac kase a ty jak bys kredyt wzieła maiałabyś swoje i mniejsza rate bys miała niz ten gośc chce odstępne

Wczoraj spotkano u Baśki bardzo udane :) Mamy juz duzych chcłopaków którzy sami moga juz sie bawic a my spokojnie pogadać :)

okej zmyka wpadne wieczorem mił§ego dnia papa
 
reklama
Witam w poniedziałkowy poranek.

Kamilek juz w przedszkolu a ja dorwałam laptopa bo wczoraj nie miałam na to wogóle czasu. Rano do kościoła potem szybko do sklepu i goście popołudniu a kto???....Kubusie w komplecie :) Miło wczoraj spędziliśmy dzień chłopaki się razem bawili a my spokojnie gadaliśmy do wieczora :) Niestety fotek nie mamy bo nawet nie pomyśleliśmy, że ktoś chce zobaczyć ale u nas te spotkania są dosyć często wiec jeszcze okazja będzie :)

Boo- dużo za wynajem mieszkania chce wasz znajomy i jeszcze kaucje bezwrotną. Ale jak na 3 pokojowe mieszkanie to tak cena się kształtuje od 1000-1400 mój brat szuka do wynajęcia mieszkania i tak trochę sie orientuję. Teraz to najlepiej kredyt wziąć jak mówi Kubusiowa i mieć swoje.

Kaśka - nie pomogę bo nigdy się nie interesowałam tego typu sklepami.

Sylcia - wszystko będzie dobrze. Wiem... to stres jak dziecko musi iść na zabieg.
 
Do góry