reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
Hej
Mnie sie wymioty skończyły, ale nadal czuje sie nie najlepiej...Wyniki oki, usg oki, lekarz tez mi powiediał, że na 90% czeka mnie cc...
Baśka powiedz mi w jakim szpitalu będziesz rodzić???
 
reklama
Basia - Kamilek chyba rodził się w innym szpitalu, prawda?

Tito dziś był z przedszkola na kucach i grillu. bawił się świetnie, do towarzystwa mieli jeszcze m.in. dwa bernardyny, które wręcz szaleją za dziećmi. mnie natomiast udało się pojechać razem z nimi.
 
Pierwszy poród się zakończył cc przez krwotok, Małemu spadło tętno i jakby nie szybkie cc to by sie wykrwawił bo miałam przyczep błoniasty pępowinowy.

A tak przy okazji się przypomnimy

Lol w Dniu Dziecka


I ja, 14 tydzień

 
Ostatnia edycja:
Hejka!
Ja od dziś a właściwie od poniedziałku zaczęłam urlopik :-).

Bodzinko super, że się przypomniałaś :tak:, brzuszek masz już widoczny i wyglądasz ślicznie :-).

Chwila luzu, Karolcia "prostuje plecki":-D potem obiadek i spacerek.
 
to moze i my sie przypomnimy :-)
hihi
u nas wszystko ok na swoim super sie mieszka :-)
maly od jakiegos czasu bez pieluszki :-) jak zrobi sie cieplej to moze i spacery tez beda juz bez ufff...
no a ja pracuje moj J tez i tak sie wymieniamy ja przychodze on wychodzi...
dzsiaij jest z malym u rodzicow - maly szaleje za dziadkami , wkoncu tak go rozpieszczaja to tez bym szalala.a ja mam chwile relaksu po wylizaniu chatki naszej bo w tygodniu to nawet nie mam na to sily, maly ma w sobie tyle energiii ze glowa boli...

Bodzinka wygladasz kwitnaco :-)

pozdrawiam wszystkie mamuski i mam nadzieje ze moze pomyslimy o jakims spotkaniu cio ? :-)
 
a no trzymam tylko ta moja dieta baaaardzo nie zdrowa dla organizmu jest wiec jej nie poolece na wlasna odpowiedziaslnosc.... no schudzlam od marca z 73 kilo na 62 jeszcze brakuje mi 2 kilo sprzed ciazy zrzucic ... ale waga narazie stoi w miejscu jak na zlosc ....
 
Kaśka - Kamil urodził się w Świetochłowicach ale ten mój lekarz tam odszedł z innymi lekarzami po aferze i teraz on jest w Gliwicach i dlatego teraz bede w Gliwicach rodziła.

Iza - a ja mam urlop za dwa tygodnie :)
 
reklama
Do góry